ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek jak na tego drewniaka to strzelić 11 bramek z otwartej gry w Premier League to szacun .
0
@Majkel34 Honor chcesz łączyć z Realem Madryt? Jaja sobie robisz ? XD
1
@Bernard777 ale jak widać zrobił to słabo bo CR za swoją symulkę dostał karniaczka xd
1
@Sulimo okej to już znaczy że nie pamiętam dobrze ale kojarzę dzięki Twoim wskazówkom xD
0
@Sulimo ja już nie pamiętam tego zbyt dobrze ale to była ta przyzwana zza światów?
1
@Sulimo jak byłem mały to kiedyś jeszcze leciał ,, Król szamanów " i było spoko . A nie jestem i nie byłem nigdy fanem anime.
6
Ale niech się za bardzo nie podpalą bo trzeba pamiętać że nam wystarczy remis a z przodu jednak nie mamy Yamala i Raphinhi .
5
@dzefrej234 co za bezsens.
0
@Dankho94isback ja nie mówię o błędach , bo błędy są co chwilę a o rzeczach o których dyskutowaliśmy to zależy od interpretacji sędziego .
Zgadzałem się z trzema kartkami dla Koke w dwumeczu z Atletico .
Natomiast tutaj mówię o działaniu kompletnie wbrew regułom i naocznym łamaniu przepisów.
0
Niesamowite jest to że oficjalnie ten krętacz będzie sędziował jutrzejszy klasyk .
Jak można wybrać arbitra , który ignorował zasady gry byle podłączyć Real Madryt do życia w ostatnim domowym klasyku , gdzie wygraliśmy 4:3 .
Jak można było dać tej mendzie i varowi sędziować skoro chłop wtedy nie widział że Valverde stemplował Yamala przy odbiorze , VAR go nie zawołał .
Brak karnego po ręce Człapmeniego a potem wisienka na torcie czyli anulowanie prawidłowo zdobytej bramki przez Fermina , kiedy jego zagranie ręką było wcześniej ,jeszcze przed odebraniem piłki Valverde .
A potem jeszcze ta miernota chciała dać karnego przy padolino Mbappe w polu karnym , który nawet nie został dotknięty i nie dał żółtej temu aktorowi .
Coś czuję że żołnierz wysłany z powrotem na misję.
0
@barteq a jako może być plan skoro nie mamy zbytnio kasy na napastnika xd
0
@bartekvisca tak , aktualnie może wejść ok 62 tys kibiców.
1
@BORO_12 ja też bym przeczekał z Robertem jeszcze , tymbardziej że niema jakichś sensownych opcji .
0
@BORO_12 ale o czym Ty mówisz w ogóle? Jaki napastnik za 80 mln euro i w dodatku topowy ? Pogrzało czy wyłożysz z własnej kieszeni bo Barca nie ma kasy na takie rzeczy , szczególnie że obrona ma być priorytetem.
Panie mam nadzieję że nie nabierasz się na plotki o Alvarezach czy innych napastnikach o wartości ok 100 mln euro .
1
@Kapitan hawk pamiętam jak przed sezonem pisałem że Leverkusen to nie Real i żeby poczekać na spokojnie z oceną Huijsena , Carrerasa czy Mastuantono bo poza Carrerasem to reszta szału nie gra a też nie zawsze można się szybko zaaklimatyzować.xd.
Pięknie się to zestarzało jak na razie.
1
@MsBarca praktycznie żadne . Od momentu kontuzji nie rozegrał ani jednej minuty .
1
@maroon nie ma El Clasico bez ekscytacji .
3
@Azazel_Pazuzu to raczej tylko taki artykuł żeby dolać tam do ognia xD
0
@pt9 ale nie rozmawiamy o kwotach tylko o sportowym aspekcie .
Ja z wymienionych nie zgadzam się zbytnio z Griezmanem , który statystycznie i tak wyszedł w porządku i z Pjanicem.
Arthurem każdy był oszołomiony, który bardzo przypominał Xaviego ale .z czasem wyszła chyba brazylijska natura.
Co do wyboru Paco , radził sobie dobrze a Lalidze , był Hiszpanem i miał nie narzekać na minuty xD
1
@draxidox to był peak tych gier , pamiętam jaki to był cholernie dobry klimat jak się grało w latach 2000 . Muzyka w menu tych gier również była spoko.
Ogólnie Cod1&2 to dla mnie topka .
0
@ACMaldini3 chłopie , Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem czy co? .
Nawet najlepszy transfer może nie wypalić z różnych powodów.
A mi chodzi o to że praktycznie każdy z tych transferów miał sportowo sens.
0
@simon15 ja nie mogę, Twój komentarz uświadomił mi że gramy w niedzielę a myślałem że dzisiaj xD
0
@Marcelinho99 tak , wymien mi połowę tych transferów i uzasadnij mi dlaczego ściąganie ich pod sportowym względem to żart .
0
@Aquaman ale tu nie rozmawiamy o kwotach .
0
@ACMaldini3 Chyba nie zrozumiałeś tego co napisałem .
Każdy ten transfer miał praktycznie sens , to że zawodnicy sobie nie poradzili to już wina głównie zawodników .
-Vermaelen był na L4 ale top obrońca i przyszedł za darmo na ławkę .
-Dembele gdzie był szklanką? Przed transferem nie miał żadnych kontuzji .
U nas wykręcał G/A co drugi mecz.
- Griezmann mimo że nigdy nie grał na swojej pozycji to w ostatnim sezonie wykręcił staty na poziomie 20 bramek i 12 asyst czyli bardzo dobre .
-Coutinho transfer top , psychika zawiodła po jakimś czasie mimo że grał na skrzydle czy w środku .
- Arthur rozgrywał głównie z tyłu bo taka była jego rola . A dał kiedyś przepiękną asystę do Rakitica chyba nawet przez dwie linie .
- Aleix Vidal miał być zmiennikiem i grał dobrze dopóki nie pospinal się z Enrique a potem jak się pogodzili to nagle Vidal zaczął wykręcać fajne staty w następnych meczach .
3
@BorzyKrzys ona ma japę jak jakaś postać z kreskówek.
0
@Marcelinho99 to proszę wymień mi te transfery ,, to w ogóle żart " i wyargumentuj mi je .
1
Co jak co ale część transferów za Bartomeu była bardzo dobra.
Luis Suárez , Ivan Rakitic ,Marc-André ter Stegen , Claudio Bravo ,Jérémy Mathieu Thomas Vermaelen ,Arda Turan , Aleix Vidal , Paco Alcácer , Samuel Umtiti ,Lucas Digne , Jasper Cillessen , Denis Suárez, Ousmane Dembélé , Philippe Coutinho , Paulinho ,Nélson Semedo , Malcom , Clément Lenglet , Arthur Melo , Arturo Vidal , Jean-Clair Todibo , Antoine Griezmann , Frenkie de Jong , Neto , Junior Firpo , Emerson Royal , Miralem Pjanić ,Francisco Trincão , Sergiño Dest czy Pedri .
Wiadomo że nie każdy dźwignął presję ale za większością transferów każdy z nas by się wcześniej podpisał , bo poza pierwszym składem były super wzmocnienia na ławkę rezerwowych czy młodzi obiecujący zawódnicy.
1
@VeB 1899 można się śmiać ale za Bartomeu było bardzo sporo bardzo dobrych transferów.
0
@BORO_12 a wiesz że sprzedaje się zawodników, którzy mają ważny kontrakt? XD
Jak może Ci zastępstwo wynieść więcej w limicie płacowym kiedy Lewy zarabia najwięcej w naszej kadrze?