0

Będzie , prezentacja Coutinho na Camp Nou jako piłkarza Liverpoolu .

0

Ta , Dybala napewno odejdzie do klubu , który zlali w Lidze Mistrzów bez większego problemu ...

0

Jak Tottenham odpuszcza zawsze Ligę Mistrzów po to żeby walczyć w Premier League o awans do Ligi Mistrzów xd

1

Aha i Seriego wystawisz na skrzydło ? Czy masz zamiar walczyć o wszystkie trofea Deulo albo Paco ?

0

Sanchez to słaba opcja ? W ostatnim sezonie u nas miał chyba lepsze statystyki od Neya .

2

Jeśli nie widzisz różnicy przejścia z Barcy do PSG a z Borussi do Barcy to pozdrowienia ...

0

Cou by grał w środku za Inieste a Dembele to typowy skrzydłowy . W cholerę drogi ale ma 20 lat i niełatwo zdobywa się 20 asyst w sezonie , obunożny i szybki . Szkoda że Hazard jest nie do wyjecia ...

0

A jak już załapał to edytował komentarz

1

Za kilka godzin będzie można zastanowić się nad tym czy za kilka godzin dostaniemy kolejne info o tym że za kilka godzin nastąpi potwierdzenie transferu Coutinho , które wydaję nam się że będzie za kilka godzin a tak naprawdę od paru dni dostajemy informacje że nastąpi za kilka godzin i dlatego nie chce mi się wierzyć że za kilka godzin będzie potwierdzenie .

0

Przeczytaj mój powyższy komentarz to dowiesz się o co chodzi , chyba że z polskim idzie tak jak z angielskim :)

1

Tak ale wkleił info po angielsku że Barca dopuściła Martineza a niżej się chłop cieszy że Barca go zaklepała xd

13

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

24

Pewnie delegacja ma przesiadke w Londynie żeby polecieć do Chin i klepnąć transfer piłkarza , który jest połączeniem Paolo Dybali i Coutinho , czyli kozak Paulinho .

2

Zobaczymy jak gra i istawienie trójkątów będzie wyglądała na tle lepiej zorganizowanego taktycznie zespołu niż Chape , oby było tak jak na tym obrazku .

0

To że mieliśmy Neymara to nie znaczy że zarząd nie wiedział już że odejdzie . Ty to jesteś tak dokładnie poinformowany , nie trzeba łykac wszystkiego co piszą szmatławce czy tego co ludzie mówią na konferencjach .
Ja tu patrzę na sytuacje zespołu , nie trzeba się spinac jeśli nie zgadzasz się z tym co piszę .

0

Pomocnika możesz sobue raczej odpuścić . Mamy Roberto , Inieste , Gomesa , Rakitica , Rafinhę i Suareza , w dodatku nie pożegnaliśmy się jeszcze z Ardą i niektórzy chcą minut dla Alenii także niewiem gdzie Ty chcesz go tu wcisnąć .
Dla mnie nie musi być 150 ale jeśli miałbym do wyboru wydać te 150 albo grać cały sezon z Deulo lub Paco na skrzydle to wolałbym je wydać .

0

Luis Syarez zagrał w podstawie mimo że nie trenował nawet wcześniej z zespołem .

0

770 zł LG K10 z 2017 roku albo jakiś Hujawei .

0

23:59:59

0

Szczerze mówiąc to ja już chyba nie wierzę w te transfery , które miały być . Fajnie że jest Semedo i Roberto będzie grał w pomocy ale jak dla mnie nie może się obyć bez bomby transferowej na lewe skrzydło .

Nie robi mi to różnicy czy będzie to Coutinho , Hazard czy Dembele ale ten transfer jest poprostu niezbędny jeśli chcemy walczyć o La Lige czy LM , nie mówiąc już o Superpucharze z Realem .

Jak ktoś mi piszs że zarząd ma przerąbane to mnie krew zalewa . Rzeczywiście ! Zarząd ma przerąbane bo ma 200 mln euro na sprowadzenie jednego zawodnika na lewe skrzydło ! Leżę i kwiczę .

Jeśli trzeba to niech dają 150 mln za jednego albo drugiego i niech rozpoczyna zgrywanie się z zespołem bo jest do cholery 8 sierpnia i zaraz walczymy o pierwsze trofeum w sezonie! Tak to widzę , dziękuję .

11

Ale mnie wkur*ienie ogarnęło jak zobaczyłem tytuł tego newsa ...

0

Szkoda że nikt nie myśli o tym aby spróbować wyciągnąć Hazarda z Chelsea . Poza nim to Cou , Dembele , Alexis albo Andre Gomes na lewe skrzydło ;)

10

Kibicuje Barcelonie a nie Neymarowi , jak większość . Z czym masz problem ? .

0

Na tą chwilę nie ma pasożytów . Valverde powiedział nawet o Vermaelenie i Munirze czy Douglasie że teraz jest okres testów i jeszcze nie wybrał kto pójdzie w odstawke .

2

Kurde Kucharczyk to ma pecha rzeczywiście .

1

Trzeba było oglądać otwarte treningi , Turan zapierdziela w jedną w drugą i praktycznie nie da się go przejść w gierce . A w naszych meczach w ostatnim sezonie to praktycznie każdy był leniem ...

1

Ufc ;)

9

I to ta konferencja na którą czekałem caly dzień ... no to nieźle .

0

Rafinhe gdzieś zgubiłeś ;)

0

Seriale ściągnij sobie z torrentów . Większość z nich jest z angielskimi napisami a jesli ich nie ma to bez problemu sciagniesz z byle stronki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?