1

@blakkudium super i ustawią cenę na 500 euro i nara.

1

@M3SSI Adriano to by tych bocznych obrońców zjadł na śniadanie . A jeszcze zaliczyłby asystę albo bramkę strzelił .

0

@tomek8756 zawsze mieli łeb do interesów xD

0

@piessalomon lepszy ale nie w defensywie a turnieje wygrywa się właśnie defensywą.

0

@Faro myślę że nie zagrają obaj a jeden z nich skoro wraca amator z Holandii .

0

@mercurial2000 w meczach gdzie chwali się De Jonga rywal nie gra wysokim pressingiem .
Listę braków Holendra można wymieniać i wymieniać a jego plusy to nawet zostanie sporo palców u jednej ręki .

2

@Piotr97 tak , w bardzo trudnym meczu będziemy eksperymentować.

0

@Arekvip fajnie ale poza Ronaldo żaden nie doznał urazu i nie miał rekonstruowanej łąkotki, która odpowiada za stabilności w kolanie.

1

Kurde mogliby przedłużyć tą nieobecność De Jongowi .

0

@Gacu95 nie mogę obejrzeć z Holandii tego filmu niestety

0

@krzaq ale my nie potrzebujemy określonego profilu , tylko gościa , który będzie ogarniał po prostu grę w defensywie .
Czyli nie będzie przegrywał pojedynków 1vs1 , nie będzie dał się przestawiać jak junior czy nie będzie babolił jak aktualni stoperzy .
W lato myślałem że nie ma sensu brać Taha za darmo a okazuje się że na bank byłby naszym najlepszym stoperem .

0

Komentarz usunięty

0

@Faro Gavi to już nie pogra raczej .l, po takiej kontuzji piłkarze nie wracają do 100% możliwości a Gavi też wachlarza umiejętności nie ma .

4

Walcz Marc , walcz! I udowodnij chorągiewkom z labamby że możesz grać na wysokim poziomie.

0

@Hasszz a kiedy symulował , podeslesz filmik?

0

@Matheu12 właśnie został ogłoszony jego transfer do MLS

1

@don'T.R.I.P.e i nie wygrać ligi ,.okej .

1

@don'T.R.I.P.e spoko , to znajdź kogoś kogo będziesz mógł kupić za te pieniądze rozkładając kwotę na śmieszne raty .

3

@Filipem biorąc pod uwagę że remontada z hiszpańskiego znaczy ,, powrót" to już się żarty kończą.

3

@don'T.R.I.P.e wolę jego grającego dobrze przez pół sezonu niż tych , którzy nie mają wpływu na drużynę przez cały sezon .

6

Co jak co ale wczorajsza piłeczka od Olmo do Yamala przy pierwszej bramce to coś pięknego . Szkoda że w żadnej ważnej statystyce to nie będzie ujęte.

1

@kamyk_23 jak Cię Cubarsi cieszy to niezłe specyfiki zażywasz .

0

@BISHBASHBOSH świetny okres dwóch miesięcy xD

27

@mientusek1407 na dzisiaj to my tracimy bramki z byle jakim rywalem i mamy milion problemów w defensywie .
W top16 chyba nikt nie ma tak cienkiej obrony jak my .

1

@draxidox i tak pewnie nie bylby gorszy niż Cubarsi z Martinem xF

0

@Stagiryta bez przesady, mamy spotkania ze i Pedri nic nie kreuje.

0

Flick jest dobry , musimy odrabiać straty to dawaj Bernal , zagrałeś 30 minut w ostatnich 15 meczach to dasz radę!

0

@mate92 na pewno lepiej zagrałby Casado w drugiej linii niż Martin z Cubarsim na stoperze.

0

@Stagiryta pressing zależy od całej drużyny a takie zadania ma nasz środek , grać do skrzydłowych .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?