15

Ale artykuł , Bravo gra w beznadziejnym City i rzeczywiście nie może sie tam odnaleźć ale według mnie w naszych barwach grał zawsze lepiej od Marca .

4

Vidal powrócił powrócił do składu i zwienczyl to brameczka i w dodatku Real przegrywa z Sevilla . Mimo że zaspalem dziś do pracy i wykorzystałem jeden urlop na żądanie jestem ku*wa szczęśliwy.

0

Montoya był taki super że żaden trener na niego nie postawił. Ja tam nie żałuję jego odejścia , nigdy szału nie grał.

2

Piekny obrazek , mam nadzieję że Barca go nie sprzeda .

7

Musze powiedziec ze jego celebracja bramki lekko mnie wzruszyła.

0

Wątpię ze zagramy trzema srodkowymi bo mamy wśród nich dwóch lewonoznych więc trochę nie bardzo to widzę . Myślę ze Masche Umtiti w środku a boki normalnie.

0

A wczoraj właśnie zadałem pytań czy Vidal dostanie szansę z Las Palmas i chyba ją otrzyma . Trzymam kciuki!

0

Decapitated , chłopaki z Polski , polecam .

1

Głównym kandydatem do podobizny Wyspy Tajemnic jest Obląkani . W angelskiej wersji może się nazywać Emilia Graves . Jeden aktor gra w obydwoch tych filmach , w wyspie grał łysego doktorka.

1

Jak myślicie Vidal dostanie jutro szansę w podstawie z Las Palmas ?

1

Oh tak Real ma taki zajebisty środek pomocy , szkoda ze nie było widać żadnej większej różnicy jak grali z nami a jak wszedł Iniesta to już wgl ich zniszczył.

0

Sam jesteś tragiczny .

15

Jak dla mnie to Pique dobrze zrobił, juz nie chodzi nawet o dzisiejszy mecz tylko o to co dzieje się od dłuższego czasu w La liga bo to jest jakiś kabaret .
Najlepsze jest to że w angielskiej powoli zaczyna się robić to samo i tam też arbitrowie podejmują kuriozalne decyzje .

7

Najlepsze ze wszyscy cisną Gomesa a Iniesta grał taki piach że oczy bolały.
Pomijając błędy sędziego to Iniesta , Roberto i Luis Suarez padaka . Pierwszemu może sie to przydarzyć bo to normalne , drugi to dziecko Lucho i od dłuższego momentu gra piach a Luisito dziś niewidoczny ...

0

Nie ale to Barca wypracowała sobie sytuację przy wyniku 1:0 ale sędzia udawał ze nie widzi gościa z Villarealu , który ma wyciągnięta całą rękę w stronę piłki i po uderzeniu w nią nie odgwizdał karnego no kur*a mać . Trzeba byc ślepym czy głupim ?

0

Vidal piza kadrą a w ostatnim jego meczu dał taką piłę na głowę Ardy jakiej boi się wykonać nasza cała linia pomocy ...

0

Roberto jest kompletnym cieniasem w obronie i jakoś gra .

2

Nie oszukujmy się , chyba zbyt krótko oglądasz La ligę...

0

Brak strzałów problemem od tamtego sezonu ? Chyba od sześciu ...

0

Ter Stegen bronił chyba rok temu w dwumeczu z Bilbao i też za duzo nie pomógł.

0

Może tylko Ty ...

0

Dawaj do nas , tylko uważaj na Lucho bo jak mu powiesz coś nie tak to bedziesz siedział między Masipem a Vidalem , nawet mimo dobrej gry .

1

A nie przyszło Ci może do głowy ze Villa był już u schyłku kariery i w ostatnim swoim sezonie gowno grał ? . Zresztą Tottenham dawał więcej ale życzeniem Davida było dołączenie do Atleti .

3

Czarne piątki w Barcelonie co okienko ...

1

U mnie taka śnieżyca że nie widzę śniegu :/

0

Szansa dla Roberto w środku pomocy . O matko ! Myślisz ze sciagalibysmy dwóch ŚP zeby Roberto gral w pomocy w przyszłości ? Niektórzy to mają bujną wyobraźnię ...

0

Czas na ocenę :

- Beata Tyszkiewicz : ZERO!.

4

Czyli wyłonił nam się rywal Realu Madryt w nastepnej rundzie Pucharu Króla .

0

Call of duty 2 :D

3

No a Roberto to kozak w tym aspekcie , rzeczywiście .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?