ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek kto szedł sam na sam?
1
@buglikos z nami Sevilla też nie była nie wiadomo jak mocna . Przy 2:1 dla Sevilli mieliśmy dwie setki i obie zmarnowaliśmy .
5
Dostaje MVP bo jest mega hype na niego . Za nic nie dałbym mu MVP dziś.
0
@kamyk_23 cały czas obrona jest tragiczna , z Cubarsim i Martinem na czele . Do tego wylewy Kounde .
My dopuszczamy byle rywala do masy setek .
1
@Pedri16Future @kamyk_23 asystą z zatrzymaniem top ale takich Holender w karierze ma bardzo mało , mówię o reszcie z nich .
0
@kamyk_23 przy zwyżce formy środkowych obrońców xDD
1
@kamyk_23 coś w stylu ostatnich asyst De Jonga , którymi zachwycali się ludzie
10
Spokojnie , w ramach rekompensaty Real jutro dostanie karniaczka.
1
@KrwawiaceoczyVEB nie ma co a w przejmować , to jest też doświadczenie dla piłkarza że musi ciężko pracować .
0
@PrawyRL9 nie no bez przesady , pamiętam mecz Realu gdzie był podobny faul na Rodrygo i nie został też odgwizdany .
0
@partymaker Kounde jest równie tragiczny w tym seoznie . Problem z tym że za Kounde nie ma kogo innego wystawić , dlatego o wystawienie go w podstawie nie mogę mieć zbytnio pretensji .
2
Co jak co ale Rashy dobrze bije te wolne.
2
@Kitek1640 ja tam sobie zapisuję że mam fizjo na NFZ w przyszłym roku . I potem śmiało można wrócić do notatek.
0
@partymaker dopóki Cubarsi będzie grał i prezentował dalej swój żenujący poziom to niestety , tak to będzie wyglądać.
4
Nikt też nie rozumie jak można nazywać to największym skandalem w historii hiszpańskiego futbolu i opłacaniem sędziów skoro nie ma ani jednego dowodu że tak było .
0
Nie no wystawianie Cubarsiego to jawne działanie na szkodę klubu .
0
@kanver_ chwila chwila , mówisz o tym Mbappe co gra w Realu , który gdyby nie wykonywał karnych to miałby 2 bramki więcej od cieniasa Ferrana?
1
@FiscaelBarca przecież Julian Araujo rozegrał cały sezon w Laliga i był jedną z rewelacji .
3
@kanver_ nie będzie takiej rywalizacji bo Mbappe i Haaland nigdy tego poziomu nie osiągną.
3
,, To, co mogę powiedzieć, to że widzę, że wykonuje dobrą pracę w Mallorce. Spisuje się naprawdę dobrze i to jest świetne. Grał w La Masii, potem przeszedł do innego klubu, zdobywa doświadczenie w LaLidze - i to jest bardzo pozytywne. Naprawdę się z tego powodu cieszę i jestem za niego bardzo zadowolony."
Co chłop lał wodę xD
0
@draxidox to był ostatni raz jak Cristiano trafił z wolnego
2
@Zbyszard jest dużo więcej zespołów o równym hypie ale bez żadnego talentu
0
@Chada jest milion osób które słuchają płytkiego gówna .
I jak mawia klasyk ,, milion much nie przekona mnie że gówno jest dobre" . Z przymrużeniem oka ;)
0
@BorzyKrzys biorąc pod uwagę że pierwsza pod kątem artystycznym nie prezentuje absolutnie nic ciekawego i większość ludzi zastanawia się co ona robi w topie to przebicie jej przez kogoś innego absolutnie mnie nie szokuje.
6
@macio_944 czyli nagrywał ktoś z tego słynnego Orlenu .
0
@TAN ja akurat skoro mielibyśmy w środku Bernala jako pivota a Pedriego od regulacji tempa to wykreslilbym De Jonga z tej listy .
1
@don'T.R.I.P.e toteż jest opcją chociaż po pudłach jak w ostatnich meczach czy w El Clasico to nie wiem co myśleć xd
5
Nie wiem jak dla was ale dla mnie biorąc pod uwagę brak sensownych opcji na środek ataku ( nie koło 100 mln euro) Barca powinna grać jak przez jakiś czas my kiedyś i repka Hiszpanii czyli bez typowego ŚN .
Przesunąć wyżej Fermina/Olmo jako fałszywą 9tkę a szukać np dobrego wzmocnienia środka pola .
Zawodnika który w przeciwieństwie do np. De Jonga albo będzie bardzo dobry w defensywie albo w ofensywie , jako że rozmawiamy o przesunięciu 10tki wyżej , mógłby to być jakiś OPŚ.
3
@Szakalaka12369 a który kraj nie jest lub nie był zgniły w swojej historii?
3
@Fog_W_1899 zależy jak na to patrzeć . Od kilku lat każdy musi biegać w drużynie , jak masz gościa jednego z przodu który nie biega to nie ma sensu pressować a w dzisiejszym futbolu pressing jest bardzo ważny .
Dlatego nie osiągaliśmy sukcesów w ostatnich latach w LM bo np. kiedy Bayern nas rozjeżdżał 8:2 to u nich każdy biegał i pressował a u nas Messi sobie chodził i patrzył jak Vidal biega jak debil między trzema gościami rywali żeby odebrać piłkę.
To samo było jak nas rozjechali 7:0 w dwumeczu .