ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaucho przeciwko cienkiemu Elche , które powinno dostawać 1:7 do przerwy to i Oriol grałby jak Iniesta.
1
@robsesh masz rację, nie pamiętam kiedy ostatnio zagrał dwa w miarę spotkania.
1
@Dankho94isback to wypas akurat
2
Hansi dawaj Roonyego na skrzydło a Yamala na 10tke za Fermina.
0
Trzymanie Fermina dalej to jakiś żart.
0
@BORO_12 mam nadzieję że będzie to dłuższą seria niż dwa mecze z cienkimi rywalami .
0
@Gaucho a jeszcze gdybyśmy zamiast De Jonga mieli DMa, który jest takim typowym przecinakiem z dobrym odbiorem to byłoby idealnie .
0
@Sccaner dobrze prognozuje dla Elche jak na razie xD
1
Olmo na 9tkę .
1
Tu powinno być z 1:7 jak nie lepiej
0
Barca z tamtego sezonu wygrywałaby już 6:0 .
2
Zapamiętajcie to ludzie bo to już się znowu prędko nie wydarzy , zapewne już nie w tym sezonie .
De Jong fajnie zagrał blisko bramki rywala.
0
18 minuta a Ferran ledwo dycha
0
@LjakRoberciik nie no , trudny mecz jest , więc nie ma co .
0
@Gall nie no Panie , jedynym minusem Araujo zazwyczaj bo to że zawalił w dwóch ważnych meczach jak z PSG czy Chelsea a w trakcie swojej kariery pokazywał wysoki poziom jakiego Cubarsi na razie nie pokazał i się na to nie zanosi .
Młody gubi krycie , bywa spóźniony , zdarza mu się prokurować karne , baboli , popełnia juniorskie błędy , jest wolny i dlatego co mecz tracimy bramki .
0
@vangoor mnie zawsze nurtowało jak to możliwe że Christensen siedział na ławie przy tych amatorach xD
0
Frenkie jako jedyny DM . Drżyj defensywo!
2
@July_6_BcN nie byłbym szczególnie zaskoczony xD
1
@July_6_BcN dokładnie
1
@tbas i że piekło kobiet bo poza walentynkami musiała być z mężem.
1
@norbi77 to był sezon marnowania setek przez napastników przeciwników, którzy więcej nie trafiali kompletnie w bramkę niż ter Stegen bronił xD
0
@ViscaelBarca2007 tyle że jakim my składem graliśmy kiedy przegraliśmy z ManU .
Przed tą linią obrony biegał emeryt Busquets , nieogar do dziś czyli De Jong a do tego Kessie.
A na skrzydle Sergi Roberto xD
0
@Filipem bo wtedy na stoperze mieliśmy Araujo i przede wszystkim Christensena .
Teraz mamy amatorów.
1
@blakkudium super i ustawią cenę na 500 euro i nara.
1
@M3SSI Adriano to by tych bocznych obrońców zjadł na śniadanie . A jeszcze zaliczyłby asystę albo bramkę strzelił .
0
@tomek8756 zawsze mieli łeb do interesów xD
0
@piessalomon lepszy ale nie w defensywie a turnieje wygrywa się właśnie defensywą.
0
@Faro myślę że nie zagrają obaj a jeden z nich skoro wraca amator z Holandii .
0
@mercurial2000 w meczach gdzie chwali się De Jonga rywal nie gra wysokim pressingiem .
Listę braków Holendra można wymieniać i wymieniać a jego plusy to nawet zostanie sporo palców u jednej ręki .
2
@Piotr97 tak , w bardzo trudnym meczu będziemy eksperymentować.