0

To jest to o czym wspominalem wczoraj , tego sie nie da czytac . Ale to nie blad jednej osoby ale wielu bo w kazdym artykule sa bledy .
Nie znam Alexandre Sonda ale skoro Barca sie interesuje to musi byc dobry ;D .

0

Super jak juz to wiem , to moge umrzec w spokoju .

0

Troszke opozniony news , czytalem o tym tydzien temu ;D .

0

Fajnie ze nasza kadra jest praktycznie calkowita . Gorzej z tym ze niewiadomo jak bedzie z forma poszczegolnych zawodnikow takich jak Villa , Fontas czy Afellay . Muniesa odpada na, na pol roku praktycznie , wiec jeden zawodnik moze jeszcze przyjsc bo wiadomo ze wszystkich 25 nie mozna wziac na spotkanie ligowe .
Na primeradivision.pl jest wypowiedz Tito ze nigdy nawet nie poruszal tematu transferu Neymara takze nie mamy co nawet o nim myslec .

0

Mam taa informacje dla redacji . Przed opublikowaniem takiego newsa przeczytajcie go wczesniej i dopiero wydajcie . Bledow nie tylko w tym ale w reszcie od jakiegos czasu jest wiele i to takich ze zaraz wpadaja w oczy .

0

Gdyby Neymar chcial przyjsc do Barcy za wszela cene to ten news mialby inny tytul a tak to nie wiadomo czego on dokladnie chce .
Jezeli powiedzialby ,, chce trafic na Camp Nou jak najszybciej " to byloby po wszystkim a ta saga bedzie trwac i trwac .
Tysiace pilkarzy bedzie sie wypowiadac czy powinien przejsc czy nie , czy sie sprawdzi czy nie , czy zarzad pozwoli negocjowac czy nie i dupa z tego bedzie tylko marnowanie oczu .

0

kacperski1 , MRM94
Ja sie z Wami nie zgodze . Jest takie powiedzenie , ktorego uzyl Torres po pierwszym meczu Chelsea - Barca w LM ,, nie zawsze wygrywa lepszy " . I kazdy kto ogladal ten dwumecz wie co mial na mysli .

0

Chudini
Alexis sie poslizgnal i nawet nie sygnalizowal zadnego faulu , poprostu lezal a to ze sedziowie to blazny to juz nie nasza wina .

0

Cochise , Bajek
Ok ale Barta to tylko srodkowy obronca i nikt by go nie wystawil przeciwko np. Realowi albo Milanowi w lidze mistrzow a Song moze grac na DP i ŚO i ma duzo wieksze doswiadczenie .

0

Jak juz byl news o pozyskaniu Songa , to jednak wole jego niz Aggera .
Wedle mozliwosci ogladam Arsenal i Song bez problemu sprawdzilby sie w naszej taktyce . Do tego posyla nieziemskie pilki jakich i nasi pomocnicy by sie nie powstydzili .
Ale to tylko moje zdanie , jezeli przyjdzie Agger nie bede narzekal .

0

No to Abidal dzisiaj na lewej ;DDD

0

aguś
Do k**wy nedzy !!! Czy tak Wam ciezko zjechac na dol lby ? ? ? musicie tak kady spamic : Leci na n ? leci na cyfrze ? leci w arabii saudyjskiej ? ? ? ? .
Nie da sie czytac tych komentow bo 90% to jest glupie pytanie czy leci gdzies , chociaz 4 komenty w dol jest odpowiedz .

0

Blackman
Oby to byla prawda , Song to bardzo dobry pilkarz i mam nadzieje ze te informacje na temat jego pozyskania sa prawdziwe .

0

Jezeli ktos chce ogladac mecz na internecie to zapraszam tutaj :
http://meczelive.tv/na-zywo/pilka_nozna/psg-fc-barcelona-mecz-towarzyski-5030.html

0

Jezeli Barca wyjdzie w optymalnym skladzie , to juz widze pojedynki Alexisa z Maxwellem :DDD to bedzie cos . Ekipe z PSG moze sie bardzo dobrze wzmocnila ale nie ma jeszcze takiego zgrania jak Barca wiec licze na nasze zwyciestwo .
Ciekawe kto bedzie gral na lewej obronie ? czy Adriano da rade zagrac czy zagra kto inny ? szkoda ze nie ma Alby bo mialby juz okazje na zaprezentowanie sie w barwach Barcy na boisku .
Szkoda tez ze nie zagra Thiago Motta bo lubialem tego pilkarza za dawnych lat no ale coz .
Tak jak napisala redakcja , Niech wygra lepszy ! i milego ogladania Wam zycze .

0

Wedlug mnie bardzo glupio opisany news . ,, PSG Ibry " , smiech na sali ... zagral jeden mecz i juz jego .

0

sqr3byq
Glupoty piszesz , mamy 24 zawodnikow w kadrze takze po przyjsciu Neymara nie trzeba nikogo wyrzucac .

0

Jezeli Neymar bedzie chcial przejsc do Barcy to Real moze sobie blokowac wejscie do toalety na Santiago .
Prezes Santosu juz sie wypowiadal jak prymitywnie chcial przystapic do negocjacji Perez .
Zreszta , slowo pilkarza jest najwazniejsze a jezeli uwaza Messiego za swojego idola to mamy duzy przywilej .

0

I tak nie wiadomo co bedzie z Abidalem i miejsce w kadrze moze sie zwolnic . Abi niestety ma male szanse na kontynuowanie gry .

