ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@turhiay znajdź mi zawodnika , który gra na wysokim poziomie zaczynając w maju 6 spotkanie w wyjściowym składzie
1
@Criss18Barca Bastoni sam nie jest jakimś kozakiem , więc nie wiadomo czy to on nie będzie czyimś zmiennikiem .
1
@tbas a oczekujesz zrozumienia piłkarza z zespołem , który w maju rozpoczyna 6 spotkanie w wyjściowej jedenastce? XD
0
@Seledynowy a do kogo mają zagrać? Nawet jak mają piłkę to nie ma ruchu w środku kompletnie . Pedri też bez szału .
0
@KrychaFCB bez przesady , z Atletico w trzymeczu ostatnio bardzo fajnie grał . Dwie asysty tylko a powinno być dużo lepiej .
0
@RobertNieLewandowski i zawalił kiedy dał się ograć Budimirowi jak amator ale na szczęście był słupek .
1
Ja to widzę tak . Gavi do zmiany bo jest bezużyteczny.
Olmo na pozycję Gaviego , Fermin na 10tke i zmiana Rashford na LS w miejsce Gaviego .
Potrzeba więcej ruchu bo nawet jak mamy piłki na skrzydle czy to Roony czy Cancelo to nie ma do kogo jej zagrać.
4
Co ten Cubarsi zrobił przy tej akcji Budimira , jak pachołek.
2
@Pablozeusz to łzy madryckie w Pampelunie.
0
@Barceloniarz987 to nie jest MEM tylko to jest piękne jak chłop ekscytuje się futbolem i nawet takimi mało znaczącymi meczami .
1
@norbi77 szkoda że to nie wpadło .
1
Molina co by kolejną bombę z daleka załadował z okna , masakra . Szkoda że od słupka się odbiło , zabrakło kilka centymetrów do bramki sezonu .
4
@tomek8756 jak sezon trwa? Real ligę już dawno wygrał , przecież świętowali po El Clasico na Bernabeu jak wygrali 2:1 podskakiwali itp
1
@majkiii nie będzie bo Rapha jest po kontuzji a Yamal nie zagra.
0
@Cule1797 proszę Cię , jaki Gavi , jaki Dro .
0
@Cule1797 ale Fermin jest jeden , jak wypada to masz ogromną dziurę wtedy.
0
@Cule1797 aktualnie Olmo rozgrywa super sezon jeśli chodzi o kontuzje.
1
Już to widzę jak go ściągamy , tak samo jak Alvareza .
2
@Jakchcesz WP Bitwa o Śródziemie 1
4
@Popitek12 wątpię by był tu płacz o Lionela Messiego Cuccittiniego
1
@MichuZ44 czego to gruby już nie wymyśli . Ceny biletów z kosmosu , tego szajsu tak samo .
3
@gumaz Wiedźmin
0
@626 minusy to takie że stary , wysoka pensja i w środku mamy nadmiar piłkarzy a na skrzydle nie zagra bo Yamal gra od dechy
2
@Katalonik97 a kogo za Raphinhę bo oprócz Yamala masz w ataku Lewego , Ferrana , Rashforda i Roonyego xDD
0
@kamyk_23 z całym szacunkiem ale gdzie tu takie porównanie .
Yaya to było wszystko czego potrzeba środkowemu pomocnikowi na raz . Warunki fizyczne , siła , szybkość , uderzenie z dystansu , mijanie przeciwników czy asysty .
Chłop w jednym sezonie 13/14 w 35 meczach na środku pomocy tylko w lidze zaliczył 20 bramek i 9 asyst.
Wątpię by w przyszłości Barca kiedykolwiek miała jeszcze takiego gościa jak on .
2
@Batys Yaya Toure to była bestia . Nie mogłem przeboleć kiedy od nas odchodził.
0
Bohaterem został wtedy Flick ,.który wiedział że przegra wystawiając kompletnie rezerwowy skład a młody , który ledwo wszedł do drużyny nie dziwne że przegrywał z Budimirem.
3
@Borneo ,, choć " ,, prądu" ,,popukała " .
0
@mordini123 pechowe to ma nazwisko
0
@gaucho104 ale Yamal jest jeden a PSG ma takich trzech zawodników z przodu .