ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda ze troche opzniony news bo o nim bylo glosno jakis 1-2 miesiace temu ale w kazdym razie bardzo fajnie ze cos takiego wymyslili . Dla pilkarzy to zaden problem a zyski napweno nie beda male , mam nedzieje ze gdzie bedzie mozna obejrzec to spotkanie .
0
Zreszta , Barca jest najlepszym klubem na swiecie i jezeli wymagani sa pilkarze na dwie pozycje to na dzisiejszym rynku nie kupuje sie dobrych graczy za 15 mln ... nie dzisiaj .
0
Najlepsze jest to ze redakcja nie napisala nic o Soldado , ktory tez by do nas pasowal a do tego jest wystawiony na liste transferowa i kosztuje 13 mln .
0
AndresFCB
Ale jezeli obrona jest podmeczona albo gra wysoko to ten pilkarz jest dla nich zabojcy . To nie jest glupi zwod , tylko wypuszczenie pilki i wielkie przyspieszenie . Jak obronca nie ma sily albo jest wolny jak np. obroncy Villareal to Tello bedzie jezdzil z nimi jak z lajnem .
Nie powinno sie takze patrzyc na jego postawe w meczu z Realem , bo to bylo wypuszczenie go na gleboka wode i w tak mlopdym wieku sie narazie nie sprawdzil .
0
Nie rozumiem co niektorych . Wiecie ze Abidal juz nie wroci , Adriano jest jedynym lewym obronca i idzie mu tam dobrze a Wy sprzedac go i wziac Albe ... nie majac pewnosci jak bedzie gral .
0
No rzeczywiscie dla takiego rezerwowego rozegranie 1/3 meczy czyli 19 w pierwszej jedenastce to jest ,, zaledwie " . Graty ...
0
Adriano powinien byc na liscie nietykalnych , rzadko zdarzaja mu sie wpadki , moza grac na bardzi wielu pozycjach i to z bardzo pozytywnym skutkiem . Do tego ma ostatnio swietny czas i jego sprzedaz to byloby moim zdaniem nieporozumienie .
0
Swietne transfery , Cesc nie blokuje rozwoju Thiago tak jak wielu przewidywalo a Alexis to jest prawdziwa maszyna z nieskonczonymi silami do pressingu czy powrotu . Bardzo podoba mi sie gra obu pilkarzy i mozna z wielkim optymizmem spogladac na przyszlosc bo Cesc ma 25 lat a Alexis dopiero 22 ! .
Dobry sezon , graty dla Zubiego i Pepa .
VeB !!!
0
Skad wiecie ze ze u nas dalej bedzie gral padake ? Ibra mial jeden z najlepszych sezonow we Wloszech , poszedl do Barcy , gral slabo . Pozniej wrocil znowu do Wloch i krol strzelcow . Nie skreslajcie go tak .
0
Adriano genialny mecz !
0
Lepiej uchodzic za pizde , ktora wytyka wszystko innym a nie patrzy na siebie .
0
Nic tylko plakac ... nie koniecznie negatywnie .
0
Piekne chwile , dzieki Ci Pep . Mam nadzieje ze ujrze Cie jeszcze na lawce trenerskiej Barcy , bede czekal i ogladal mecze do konca zycia .
Plakac mi sie chce jak cholera !!!! Dzieki Ci Messi !!!
0
* Shadow_Man'a
0
Po co minusujecie Shawdow_Man'a lajzy ?? gosciu ma racje bo tak bylo a Wy mu minusy .
0
Na oficjalnej jakis blad ze Abi na lawce . Sklad jest dobry , Montoya , Keita i Thiago pokazali ostatnio ze dobrze im idzie , pytanie czy dzisiaj bedzie rownie dobrze .
0
Cos czuje ze poleja sie lzy .
0
Ludzie z tamtych czasow mieli gwiazde ktora podziwiali i ktora kochali , my bedziemy miec to samo kiedy Leo odejdzie na emeryture .
0
kacperowski20
Wyzej w newsie pisza ze Leo ma 29 asyst , to jak wkoncu ? . Jezeli 29 to prawie 2 x tyle co Ronaldo ;D .
0
,, lepsza niż Santos Pelego." - i pozostaje tylko czekac teraz na riposte Pelego ;D .
0
viscaelbarca77
Jak Adriano jako karta przetargowa ? my szukamy LO do rywalizacji i wystepow w razie kontuzji , w pierwszym skladzie jest Adriano a Ty go chcesz wymienic .
