5

Nie wiem jak dla was ale dla mnie biorąc pod uwagę brak sensownych opcji na środek ataku ( nie koło 100 mln euro) Barca powinna grać jak przez jakiś czas my kiedyś i repka Hiszpanii czyli bez typowego ŚN .
Przesunąć wyżej Fermina/Olmo jako fałszywą 9tkę a szukać np dobrego wzmocnienia środka pola .
Zawodnika który w przeciwieństwie do np. De Jonga albo będzie bardzo dobry w defensywie albo w ofensywie , jako że rozmawiamy o przesunięciu 10tki wyżej , mógłby to być jakiś OPŚ.

3

@Szakalaka12369 a który kraj nie jest lub nie był zgniły w swojej historii?

3

@Fog_W_1899 zależy jak na to patrzeć . Od kilku lat każdy musi biegać w drużynie , jak masz gościa jednego z przodu który nie biega to nie ma sensu pressować a w dzisiejszym futbolu pressing jest bardzo ważny .
Dlatego nie osiągaliśmy sukcesów w ostatnich latach w LM bo np. kiedy Bayern nas rozjeżdżał 8:2 to u nich każdy biegał i pressował a u nas Messi sobie chodził i patrzył jak Vidal biega jak debil między trzema gościami rywali żeby odebrać piłkę.
To samo było jak nas rozjechali 7:0 w dwumeczu .

3

@Fog_W_1899 bo u nas zapewne przy naszych sądach itp skazywali by bez dowodów xd

3

Czekam na info że da radę za dwa miechy wrócić.

0

@Chimera defensywa to oczywiście bolączką Frenkiego . Fajnie że miał Schone ale w Barcelonie go nie ma .
Regulacja tempa? Znika Pedri i z lepszym rywalem Frenkie nie potrafi regulować tempa .
To jest pomocnik praktycznie bez atutów.
W defensywie cienko , przy różnych ustawiony w murze bo nie potrafi grać głową i gubi krycie . Przy naszym stylu gry nie zaasekuruje stoperów bo jest zbyt wolny do tego .
A do przodu ? Bramek nie ma , asyst tyle co nic , do przodu nie da prostopadłej bo to nigdy nie była jego dobra strona , na 40 metrów nie przerzuci bo nie dokopie , z wolnego nie uderzy , z różnego nie wrzuci , w polu karnym rywala głową też nie strzeli bo nie wygra pojedynku , strzały z dystansu? Zapomnij .
Od czasów Andre Gomesa nie pamiętam tak słabego środkowego pomocnika , którego kupiliśmy .

0

@tbas nie ale chyba wypadałoby kiedyś odciążyć Yamala co nie? Czy lepiej go zajechać jak Pedriego i potem udawać zdziwionego?

1

@Arden i tak zapłacimy pewnie 30 mln euro .
Jedyną opcją oprócz Rashforda byli wcześniej Nico , Diaz i Lookman .
Aktualnie żadnego z nich nie da rady wyjąć za te pieniądze.

9

Ja mam nadzieję że powie wszystko co wie i prezydenci Barcelony pójdą siedzieć za wyciąganie brudnych pieniędzy z klubu.

0

@tbas a czym są chances created? Niczym . Big chances created to coś ważniejszego ale jest na bardzo niskim poziomie gdzie połowa z nich była w ostatnich dwóch meczach .
No chyba że będziemy się jarać takimi asystami jak wczoraj , to okej .

0

@tbas nigdzie nie napisałem że Roony jest topem , chodzi o rotację by nie zamrażać piłkarzy na ławce rezerwowych, którzy w obliczu kontuzji jednego z podstawowych są jedyną opcją.
Wady Frenkiego można wymieniać i wymieniać ale zalety? ...

0

@tbas i dobrze , niech się pakuje i nara bo to średniak .
I tak że sobie dał rady podbudować z Kopenhagą i Albacete.

0

@damianex10 a potem Adriano zmascili podanie do Fabregasa xD

3

@Borry bramkarz Espanyolu chyba to był?

0

@Maker0 zawsze można się przyzwyczaić że będzie grał Cubarsi , który zawsze zaliczy babola ale nie zawsze coś uratuje .

0

@Arden @Antimadridista_WR ja myślę że Joan myślą że sędzia spalonego gwizdnął.

19

Nie powinien bo to nie był stempel przy interwencji tylko stempel kiedy wybijał piłkę i nie miał wpływu na to gdzie stanie.
Co więcej , tu nie było nawet faulu

0

@Karol145 ile szans pod rząd dostał ?

0

@fumador oczywiście że tak , o tym wiem .

2

@Roobo @TedeFCB o jakiej czarnej robocie mowa? Słabe strony Holendra można wymieniać i wymieniać a pozytywy? , chętnie poczekam by poczytać w czym Holender jest taki dobry że ma i nas takie zarobki .
No chyba że dwie asysty z tymi silnymi ostatnimi rywalami zastępują jego średnią dyspozycję.

5

@Karol145 no trudno żeby ktoś kto dostaje szansę dwa razy w wyjściowym składzie był regularny .

0

@robsesh no to trzeba ganić Flicka , Roony bez minut na ławce a ten nawet kilku minut mu nie dał .

0

@fumador bez przesady ,gdyby wczoraj taki Rashford potrafił normalnie podać tak jak Martin do Ferrana to myślę że Lewy miałby minimum jedną bramkę na koncie.
Chłop mimo wieku idealnie wychodził na pozycję i był tam gdzie trzeba w odpowiednim miejscu i co najmniej dwukrotnie Rashford spartolił podanie .

3

@Ignareks dobra , dobra , on też dostaje bardzo dobre podania i marnuje .

1

Kozacką ta wczorajsza asysta , takie podanie , De Bruyne by się nie powstydził.

4

To Albacete grało ładniej niż Real Madryt.

0

O nie , babolarz wchodzi .

0

@Eto'o9 R10 fatalnie to bym nie nazwał bo wszystko pod kontrolą, bardziej średnio .

2

@Szmulek nie no, o drugiej żółtej dla Cancelo nie ma mowy . Chłop wybijał piłkę i potem stanął na nodze rywala ale to nie faul .

0

Rashford mógł być bohaterem ale chłop ma chyba problem z koncentracją.

Dla mnie najbardziej średnio to Bernal i Cancelo i zmieniłbym ich obu .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?