0

Przy każdej straconej bramce patrzcie co robi De Jong , gość jest karykaturą piłkarza.

0

@partymaker Bernal uzbierał już 270 minut , nie dziwię się że masz do niego pełne zaufanie xD
Czym skład przetrzebiony? Dwóch graczy nie z podstawy.

0

Ciekawy będzie pojedynek Lookman-Kounde.

0

@Popitek12 Cubarsi-Gerard Martin

0

@Mario96w musisz zetrzeć na tarce.

1

@lajcior aż dzisiaj zrobię na kolację xd dzięki.

0

@626 oby nie . .

0

@Grubson na pewno mecz z dobrym rywalem gdzie obaj byli przyspawani przez pół roku do ławki rezerwowych będzie wyznacznikiem xD

0

@priest9999 na to nie ma wytłumaczenia .
A rywalizacji nie może przegrywać by na wszystkie jego spotkania w Barcelonie wymienisz max 5 błędów gdzie gość zawalił a Martin z Cubarsim potrzebują na to dwa mecze.

1

@priest9999 może nie był w pełni sprawny .

0

@cules100pro @ProMILs on nie zagrał nawet dobrego meczu , wystarczy po prostu zobaczyć co nasza amatorska obrona + defensywny pomocnik odwalali .
Niestety dodatkowo De Jong bez Pedriego wyglądał jak amator .

1

@priest9999 różnica jest taka że jak Christensen jest zdrowy to njest najlepszym stoperem w lidze

0

@nowyyy przecież raportów jest dostarczonych ponad 600 jako dowody

1

@Popitek12 czekam aż Ty chłopie napiszesz kiedyś normalny zwykły komentarz poza spamowaniem debilizmami

2

@krycha2201 głównie tymi w których szkaluje nasz Naród, uważając historię Polski za zmyślone bajeczki , nazywając nas kolonizatorami , panami niewolników czy ludźmi , którzy jako większość tępiła i mordowała Żydów w czasie drugiej wojny światowej.
Nie mówiąc już o tym jak cisnęła Polaków jak to jest jej wstyd że nie przyjmujemy imigrantów i ich bogactwa narodowego .

1

@Mario96w lepsze takie humorystyczne z włosami na głowie niż jak tiktokowe debile wymyślają challenge z nie oddychaniem przez jakiś czas.

1

@MOLESTA Cubarsi jest cienki jak sik pająka. Wystarczy oglądać mecze od początku jego kariery żeby widzieć jakie ma braki .
Jest słaby fizycznie ,.najszybszy też nie jest , gubi krycie , prokuruje karne i tak to leci .
Dlatego mamy tyle bramek straconych co chwilę .


W LM w tamtym roku był po prostu tragiczny a w tym nie jest lepiej .

3

Na rezerwę może iść. Jeśli taki piłkarz jak Eric byłby podstawowym stoperem repki to znaczy że po prostu nie ma wyjścia .

1

@DTMisTheBest chyba raczej ,, czy jest coś głupszego na przerwie w pracy" .
No chyba że ktoś jest alkusem albo ma 16 lat i myśli że tak jest fajnie.

1

@clyde proszę nie przywoływać tu tego czegoś czym jest Olga Tokarczuk , przynosząca wstyd Polakom swoimi wypowiedziami .
Szanujmy się.

0

@Arden ten sam system u mnie w holandii funkcjonuje perfecto .

0

@Ptasior to już były czasy gdzie LP zamienił się w backstreet boys

0

w LM ale dobrze wiemy że frajerzymy od wielu lat i na razie nie zanosi się na zmianę.
@alone49

0

@alone49 może ma znaczenie że mają mega mocną pakę i zdobywają trofea na arenie międzynarodowej.
Dro osiągnął 18stke to trudno żeby miał mieć mniejszą pensję skoro to jego pierwsza profesjonalna xd

1

@mr Barca dla mnie im krótsze włosy na kobieta tym gorzej wygląda xd

1

@kanver_ jak Lewy przyszedł do Barcy to nie grał ani Yamal , Cubarsi jest flopem , o Ferminie nie słyszałeś a Balde miał dwa-trzy miechy dobrej gry .

0

@alone49 co to ma za znaczenie? U nas chłop by nie grał a LM i tak pewnie nie wygramy bo mamy cienką obronę.

0

@alone49 i wygraną LM w zeszłym sezonie xD

0

@Eklerek no gdzie sam na sam panie xD

0

@Geble na pewno da się lepiej mur ustawić xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?