0
Nie trzeba go wcale sprzedawac . Tello jako zawodnik Barcy B jak opanuje wiedze taktyczna moze nam sie bardzo przydac . Ten chlopak ma dopiero 20 lat , nie musi wchodzic do pierwszego skladu a dalej szlifowac swoj talent w Barcelonie B i ogrywac sie , tak samo tyczy sie Cuenci . Te chlopaki maja wielki talent i nie ma co sie ich pozbywac w tak mlodym wieku . Nawet jak sprzeda sie takiego Tello to zadne miejsce sie nie zrobi bo jest on zawodnikiem Barcy B .
viscaelbarca77
Widze ze mamy jasnowidza w swoich szeregach ! . Gratulacje ! Pep wprowadzil go teraz do pierwszej druzyny a Ty juz wiesz ze go sprzedadza ... gratuluje blyskotliwosci .
Widze ze 80% z Was nie mysli racjonalnie i piszecie o transferach , ktore Wy byscie zrobili np.
Neymar - lebek ma taka klauzole ze pochlonal by Barsie caly budzet .
Hummels- Niemiec w hiszpanskiej druzynie , dobre .
Tu niektorzy sobie sprzedaja juz Keite , Pedro , Pique , Cuence albo Afellaya .
Pamietajcie ze to sa tylko plotki ! trzeba spojrzec na nie z rozsadkiem a nie wyjezdzac z tekstami jakby to bylo juz potwierdzone .
Widze ze okienko sie jeszcze nie rozpoczelo a tu newsy z dupy . Boje sie myslec co bedzie po zakonczeniu sezonu .
0
Sry Pinto ,
0
VV-Alves-Masche-Puyol-Adriano
Keita-Cesc-Iniesta-Cuenca-Messi-Pedro
0
Ja niewiem po co Alba . Adriano jest zajebisty a Puyol na lewej tez jest dobry i wtedy jest miejsce dla Pique w srodku z Masche .
0
No i oczywiscie te wszystkie transfery chce zmiescic w 100 mln euro ;D . Przesada , za samego Sneijdera Inter bedzie chcial z 60 mln .
0
Hasz29
Jak Barca sciagala Ville w tym samym wieku to nikt nie mial nic przeciwko .
0
Ehh jak zwykle , ktorys z braci Teixeira Vitienes
0
Alcantara81
Kazdy wie ze David wroci i mozliwe ze bedzie w takiej formie jak wczesniej , tyle ze popatrz . David ma kontuzje i nie ma zadnego srodkowego napastnika , bo takiego Barca nie posiada . Nie ma nawet takiego , ktory by mogl z nim porywalizowac .
Kazdy wymienia po co ? przeciez jest Pedro , Alexis , Tello , Cuenca , Afellay . Przeciez na skrzydle , moze grac Iniesta albo Fabs .
GÓWNO PRAWDA !
Żaden z powyzej wymienionych nie potrafii grac dobrze na srodku napadu . Moze Alexis cos ugra ale on ma 22 lata i czasami widac ze sobie nie radzi .
Jak Messi pojdzie na srodek ataku to kto mu dogra jakas dobra pile ? Xavi i Iniesta ostatnio tez nie maja swoich dni . Thiago moze jeszcze cos nadgoni ale Fabregas stracil troche tej swietnosci jaka prezentowal na poczatku seozonu , a na skrzydle gra lajno .
Przydalby sie nam napastnik taki jak David , ktory dalby nam nowe mozliwosci , ktory sie urwie za napastnikow i bedzie wykorzystywal swoje szanse , bo jak taka Chelsea postawi autobus to nie mamy napastnika i jest 1999324235 podan wzdluz , a za 20 min jedno do przodu i strata .
Van Persie to bardzo wszechstronny pilkarz , maszynka do zdobywania bramek i uwazam ze gdyby Barca zlozyla oferte to glod sukcesow by wygral .
W sumie Tito jest tez wielkim zwolennikiem Wayne'a Rooneya :D , ktory w ManU gra jako '9' ale to moga byc tylko ploty .
Jestem za nowym napastnikiem i Van Persie lub Llorente jak najbardziej .
0
Szkoda ze nie weszla mu ta bomba z Valencia , co trafil w spojenie . A wynik byl wtedy bodajze 2-2 .