0

FC1899Barca
Wszystko spoko , ale zauwaz ze pilkarz ktory zarabia 5 mln na sezon to te 5 mln zawsze w cos inwestuje . Myslisz ze malo kosztuje jego chata ? oplacanie reszty rodziny ? jak juz jestes przyzwyczajony do takich sum to zmienia calkowicie myslenie .
Zreszta w porownaniu do innych pilkarzy typu Leo , CR , Ibra albo Tevez zarabia duzo mniej .

0

Szkoda ze Maxwell byl bardzo malo ofensywnym pilkarzem , bo gdyby umial zrobic cos z przodu to nie byloby najgorzej no ale co poradzic .
Ibra ma znowu problem psychiczny , mysli ze na serio moze byc lepszy niz mlodszy od niego Leo , a jak dobrze wiemy lepszego nie ma .
Thiago Motta byl spoko pilkarzem , lubialem jego wystepy w Barcelonie i nic do niego nie mam .
Mam nadzieje ze PSG dostanie tegie baty od naszej Barcy i bedzie fajnie . Zeby tylko komentatorzy pokazywali jego twarz jak bedzie schodzil z boiska .

0

ponczek
Nie ma co sie jarac , kazdy moze sobie zmienic informacje na wikipedii jak mu sie podoba .

0

Arsenal ma wedlug mnie glupia polityke transferowa . Kupuje pilkarzy z przyszloscia ale tej przyszlosci nie maja w Arsenalu , jak jest s;aby sprzedaja nizej a jak za dobry to sprzedaja wyzej .
Z drugiej strony polityka jest dobra ... tani pilkarze , zero trofeow ale dalej utrzymuja sie w czolowce . Zalezy czy patrzy sie na gre zespoly , na kase czy na trofea .

0

Markus32
Racja , Neymar gra egoistycznie ale w Brazylii trzeba tak grac by ujrzaly Cie kluby z Europy , tak juz jest .

0

Mimo iz mamy wielu pilkarzy ofensywnych to tak naprawde nie ma ich tak wielu :D . Starsi o rok Cuenca i Tello niedorownuja brazylijczykowi wszechstronnoscia , wspominanie o Deulofeu nie ma wiekszego wzgledu bo Gerard jest jeszcze za mlody . Tak naprawde mamy czterech powaznych pilkarzy na pozycji napastnikow czyli : Messi , Alexis , Pedro i Villa .
Najgorsze w tym jest to ze Pedro ma wahania formy a z Davidem niewiadomo jak bedzie po kontuzji . Teraz nasz atak pewnie bedzie budowany od dwojki Messi-Alexis i trzeci bedzie zalezny od dyspozycji .
Z drugiej strony niewiadomo jaka formacja planuje grac Tito , bo mozliwe ze bedzie przesuwal na skrzydlo Fabsa albo Inieste i mozna z gory wywnioskowac dlaczego Tito nie chce napastnika .
Ostatnia kwestia to to ze Neymar wyrasta na prawdziwie wielkiego pilkarza i sprawa moze wygladac tak ze im szybciej go zaklepiemy tym lepiej . Bo moze byc to pilkarz wielkiego formatu i kiedy bedzie gral w jakims innym wielkim klubie moze narobic nam wielkich klopotow . Nie sugerujcie sie meczem Barca - Santos bo w tym drugim klubie gra troche gorsza reszta zespolu niz w Barcelonie a to robi wielka roznice .
W kazdym razie ja jestem za , skoro chce grac z Messim to znaczy ze chce odgrywac drugoplanowa role ,, gwiazdy zespolu " i to moze byc swietna opcja .
Nie mam nic przeciwko gdyby nasz atak wygladal : Neymar-Alexis-Messi lub jak tam kto woli wedle jego uznania .
Jezeli ten transfer dojdzie do skutku to bedzie szczesliwy i mam nadzieje ze przyniesie wiele dobrego naszemu klubowi .

0

W sumie to spoko . W La Massi zawsze byl problem z wykreowaniem typowego srodkowego napastnika o ile dobrze mi wiadomo a Neymar juz jest uzdolniony . Szybki , dobry w pojedynkach 1 na 1 , swietnie wyszkolony technicznie i nie robi juz z siebie gwiazdy . Chetnie widzialbym go w Barcelonie .

0

Moze i nie jestem jakos zachwycony zainteresowaniem tego zawodnika , bo malo ogladam poczynania Liverpoolu ale obejrzalem pare filmikow z ostatnich sezonow i musze powiedziec ze jak na zmiennika i zalatanie dziury srodkowego pomocnika jest calkiem calkiem .
Potrafi dobrze wyprowadzic pilke z pola karnego , zwod ma dobry , co wazne potrafi strzelac z daleka i ma dobra walke w powietrzu .
Mimo ze chcialbym bardzo Javiego Martineza , to Barca moze sprowadzic nie byla grajka za bardzo mala sumke i nie musimy szastac hajsem .
P.S. Ciekawe czy bedzie jakas wypowiedz Neymara na slowa Bartomeu , ktorego slowa mozna znalezc we wczesniejszych newsach .

0

juliancarax
Adriano porazka sezonu ? to ciekawe ...

0

Alexis byl wczoraj rewelacja tego meczu . Podoba mi sie to ze nie ma juz tego problemu z przyjeciem pilki i ma wieksza pewnosc siebie w przeciwienstwie do ostatniego sezonu . Oby relacje Messi-Alexis byly takie przez caly sezon bo widac ze dobrze sie rozumieli w tym meczu .

0

sqr3byq
Bo Messi mial wiekszy udzial w tym meczu niz dobrze dysponowany Alexis . Zreszta watpie zeby Alex sie z tego powodu obrazil :D .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?