0

@guetta256 śfionkały się naoglądałeś?

0

Płaczki kurwa gdzie jesteście ja sie pytam VAMOS

3

@FCB24 no mało lewy tych bramek naładował, nie to co ferran

0

@Criss18Barca członkiem już jest od dawna

1

@icmmii a jak trzeba to i przypierdoli z uśmiechem

0

@jacobFCB Faja już poleciał ze stołka?

7

@Arczi57 Jaki sens masz w odpadaniu z PK? dwa mecze i tak musisz zagrać i zostaje finał

0

@mekston ruscy kopacze nie mogo grać....

0

Pytanko - 2letni laptop Lenovo kupiony z Win10 w Euro. Chciałbym zmienić dysk na nowy, trzeba "organizować" nowy Windows czy będzie stary klucz przypisany do płyty głównej?

0

@Values ale wiesz że dwa lata się nie połamał?

7

Ćwiakała wczoraj mówił że winny, to jak?

0

@JoseArkadioMorales na co ci ten wypalony gościu? on juz nie dźwignie

1

@BarcaFan20048989 nie będzie miał jaj pokazać

0

@maroon Larsona niektórzy traktują "legendarnie"

0

@Xxxbarca4ever Śfionkała juz chusteczka wyciera... pot

1

@4Fabregas4 typowo polskie myślenie, zużyć ile się da a na koniec wyjebać na kasie

0

@Kengo byle nie musiał się wykupić jak senior

2

@MesQueUnClub_87 W teatrze trzeba Pana Chabiora zobaczyć, mistrz. Patolog w Alexie też fajnie

32

Po co to gówno tutaj dajecie?

1

@Marusek śfionkała i obiektywny ;) biały po prostu, stara się to ukryć

2

Ćwiakała już płacze na yt ;) kontrowersje są, były i będą. Jak Lewego obijają co mesz to morda, o wpappe płacze

0

@tbas byle nie jak Lech w ubieglym tygodniu

0

interia:
W mediach pojawił się także sam raport sędziego. Arbiter zapisał w nim, że Bellingham został wyrzucony z boiska za "zwrócenie się w moim kierunku słowami: f**k you (z ang. pi***ol się)". Z kolei kamery hiszpańskiej telewizji ewidentnie pokazały, że Anglik powiedział "f**k off (z ang. spadaj/odwal się)". Za to przewinienie pomocnikowi grozi kara dwóch meczów zawieszenia. - Myślę, że sędzia nie zrozumiał dobrze Bellinghama - stwierdził na konferencji prasowej Carlo Ancelotti.

0

Co oni kurwa myślą, że są najbardziej poszkodowani? Oni będą ustalać zasady?

0

Komentarz usunięty

2

Nie rozumiem tej dramy o faul na Mbappe, kolejkę później identycznie został wycięty Pedri, też bez czerwa. Śfionkał i inni też pompują tę sytuację

0

@Criss18Barca tottenhamu - no jakiego innego klubu mógłby to być kopacz, natural born loser

0

@kinioo zgadza się

3

Ding dong jest temu częsciowo winny, zawsze asekuracyjnie i na alibi

3

To było pewne, przecież real ma już trudny luty ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?