0

A czemu nie wymienilłeś cen i wieku Digne , Gomesa , Denisa , Paco czy Umtitiego ?

0

Ręce mi opadają jak widzę takie idiotyczne pytania .

1

Aż w imieniu Ś.P. Zbycha Wodeckiego oddałem głos .

14

Ile podpisów zebrał Chuck Norris ?
-
-
-
-
-
Wszystkie.

64

Zdementował twą opinię :D

4

A jeszcze tak sobie myślę że może Paulinho przyleci poprostu obejrzeć prezentację Coutinho .

0

Teraz niech władze Liverpoolu powiedzą że Coutinho zostaje to już wogóle będzie pięknie .

0

Masche na DMie w Barcelonia to porażka totalna .

0

Z czym Cię Bartek tak oszukał ?

16

NCT - Nie Czytaj Tego sports .

0

Ide na ryneczek może tam też już podróby zdjęli .

3

Czemu porównujesz Maczynskiego do gościa , który gra w reprezentacji Brazylii ?

1

Jeśli zarząd sprowadza Paulinho na życzenie Valverde to się tym jakiś bardzo nie przejmuje . Pod względem sportowym może jakiś ma plan na brazylijczyka , myślę że nie bez powodu gra cały czas w reprezentacji . Najgorzej z jego wiekiem i ceną a to już mnie mało interesuje , chcę zobaczyć jego dobrą grę jeśli rzeczywiście przyjdzie .
Ale niewiem skąd ten lament że już dziś Real ma nas ograć bez problemu . Mamy taką samą kadrę jak przy meczu na Bernabeu z tego roku gdzie Neya też z nami nie było . Do tego mamy Vidala , Semedo , Roberto będzie grał w pomocy a na skrzydle można postawić na Deulo lub na Paco jak w tamtym meczu , więc nie widzę jakiejś wielkiej przepaści między tym a tamtym sezonem a Real jak pokazał mecz z ManU też często popełnia błędy .

0

Tak naprawdę mamy taką samą ekipę na ten mecz jak w tamtym sezpnie na Santiago Barnabeu plus Semedo , Vidal i Deulofeu , więc skończcie pieprzyć już takie głupoty .

0

Może Paulinho spotkasz ;)

1

Git mamy następcę Iniesty . Teraz tylko trzeba znaleźć zastępcę 29 letniego Paulinho .

1

Helena mam zawał!

0

Ze szczęścia rozumiem :)

0

Mam nadzieję że cena za niego to 5 mln kwoty stałej i 35 mln zmiennych jeśli zdobędzie Złotą Piłkę . Wtedy jeszcze zaakceptuje ten transfer .

1

Czyli jednak miałem rację mówiąc że nasza delegacja ma w Londynie jedynie przesiadkę do Chin .

0

Z tymi brazolami to same przekręty . Zaczęło się od Keirrisona , potem Douglas a teraz Paulinho . Na bank coś jest nie tak z nimi bo to nie są piłkarze na poziomie by kiedykolwiek założyć koszulkę Barcelony .

0

Jasne Pep miał samych wychowanków Eto'o , Henry'ego , Toure , Keite , Daniego Alvesa , Milito , Marqueza , Abidala nikogo nie kupił on postawił na samych wychowanków .
On nie wprowadził z marszu Busiego czy Pedro . Najłatwiej chyba miał Pique jak go ściągnęliśmy z ManU .

2

Oni Ciebie też .

0

Wiesz na dobrą sprawę to grał później w Espanyolu , taki gość pod nosem ;)

1

Cholera mogliśmy się brać za Coutinho jak jeszcze grał w Interze a teraz przez tego Al Khadafiego to ja już niewiem ile za niego zapłacimy .

0

Wiesz , kiedyś Borussia miała dosyć spore problemy finansowe to Bayern im wielce pomógł . Może dlatego .
Jak dla mnie Borussia to taka szkółka Bayernu ;)

2

Podobno Coutinho nie stawił się na treningu i nikt nie wie gdzie jest xd

1

Ehh i zaraz bedzie : ,,Transfer Coutinho kwestią kilki godzin " - Sport

0

Ja wiem.

0

A nie śmiałeś się z Realu przez ostatnie 10 lat nie licząc ostatnich dwóch/trzech ? Kiedy ściągneli Ronaldo , Kakę , Robbenów , Sneijderów i nie mogli nic zdobyć przez parę lat ? Boli Cię tak ostatni rok nie wiedząc jeszcze jak skończy się to okienko i jak nam pójdzie w tym sezonie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?