ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A czemu nie wymienilłeś cen i wieku Digne , Gomesa , Denisa , Paco czy Umtitiego ?
0
Ręce mi opadają jak widzę takie idiotyczne pytania .
1
Aż w imieniu Ś.P. Zbycha Wodeckiego oddałem głos .
14
Ile podpisów zebrał Chuck Norris ?
-
-
-
-
-
Wszystkie.
64
Zdementował twą opinię :D
4
A jeszcze tak sobie myślę że może Paulinho przyleci poprostu obejrzeć prezentację Coutinho .
0
Teraz niech władze Liverpoolu powiedzą że Coutinho zostaje to już wogóle będzie pięknie .
0
Masche na DMie w Barcelonia to porażka totalna .
0
Z czym Cię Bartek tak oszukał ?
16
NCT - Nie Czytaj Tego sports .
0
Ide na ryneczek może tam też już podróby zdjęli .
3
Czemu porównujesz Maczynskiego do gościa , który gra w reprezentacji Brazylii ?
1
Jeśli zarząd sprowadza Paulinho na życzenie Valverde to się tym jakiś bardzo nie przejmuje . Pod względem sportowym może jakiś ma plan na brazylijczyka , myślę że nie bez powodu gra cały czas w reprezentacji . Najgorzej z jego wiekiem i ceną a to już mnie mało interesuje , chcę zobaczyć jego dobrą grę jeśli rzeczywiście przyjdzie .
Ale niewiem skąd ten lament że już dziś Real ma nas ograć bez problemu . Mamy taką samą kadrę jak przy meczu na Bernabeu z tego roku gdzie Neya też z nami nie było . Do tego mamy Vidala , Semedo , Roberto będzie grał w pomocy a na skrzydle można postawić na Deulo lub na Paco jak w tamtym meczu , więc nie widzę jakiejś wielkiej przepaści między tym a tamtym sezonem a Real jak pokazał mecz z ManU też często popełnia błędy .
0
Tak naprawdę mamy taką samą ekipę na ten mecz jak w tamtym sezpnie na Santiago Barnabeu plus Semedo , Vidal i Deulofeu , więc skończcie pieprzyć już takie głupoty .
0
Może Paulinho spotkasz ;)
1
Git mamy następcę Iniesty . Teraz tylko trzeba znaleźć zastępcę 29 letniego Paulinho .
1
Helena mam zawał!
0
Ze szczęścia rozumiem :)
0
Mam nadzieję że cena za niego to 5 mln kwoty stałej i 35 mln zmiennych jeśli zdobędzie Złotą Piłkę . Wtedy jeszcze zaakceptuje ten transfer .
1
Czyli jednak miałem rację mówiąc że nasza delegacja ma w Londynie jedynie przesiadkę do Chin .
0
Z tymi brazolami to same przekręty . Zaczęło się od Keirrisona , potem Douglas a teraz Paulinho . Na bank coś jest nie tak z nimi bo to nie są piłkarze na poziomie by kiedykolwiek założyć koszulkę Barcelony .
0
Jasne Pep miał samych wychowanków Eto'o , Henry'ego , Toure , Keite , Daniego Alvesa , Milito , Marqueza , Abidala nikogo nie kupił on postawił na samych wychowanków .
On nie wprowadził z marszu Busiego czy Pedro . Najłatwiej chyba miał Pique jak go ściągnęliśmy z ManU .
2
Oni Ciebie też .
0
Wiesz na dobrą sprawę to grał później w Espanyolu , taki gość pod nosem ;)
1
Cholera mogliśmy się brać za Coutinho jak jeszcze grał w Interze a teraz przez tego Al Khadafiego to ja już niewiem ile za niego zapłacimy .
0
Wiesz , kiedyś Borussia miała dosyć spore problemy finansowe to Bayern im wielce pomógł . Może dlatego .
Jak dla mnie Borussia to taka szkółka Bayernu ;)
2
Podobno Coutinho nie stawił się na treningu i nikt nie wie gdzie jest xd
1
Ehh i zaraz bedzie : ,,Transfer Coutinho kwestią kilki godzin " - Sport
0
Ja wiem.
0
A nie śmiałeś się z Realu przez ostatnie 10 lat nie licząc ostatnich dwóch/trzech ? Kiedy ściągneli Ronaldo , Kakę , Robbenów , Sneijderów i nie mogli nic zdobyć przez parę lat ? Boli Cię tak ostatni rok nie wiedząc jeszcze jak skończy się to okienko i jak nam pójdzie w tym sezonie ?