ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Seriale ściągnij sobie z torrentów . Większość z nich jest z angielskimi napisami a jesli ich nie ma to bez problemu sciagniesz z byle stronki.
0
Dziś mialem kupić Redmi 4A i zrezygnowałem , co prawda 2gb ram i cena spoko ale telefon wygląda beznadziejnie i kapa się go trzyma w ręku . Wolałbym juz P8 , chociaż ja skusiłem się na Lg k10 za 770 zł . Chyba największym minusem jest 1,5 gb ram , poza tym jest wporzo , elegancki z androidem 7 i ośmioma rdzeniami ;) .
0
Wiesz jakby nie patrzec to mamy kozacki skład . Potrzebuje on naprawde niewiele , jak dla mnie PO ( taki dedensywny ) , ŚO ( młody za Pique , akceptujący role zmiennika ) I ŚP ( chyba że Valverde odmieni grę z tego co mamy a to też jest możliwe ) .
Z drugiej strony nie powie ale mam padake skład , co ja mam z tym ugrac? :D
0
Jak zlapie feeling z reszta zawodnikow I popracuje nas stylem to moze byc przekozakiem . Obunozny , wysoki , silny I mlody . Przetrzymanie go jeszcze sezon wiele nas nie bedzie kosztowalo i moze akurat odpali . Za rok bedzie mial 24/5 lat I chetnych na niego nie braknie .
Predzej opchnalbym mlodego Alcantare .
3
Haha Mathieu zawalil przy bramce a wszyscy Gomes! Gomes! A gdzie jest MSN czy nasza gwiazda Denis ...
0
Witam czy ogarnia ktos może czy da rade gdzies obejrzeć mecz na Windows Phone 8.1 ? Na androidzie ogarniam ale nie mam dostępu :/
0
Jeszcze smieszniejsze jest nazywać kogoś ,, jakieś dziecko " , mówiąc do osoby dorosłej bo wyraziła inną opinię niż Ty ...
0
Roberto tez pewnie juz widzieli poza Barceloną a wczoraj jak mu głośno klaskali sezonowcy ...
1
Mam nadzieję że Ney pokreci Montoyą .
1
I spadł na siódme :)
1
Decapitated - Three dimensional defect :D
0
Wiesz , Juve mało traci i mało strzela . Barca dużo strzela i dużo traci .
Niestety turnieje wygrywa się defensywa i Juve ma bardzo duże szanse. Różnie może być .
0
Z jednej strony nauczył ze potrafimy pęknie zawalic mecz a z drugiej że możemy dokonać wszystkiego :)
0
Sorry ale on nie zawalił żadnego meczu. W wielu w których grał cała drużyna nic sobą nie reprezentowała . A najlepsze jest to że są piłkarze , którzy prezentowali sie gorzej .
A szkołę skończyłem lata temu , wiec zastanów się co piszesz ...
0
Rzeczywiście , on zawalił tyle bramek w tym sezonie ...
1
Barcelono ma nie wierzyłem , wybacz mi kochanie!
0
Cholera , już za późno na zmianę.
1
Jak Barca wygra to wyjdę się masturbowac na ulicę a potem trafię na dołek.
0
Ja nie wierzę w remontade . Chciałbym awansu ale przy każdej akcji rywali śmierdzi bramką czy to z Atletico czy Celta .
W obronie nie gramy pewnie , pomoc wraz z Iniestą i Busim poza meczem ze słabą Celta grają padake i jeden mecz nie czyni z nas zespołu , który gra jak w zegarku .
Przypominam ze ten dwumecz nie zaczyna się od 0-0 tylko od 0-4 i Emery wie że muszą bronić na spokojnie albo stlamsic nas na szybko strzelając bramkę grając pressingiem ( co nie jest wcale trudne w tym sezonie ) i mieć wszystko z głowy bo sześć bramek to już wgl kosmos .
Różnie może być, możemy zdobyć dwie bramki w pierwsze 30 minut dzięki Messiemu lub stracić pierwsi w ciągu 15 minut i jedyne co nam zostanie to schlac się żeby o tym zapomnieć.
2
Ja nie wierzę w remontade . Chciałbym awansu ale przy każdej akcji rywali śmierdzi bramką czy to z Atletico czy Celta .
W obronie nie gramy pewnie , pomoc wraz z Iniestą i Busim poza meczem ze słabą Celta grają padake i jeden mecz nie czyni z nas zespołu , który gra jak w zegarku .
Niewiem co musiało by się stać żebyśmy strzelili 4 bramki , chyba jakaś szybka czerwona kartka .
Przypominam ze ten dwumecz nie zaczyna się od 0-0 tylko od 0-4 i Emery wie że muszą bronić na spokojnie albo stlamsic nas na szybko strzelając bramkę grając pressingiem ( co nie jest wcale trudne w tym sezonie ) i mieć wszystko z głowy bo sześć bramek to już wgl kosmos .
Różnie może być, możemy zdobyć dwie bramki w pierwsze 30 minut dzięki Messiemu lub stracić pierwsi w ciągu 15 minut i jedyne co nam zostanie to schlac się żeby o tym zapomnieć.
0
Pamiętny mecz z Granadą .
1
Veratti do nas nie przejdzie , tym bardziej ze zapewne wyeliminuja nas z LM . Mathieu mimo wieku daje radę a jestem praktycznie pewny że Gomes zostanie . Napewno nie będziemy się pozbywać młodzieży. Bardziej Turan , Vermaelen i to chyba na tyle . W dodatku nie ma co się napalac na Bellerina bo on sam nie chce do nas wrócić.
7
Powiem tak , Barca może strzelić 4 bramki ale niestety przy obecnej dyspozycji obrony nie wierzę że nie stracimy bramki. Mam jakieś pesymistyczne myśli ze to PSG strzeli na 0:1 :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Montoya to kompletna porażka . Ten gość jest słaby a inni za nim płaczą bo strzelił dwie bramki w dwóch meczach ... zobaczcie gdzie grał grał odejściu z Barcy i nawet w Valencii nie jest jakimś pewnym punktem zespołu.
On jak i Bartra nigdy nie byli podstawowymi zawodnikami u wszystkich trenerów, którzy ich trenowali i nie byli by teraz .
0
A no tak , bo Gomes i Paco są winni sytuacji w środku pola ... to czemu nie płaczesz że nie sprzedalismy Busiego i Iniesty przed sezonem skoro też grają kompletną padakę ? Jeszcze najlepiej wylewać żale na Paco jak gość nawet nie gra xd .
0
Według mnie w lecie transfery są zbędne. Kadrę mamy bardzo dobrą tylko potrzeba trenera lub koncepcji , który będzie miał pomysł na grę.
0
Ciekawe z tą średnią asyst Iniesty i Xaviego ... taki Iniesta nigdy nie miał ich za wiele .
3
A może by sie zastanowić nad tym jaki plan na niego ma sam trener . Ja uważam że tu leży problem .
Nie wierzę że to zależy od umiejętności że tak naprawdę każdy z naszych środkowych pomocników nie może załapać formy , że :
- Busquets
- Andre Gomes
- Iniesta
- Arda
- Rakitic
- Denis Suarez
- Rafinha
Że Ci zawodnicy nie mają umiejętności by nie mieć na swoim koncie ok. 10 asyst na tym etapie sezonu i nawet nie próbować wykonać takiego podania . Moim zdaniem to wynik taktyki oddawania piłki do MSN i patrzenia na to co sie dzieję.
2
Gomes omg!!! Przecież to Rafinha i Denis Suarez są lepszymi DMami!