0

Ten faul to nie było nic brutalnego czy chamskiego .

0

@Dankho94isback jakie wyniki w Europie? Poza Realem nie ma żadnego znaczącego klubu w LM ? My jesteśmy zazwyczaj pośmiewiskiem tak samo jak i Atletico .
Jedynie w LE coś Hiszpania ugra ale te rozgrywki często nie są aż tak brane pod uwagę.

1

@Rifek to by było piękne xD

0

@ikar34 ja uwielbiam te teksty typu ,, trener go widzi na treningach " .
Pol sezonu go betonowal a chłop nagle szansa z Betisem i bramka , asysta i asysta drugiego stopnia .
Mecz to nie gierka na 30 metrach po 6ciu .

0

@Szymemdymek dla mnie powinni grać obaj na raz na skrzydłach i myślę że wyglądałoby to dużo lepiej .
Co to była dzisiaj za taktyka z jednym skrzydłowych na 5 obrońców rywali ? Nawet jak miniesz jednego to komu do grasz jak rywal się muruje?

2

@Szymemdymek Garcia no i udziałowcy przy bramkach , chociaż poza tym kopami się po czole .

0

@Dankho94isback bo może nie oglądasz hiszpańskiej od wielu lat .
Poziom ligi hiszpańskiej to był niecałe 20 lat temu . Z większości klubów można było wymienić naprawdę klasowych napastników a teraz? Poza Barcą, Realem i Atletico ilu mi wymienisz? .
Na 4. miejscu Villareal , który był pośmiewiskiem w LM . Valencia , Sevilla czy Bilbao , kluby który miałe niesamowitych piłkarzy dziś nie mają ani jednego godnego uwagi .
Laliga jeszcze trochę i wypadnie poza top5 lig Europy.

0

@macio_944 tyle że Bayern często odpuszcza sobie mecze w Bundeslidze .
Ostatnio przed LM wyszli sobie ławką rezerwowych i stracili 3 a mimo to wygrali .

0

@PatrykBarca ale co mnie obchodzi Bayern? Obrona Barcelony to żenada , tak jak w tamtym sezonie i bez minimum dwóch ogarniętych stoperów ovLM możesz zapomnieć .

0

@Dankho94isback nie jest ale z drugiej strony Laliga to od wielu sezonów po prostu dno . Napastnicy tejigi są mega ciency jak i ogólnie poziom .
Przychodzi LM i nagle tracimy regularnie masę bramek .

3

@LAMC_10 a co można myśleć o paleniu ogólnie nawet elektryka? Mądrości w tym nie ma .

0

@Dankho94isback Atletico gra autobus jak ma prowadzenie . Normalnie grają od jakiegoś czasu normalny futbol i często atakują.

0

@norbi77 będą chcieli zagrać bo klasyk to klasyk . Nie ma nic lepszego niż ogranie mistrza.

0

@Dankho94isback ta , na bank zagra jak nie gral od miesiąca ani minuty .

0

@Rifek ale co z tego jak nawet kiedy jest okazja to chłop praktycznie nie korzysta? . My wygraliśmy 7:2 z Newcastle a chłop nie wszedł .
Z Bilbao gdzie jak graliśmy w pucharze wcześniej i Roony zagrał bardzo dobrze to mimo 4:0 też nie wszedł .
Flick po prostu nieubi rotować i taka jest prawda .
Bernal też był betonowany bo niby po kontuzji a przy kontuzji De Jonga nagle się okazało że może grać prawie wszystkie minuty i jeszcze bramek nastrzelał .
Espart super się pokazał a teraz zaginął i Araujo będzie grał na PO jako zmiennik .
Rapha to samo .

0

@norbi77 biorąc pod uwagę że nie ma Raphy i Yamala a w obronie dramat jak zawsze to nie był był taki pewien tego Klasyku .

0

@PatrykBarca oczywiście, za to mamy takich , którzy dają się ograć i popełniają błędy co chwilę, regularnie .

0

@19xavi93 no pewnie , przecież na bank sprzedasz ter Stegena i Gaviego za dobre pieniądze xD masz łeb do interesów.

1

@norbi77 on nie miał być na sprzedaż tylko miał być rezerwowym przy ściągnięciu porządnego stopera .
Dziś też mu się zdarzyło być ogranym jak junior a przy bramce straconej źle się znowu ustawili i nie połapali krycia.

0

@Rifek jak ma polsrodki to niech ich nie wystawia w końcówce jak trzeba wynik ratować jak z Atletico .

Nawet jak ma pewny wynik na 30 minut przed końcem to nie rotuje tylko betonuje najlepszych .
Yamal grał od deski do deski , Pedri szklanka a ma najwięcej minut rozegranych , Rapha jak dostępny zawsze gra wszystko i tak to się kręci .

3

Madrid sabron! Saluda El campeon! Już za chwilę .

1

@Gaucho absolutnie rytm meczowy nie ma nic do rzeczy, chłop przy ponad 69 meczach w sezonie wychodzi dopiero 6 raz w podstawie , na ciężkim wyjeździe przeciwko linii obrony z 5 pomocnikami powinien mieć 3 bramki i 2 asysty do przerwy xD

0

@Szymemdymek Roony zagrał bardzo cieniutko ale od niego bez rytmu ciężko czegoś wymagać . Gorzej że tak samo cienko grał Pedri , Ferminowi wyszło podanie do Ferrana dopiero w samej końcówce a do tego czasu kopał się po czole , Olmo i Gavi słabo ale to wina Flicka że go wystawił w takim meczu gdzie wiesz że będziesz w wysokim posiadaniu piłki .

0

@tbas Flick nie rotuje i jest po części winny kontuzji kluczowych zawodników. Tyle.

1

@PatrychoO a mi nie szkoda bo sam sobie winien .

0

@partymaker no tak , przecież mógł zapakować , przecież topowi obrońcy blokują każdą wrzutkę xD

0

@tbas to bardziej problem Flicka ale to że nie rotuje to tylko i wyłącznie jego wina .
Potem wypada Raphinha czy Yamal i odpadamy z innych rozgrywek .

0

Ferran i te jego trzymetrowe przyjęcia.

1

Cubarsi z Martinem jak zwykle krycie standardowo .

0

@tbas przeanalizuj grę jak Roony ma piłkę i powiedz w której minucie i do kogo miałby choćby zagrać .
Było totalne zero ruchu w środku pola .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?