1

@Eklerek jak na tego drewniaka to strzelić 11 bramek z otwartej gry w Premier League to szacun .

0

@Majkel34 Honor chcesz łączyć z Realem Madryt? Jaja sobie robisz ? XD

1

@Bernard777 ale jak widać zrobił to słabo bo CR za swoją symulkę dostał karniaczka xd

1

@Sulimo okej to już znaczy że nie pamiętam dobrze ale kojarzę dzięki Twoim wskazówkom xD

0

@Sulimo ja już nie pamiętam tego zbyt dobrze ale to była ta przyzwana zza światów?

1

@Sulimo jak byłem mały to kiedyś jeszcze leciał ,, Król szamanów " i było spoko . A nie jestem i nie byłem nigdy fanem anime.

6

Ale niech się za bardzo nie podpalą bo trzeba pamiętać że nam wystarczy remis a z przodu jednak nie mamy Yamala i Raphinhi .

5

@dzefrej234 co za bezsens.

0

@Dankho94isback ja nie mówię o błędach , bo błędy są co chwilę a o rzeczach o których dyskutowaliśmy to zależy od interpretacji sędziego .
Zgadzałem się z trzema kartkami dla Koke w dwumeczu z Atletico .

Natomiast tutaj mówię o działaniu kompletnie wbrew regułom i naocznym łamaniu przepisów.

0

Niesamowite jest to że oficjalnie ten krętacz będzie sędziował jutrzejszy klasyk .
Jak można wybrać arbitra , który ignorował zasady gry byle podłączyć Real Madryt do życia w ostatnim domowym klasyku , gdzie wygraliśmy 4:3 .
Jak można było dać tej mendzie i varowi sędziować skoro chłop wtedy nie widział że Valverde stemplował Yamala przy odbiorze , VAR go nie zawołał .
Brak karnego po ręce Człapmeniego a potem wisienka na torcie czyli anulowanie prawidłowo zdobytej bramki przez Fermina , kiedy jego zagranie ręką było wcześniej ,jeszcze przed odebraniem piłki Valverde .
A potem jeszcze ta miernota chciała dać karnego przy padolino Mbappe w polu karnym , który nawet nie został dotknięty i nie dał żółtej temu aktorowi .

Coś czuję że żołnierz wysłany z powrotem na misję.

0

@barteq a jako może być plan skoro nie mamy zbytnio kasy na napastnika xd

0

@bartekvisca tak , aktualnie może wejść ok 62 tys kibiców.

1

@BORO_12 ja też bym przeczekał z Robertem jeszcze , tymbardziej że niema jakichś sensownych opcji .

0

@BORO_12 ale o czym Ty mówisz w ogóle? Jaki napastnik za 80 mln euro i w dodatku topowy ? Pogrzało czy wyłożysz z własnej kieszeni bo Barca nie ma kasy na takie rzeczy , szczególnie że obrona ma być priorytetem.
Panie mam nadzieję że nie nabierasz się na plotki o Alvarezach czy innych napastnikach o wartości ok 100 mln euro .


1

@Kapitan hawk pamiętam jak przed sezonem pisałem że Leverkusen to nie Real i żeby poczekać na spokojnie z oceną Huijsena , Carrerasa czy Mastuantono bo poza Carrerasem to reszta szału nie gra a też nie zawsze można się szybko zaaklimatyzować.xd.
Pięknie się to zestarzało jak na razie.

1

@MsBarca praktycznie żadne . Od momentu kontuzji nie rozegrał ani jednej minuty .

1

@maroon nie ma El Clasico bez ekscytacji .

3

@Azazel_Pazuzu to raczej tylko taki artykuł żeby dolać tam do ognia xD

0

@pt9 ale nie rozmawiamy o kwotach tylko o sportowym aspekcie .
Ja z wymienionych nie zgadzam się zbytnio z Griezmanem , który statystycznie i tak wyszedł w porządku i z Pjanicem.
Arthurem każdy był oszołomiony, który bardzo przypominał Xaviego ale .z czasem wyszła chyba brazylijska natura.
Co do wyboru Paco , radził sobie dobrze a Lalidze , był Hiszpanem i miał nie narzekać na minuty xD

1

@draxidox to był peak tych gier , pamiętam jaki to był cholernie dobry klimat jak się grało w latach 2000 . Muzyka w menu tych gier również była spoko.
Ogólnie Cod1&2 to dla mnie topka .

0

@ACMaldini3 chłopie , Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem czy co? .
Nawet najlepszy transfer może nie wypalić z różnych powodów.
A mi chodzi o to że praktycznie każdy z tych transferów miał sportowo sens.

0

@simon15 ja nie mogę, Twój komentarz uświadomił mi że gramy w niedzielę a myślałem że dzisiaj xD

0

@Marcelinho99 tak , wymien mi połowę tych transferów i uzasadnij mi dlaczego ściąganie ich pod sportowym względem to żart .

0

@Aquaman ale tu nie rozmawiamy o kwotach .

0

@ACMaldini3 Chyba nie zrozumiałeś tego co napisałem .
Każdy ten transfer miał praktycznie sens , to że zawodnicy sobie nie poradzili to już wina głównie zawodników .

-Vermaelen był na L4 ale top obrońca i przyszedł za darmo na ławkę .
-Dembele gdzie był szklanką? Przed transferem nie miał żadnych kontuzji .
U nas wykręcał G/A co drugi mecz.
- Griezmann mimo że nigdy nie grał na swojej pozycji to w ostatnim sezonie wykręcił staty na poziomie 20 bramek i 12 asyst czyli bardzo dobre .
-Coutinho transfer top , psychika zawiodła po jakimś czasie mimo że grał na skrzydle czy w środku .
- Arthur rozgrywał głównie z tyłu bo taka była jego rola . A dał kiedyś przepiękną asystę do Rakitica chyba nawet przez dwie linie .
- Aleix Vidal miał być zmiennikiem i grał dobrze dopóki nie pospinal się z Enrique a potem jak się pogodzili to nagle Vidal zaczął wykręcać fajne staty w następnych meczach .

3

@BorzyKrzys ona ma japę jak jakaś postać z kreskówek.

0

@Marcelinho99 to proszę wymień mi te transfery ,, to w ogóle żart " i wyargumentuj mi je .

1

Co jak co ale część transferów za Bartomeu była bardzo dobra.
Luis Suárez , Ivan Rakitic ,Marc-André ter Stegen , Claudio Bravo ,Jérémy Mathieu Thomas Vermaelen ,Arda Turan , Aleix Vidal , Paco Alcácer , Samuel Umtiti ,Lucas Digne , Jasper Cillessen , Denis Suárez, Ousmane Dembélé , Philippe Coutinho , Paulinho ,Nélson Semedo , Malcom , Clément Lenglet , Arthur Melo , Arturo Vidal , Jean-Clair Todibo , Antoine Griezmann , Frenkie de Jong , Neto , Junior Firpo , Emerson Royal , Miralem Pjanić ,Francisco Trincão , Sergiño Dest czy Pedri .

Wiadomo że nie każdy dźwignął presję ale za większością transferów każdy z nas by się wcześniej podpisał , bo poza pierwszym składem były super wzmocnienia na ławkę rezerwowych czy młodzi obiecujący zawódnicy.

1

@VeB 1899 można się śmiać ale za Bartomeu było bardzo sporo bardzo dobrych transferów.

0

@BORO_12 a wiesz że sprzedaje się zawodników, którzy mają ważny kontrakt? XD
Jak może Ci zastępstwo wynieść więcej w limicie płacowym kiedy Lewy zarabia najwięcej w naszej kadrze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?