0

@Gaucho przeciwko cienkiemu Elche , które powinno dostawać 1:7 do przerwy to i Oriol grałby jak Iniesta.

1

@robsesh masz rację, nie pamiętam kiedy ostatnio zagrał dwa w miarę spotkania.

1

@Dankho94isback to wypas akurat

2

Hansi dawaj Roonyego na skrzydło a Yamala na 10tke za Fermina.

0

Trzymanie Fermina dalej to jakiś żart.

0

@BORO_12 mam nadzieję że będzie to dłuższą seria niż dwa mecze z cienkimi rywalami .

0

@Gaucho a jeszcze gdybyśmy zamiast De Jonga mieli DMa, który jest takim typowym przecinakiem z dobrym odbiorem to byłoby idealnie .

0

@Sccaner dobrze prognozuje dla Elche jak na razie xD

1

Olmo na 9tkę .

1

Tu powinno być z 1:7 jak nie lepiej

0

Barca z tamtego sezonu wygrywałaby już 6:0 .

2

Zapamiętajcie to ludzie bo to już się znowu prędko nie wydarzy , zapewne już nie w tym sezonie .
De Jong fajnie zagrał blisko bramki rywala.

0

18 minuta a Ferran ledwo dycha

0

@LjakRoberciik nie no , trudny mecz jest , więc nie ma co .

0

@Gall nie no Panie , jedynym minusem Araujo zazwyczaj bo to że zawalił w dwóch ważnych meczach jak z PSG czy Chelsea a w trakcie swojej kariery pokazywał wysoki poziom jakiego Cubarsi na razie nie pokazał i się na to nie zanosi .
Młody gubi krycie , bywa spóźniony , zdarza mu się prokurować karne , baboli , popełnia juniorskie błędy , jest wolny i dlatego co mecz tracimy bramki .

0

@vangoor mnie zawsze nurtowało jak to możliwe że Christensen siedział na ławie przy tych amatorach xD

0

Frenkie jako jedyny DM . Drżyj defensywo!

2

@July_6_BcN nie byłbym szczególnie zaskoczony xD

1

@July_6_BcN dokładnie

1

@tbas i że piekło kobiet bo poza walentynkami musiała być z mężem.

1

@norbi77 to był sezon marnowania setek przez napastników przeciwników, którzy więcej nie trafiali kompletnie w bramkę niż ter Stegen bronił xD

0

@ViscaelBarca2007 tyle że jakim my składem graliśmy kiedy przegraliśmy z ManU .
Przed tą linią obrony biegał emeryt Busquets , nieogar do dziś czyli De Jong a do tego Kessie.
A na skrzydle Sergi Roberto xD

0

@Filipem bo wtedy na stoperze mieliśmy Araujo i przede wszystkim Christensena .
Teraz mamy amatorów.

1

@blakkudium super i ustawią cenę na 500 euro i nara.

1

@M3SSI Adriano to by tych bocznych obrońców zjadł na śniadanie . A jeszcze zaliczyłby asystę albo bramkę strzelił .

0

@tomek8756 zawsze mieli łeb do interesów xD

0

@piessalomon lepszy ale nie w defensywie a turnieje wygrywa się właśnie defensywą.

0

@Faro myślę że nie zagrają obaj a jeden z nich skoro wraca amator z Holandii .

0

@mercurial2000 w meczach gdzie chwali się De Jonga rywal nie gra wysokim pressingiem .
Listę braków Holendra można wymieniać i wymieniać a jego plusy to nawet zostanie sporo palców u jednej ręki .

2

@Piotr97 tak , w bardzo trudnym meczu będziemy eksperymentować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?