ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przy każdej straconej bramce patrzcie co robi De Jong , gość jest karykaturą piłkarza.
0
@partymaker Bernal uzbierał już 270 minut , nie dziwię się że masz do niego pełne zaufanie xD
Czym skład przetrzebiony? Dwóch graczy nie z podstawy.
0
Ciekawy będzie pojedynek Lookman-Kounde.
0
@Popitek12 Cubarsi-Gerard Martin
0
@Mario96w musisz zetrzeć na tarce.
1
@lajcior aż dzisiaj zrobię na kolację xd dzięki.
0
@626 oby nie . .
0
@Grubson na pewno mecz z dobrym rywalem gdzie obaj byli przyspawani przez pół roku do ławki rezerwowych będzie wyznacznikiem xD
0
@priest9999 na to nie ma wytłumaczenia .
A rywalizacji nie może przegrywać by na wszystkie jego spotkania w Barcelonie wymienisz max 5 błędów gdzie gość zawalił a Martin z Cubarsim potrzebują na to dwa mecze.
1
@priest9999 może nie był w pełni sprawny .
0
@cules100pro @ProMILs on nie zagrał nawet dobrego meczu , wystarczy po prostu zobaczyć co nasza amatorska obrona + defensywny pomocnik odwalali .
Niestety dodatkowo De Jong bez Pedriego wyglądał jak amator .
1
@priest9999 różnica jest taka że jak Christensen jest zdrowy to njest najlepszym stoperem w lidze
0
@nowyyy przecież raportów jest dostarczonych ponad 600 jako dowody
1
@Popitek12 czekam aż Ty chłopie napiszesz kiedyś normalny zwykły komentarz poza spamowaniem debilizmami
2
@krycha2201 głównie tymi w których szkaluje nasz Naród, uważając historię Polski za zmyślone bajeczki , nazywając nas kolonizatorami , panami niewolników czy ludźmi , którzy jako większość tępiła i mordowała Żydów w czasie drugiej wojny światowej.
Nie mówiąc już o tym jak cisnęła Polaków jak to jest jej wstyd że nie przyjmujemy imigrantów i ich bogactwa narodowego .
1
@Mario96w lepsze takie humorystyczne z włosami na głowie niż jak tiktokowe debile wymyślają challenge z nie oddychaniem przez jakiś czas.
1
@MOLESTA Cubarsi jest cienki jak sik pająka. Wystarczy oglądać mecze od początku jego kariery żeby widzieć jakie ma braki .
Jest słaby fizycznie ,.najszybszy też nie jest , gubi krycie , prokuruje karne i tak to leci .
Dlatego mamy tyle bramek straconych co chwilę .
W LM w tamtym roku był po prostu tragiczny a w tym nie jest lepiej .
3
Na rezerwę może iść. Jeśli taki piłkarz jak Eric byłby podstawowym stoperem repki to znaczy że po prostu nie ma wyjścia .
1
@DTMisTheBest chyba raczej ,, czy jest coś głupszego na przerwie w pracy" .
No chyba że ktoś jest alkusem albo ma 16 lat i myśli że tak jest fajnie.
1
@clyde proszę nie przywoływać tu tego czegoś czym jest Olga Tokarczuk , przynosząca wstyd Polakom swoimi wypowiedziami .
Szanujmy się.
0
@Arden ten sam system u mnie w holandii funkcjonuje perfecto .
0
@Ptasior to już były czasy gdzie LP zamienił się w backstreet boys
0
w LM ale dobrze wiemy że frajerzymy od wielu lat i na razie nie zanosi się na zmianę.
@alone49
0
@alone49 może ma znaczenie że mają mega mocną pakę i zdobywają trofea na arenie międzynarodowej.
Dro osiągnął 18stke to trudno żeby miał mieć mniejszą pensję skoro to jego pierwsza profesjonalna xd
1
@mr Barca dla mnie im krótsze włosy na kobieta tym gorzej wygląda xd
1
@kanver_ jak Lewy przyszedł do Barcy to nie grał ani Yamal , Cubarsi jest flopem , o Ferminie nie słyszałeś a Balde miał dwa-trzy miechy dobrej gry .
0
@alone49 co to ma za znaczenie? U nas chłop by nie grał a LM i tak pewnie nie wygramy bo mamy cienką obronę.
0
@alone49 i wygraną LM w zeszłym sezonie xD
0
@Eklerek no gdzie sam na sam panie xD
0
@Geble na pewno da się lepiej mur ustawić xD