ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie , prezentacja Coutinho na Camp Nou jako piłkarza Liverpoolu .
0
Ta , Dybala napewno odejdzie do klubu , który zlali w Lidze Mistrzów bez większego problemu ...
0
Jak Tottenham odpuszcza zawsze Ligę Mistrzów po to żeby walczyć w Premier League o awans do Ligi Mistrzów xd
1
Aha i Seriego wystawisz na skrzydło ? Czy masz zamiar walczyć o wszystkie trofea Deulo albo Paco ?
0
Sanchez to słaba opcja ? W ostatnim sezonie u nas miał chyba lepsze statystyki od Neya .
2
Jeśli nie widzisz różnicy przejścia z Barcy do PSG a z Borussi do Barcy to pozdrowienia ...
0
Cou by grał w środku za Inieste a Dembele to typowy skrzydłowy . W cholerę drogi ale ma 20 lat i niełatwo zdobywa się 20 asyst w sezonie , obunożny i szybki . Szkoda że Hazard jest nie do wyjecia ...
0
A jak już załapał to edytował komentarz
1
Za kilka godzin będzie można zastanowić się nad tym czy za kilka godzin dostaniemy kolejne info o tym że za kilka godzin nastąpi potwierdzenie transferu Coutinho , które wydaję nam się że będzie za kilka godzin a tak naprawdę od paru dni dostajemy informacje że nastąpi za kilka godzin i dlatego nie chce mi się wierzyć że za kilka godzin będzie potwierdzenie .
0
Przeczytaj mój powyższy komentarz to dowiesz się o co chodzi , chyba że z polskim idzie tak jak z angielskim :)
1
Tak ale wkleił info po angielsku że Barca dopuściła Martineza a niżej się chłop cieszy że Barca go zaklepała xd
13
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
24
Pewnie delegacja ma przesiadke w Londynie żeby polecieć do Chin i klepnąć transfer piłkarza , który jest połączeniem Paolo Dybali i Coutinho , czyli kozak Paulinho .
2
Zobaczymy jak gra i istawienie trójkątów będzie wyglądała na tle lepiej zorganizowanego taktycznie zespołu niż Chape , oby było tak jak na tym obrazku .
0
To że mieliśmy Neymara to nie znaczy że zarząd nie wiedział już że odejdzie . Ty to jesteś tak dokładnie poinformowany , nie trzeba łykac wszystkiego co piszą szmatławce czy tego co ludzie mówią na konferencjach .
Ja tu patrzę na sytuacje zespołu , nie trzeba się spinac jeśli nie zgadzasz się z tym co piszę .
0
Pomocnika możesz sobue raczej odpuścić . Mamy Roberto , Inieste , Gomesa , Rakitica , Rafinhę i Suareza , w dodatku nie pożegnaliśmy się jeszcze z Ardą i niektórzy chcą minut dla Alenii także niewiem gdzie Ty chcesz go tu wcisnąć .
Dla mnie nie musi być 150 ale jeśli miałbym do wyboru wydać te 150 albo grać cały sezon z Deulo lub Paco na skrzydle to wolałbym je wydać .
0
Luis Syarez zagrał w podstawie mimo że nie trenował nawet wcześniej z zespołem .
0
770 zł LG K10 z 2017 roku albo jakiś Hujawei .
0
23:59:59
0
Szczerze mówiąc to ja już chyba nie wierzę w te transfery , które miały być . Fajnie że jest Semedo i Roberto będzie grał w pomocy ale jak dla mnie nie może się obyć bez bomby transferowej na lewe skrzydło .
Nie robi mi to różnicy czy będzie to Coutinho , Hazard czy Dembele ale ten transfer jest poprostu niezbędny jeśli chcemy walczyć o La Lige czy LM , nie mówiąc już o Superpucharze z Realem .
Jak ktoś mi piszs że zarząd ma przerąbane to mnie krew zalewa . Rzeczywiście ! Zarząd ma przerąbane bo ma 200 mln euro na sprowadzenie jednego zawodnika na lewe skrzydło ! Leżę i kwiczę .
Jeśli trzeba to niech dają 150 mln za jednego albo drugiego i niech rozpoczyna zgrywanie się z zespołem bo jest do cholery 8 sierpnia i zaraz walczymy o pierwsze trofeum w sezonie! Tak to widzę , dziękuję .
11
Ale mnie wkur*ienie ogarnęło jak zobaczyłem tytuł tego newsa ...
0
Szkoda że nikt nie myśli o tym aby spróbować wyciągnąć Hazarda z Chelsea . Poza nim to Cou , Dembele , Alexis albo Andre Gomes na lewe skrzydło ;)
10
Kibicuje Barcelonie a nie Neymarowi , jak większość . Z czym masz problem ? .
0
Na tą chwilę nie ma pasożytów . Valverde powiedział nawet o Vermaelenie i Munirze czy Douglasie że teraz jest okres testów i jeszcze nie wybrał kto pójdzie w odstawke .
2
Kurde Kucharczyk to ma pecha rzeczywiście .
1
Trzeba było oglądać otwarte treningi , Turan zapierdziela w jedną w drugą i praktycznie nie da się go przejść w gierce . A w naszych meczach w ostatnim sezonie to praktycznie każdy był leniem ...
1
Ufc ;)
9
I to ta konferencja na którą czekałem caly dzień ... no to nieźle .
0
Rafinhe gdzieś zgubiłeś ;)
0
Seriale ściągnij sobie z torrentów . Większość z nich jest z angielskimi napisami a jesli ich nie ma to bez problemu sciagniesz z byle stronki.