0

@Eklerek kto szedł sam na sam?

1

@buglikos z nami Sevilla też nie była nie wiadomo jak mocna . Przy 2:1 dla Sevilli mieliśmy dwie setki i obie zmarnowaliśmy .

5

Dostaje MVP bo jest mega hype na niego . Za nic nie dałbym mu MVP dziś.

0

@kamyk_23 cały czas obrona jest tragiczna , z Cubarsim i Martinem na czele . Do tego wylewy Kounde .
My dopuszczamy byle rywala do masy setek .

1

@Pedri16Future @kamyk_23 asystą z zatrzymaniem top ale takich Holender w karierze ma bardzo mało , mówię o reszcie z nich .

0

@kamyk_23 przy zwyżce formy środkowych obrońców xDD

1

@kamyk_23 coś w stylu ostatnich asyst De Jonga , którymi zachwycali się ludzie

10

Spokojnie , w ramach rekompensaty Real jutro dostanie karniaczka.

1

@KrwawiaceoczyVEB nie ma co a w przejmować , to jest też doświadczenie dla piłkarza że musi ciężko pracować .

0

@PrawyRL9 nie no bez przesady , pamiętam mecz Realu gdzie był podobny faul na Rodrygo i nie został też odgwizdany .

0

@partymaker Kounde jest równie tragiczny w tym seoznie . Problem z tym że za Kounde nie ma kogo innego wystawić , dlatego o wystawienie go w podstawie nie mogę mieć zbytnio pretensji .

2

Co jak co ale Rashy dobrze bije te wolne.

2

@Kitek1640 ja tam sobie zapisuję że mam fizjo na NFZ w przyszłym roku . I potem śmiało można wrócić do notatek.

0

@partymaker dopóki Cubarsi będzie grał i prezentował dalej swój żenujący poziom to niestety , tak to będzie wyglądać.

4

Nikt też nie rozumie jak można nazywać to największym skandalem w historii hiszpańskiego futbolu i opłacaniem sędziów skoro nie ma ani jednego dowodu że tak było .

0

Nie no wystawianie Cubarsiego to jawne działanie na szkodę klubu .

0

@kanver_ chwila chwila , mówisz o tym Mbappe co gra w Realu , który gdyby nie wykonywał karnych to miałby 2 bramki więcej od cieniasa Ferrana?

1

@FiscaelBarca przecież Julian Araujo rozegrał cały sezon w Laliga i był jedną z rewelacji .

3

@kanver_ nie będzie takiej rywalizacji bo Mbappe i Haaland nigdy tego poziomu nie osiągną.

3

,, To, co mogę powiedzieć, to że widzę, że wykonuje dobrą pracę w Mallorce. Spisuje się naprawdę dobrze i to jest świetne. Grał w La Masii, potem przeszedł do innego klubu, zdobywa doświadczenie w LaLidze - i to jest bardzo pozytywne. Naprawdę się z tego powodu cieszę i jestem za niego bardzo zadowolony."

Co chłop lał wodę xD

0

@draxidox to był ostatni raz jak Cristiano trafił z wolnego

2

@Zbyszard jest dużo więcej zespołów o równym hypie ale bez żadnego talentu

0

@Chada jest milion osób które słuchają płytkiego gówna .
I jak mawia klasyk ,, milion much nie przekona mnie że gówno jest dobre" . Z przymrużeniem oka ;)

0

@BorzyKrzys biorąc pod uwagę że pierwsza pod kątem artystycznym nie prezentuje absolutnie nic ciekawego i większość ludzi zastanawia się co ona robi w topie to przebicie jej przez kogoś innego absolutnie mnie nie szokuje.

6

@macio_944 czyli nagrywał ktoś z tego słynnego Orlenu .

0

@TAN ja akurat skoro mielibyśmy w środku Bernala jako pivota a Pedriego od regulacji tempa to wykreslilbym De Jonga z tej listy .

1

@don'T.R.I.P.e toteż jest opcją chociaż po pudłach jak w ostatnich meczach czy w El Clasico to nie wiem co myśleć xd

5

Nie wiem jak dla was ale dla mnie biorąc pod uwagę brak sensownych opcji na środek ataku ( nie koło 100 mln euro) Barca powinna grać jak przez jakiś czas my kiedyś i repka Hiszpanii czyli bez typowego ŚN .
Przesunąć wyżej Fermina/Olmo jako fałszywą 9tkę a szukać np dobrego wzmocnienia środka pola .
Zawodnika który w przeciwieństwie do np. De Jonga albo będzie bardzo dobry w defensywie albo w ofensywie , jako że rozmawiamy o przesunięciu 10tki wyżej , mógłby to być jakiś OPŚ.

3

@Szakalaka12369 a który kraj nie jest lub nie był zgniły w swojej historii?

3

@Fog_W_1899 zależy jak na to patrzeć . Od kilku lat każdy musi biegać w drużynie , jak masz gościa jednego z przodu który nie biega to nie ma sensu pressować a w dzisiejszym futbolu pressing jest bardzo ważny .
Dlatego nie osiągaliśmy sukcesów w ostatnich latach w LM bo np. kiedy Bayern nas rozjeżdżał 8:2 to u nich każdy biegał i pressował a u nas Messi sobie chodził i patrzył jak Vidal biega jak debil między trzema gościami rywali żeby odebrać piłkę.
To samo było jak nas rozjechali 7:0 w dwumeczu .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?