ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
maradona19
Smieszny jestes ... tyle mozna powiedziec co do Twojego komentarza .
0
kubafcb102 @ krajana
Nie wiem po co 3 zawodnik i to jeszcze napastnik ? na srodku gra Villa , Messi i Alexis tez dobrze spisuje sie na tej pozycji , tam mu najlepiej szlo .
Nie mozna tez tak rozrzucac hajsem bo jak to mowia , trzeba likwidowac dlug .
0
Ja bym wzial Albe i dal te 40 mln za Martineza , obydwoje to mlodzi i bardzo obiecujacy zawodnicy na lata .
0
artur_95
To sobie wyobrazam co Ty miales gdy przez ostatnie 3 lata kazdy mowil o Cescu , ze wraca do domu ...
0
To byl pewnie pomysl wlodarzy Barcy zeby w dwudziestolecie zaprosic wlasnie Sampdorie . Ladnie z ich strony , chociaz troche szkoda ze to nie Arsenal .
0
Przynajmniej tyle , ze dzisiaj dowiemy sie czy to prawda czy nie .
0
Podobno jakis Rzecznik napisal ze nie ma zadnej takiej klauzoli i gowno z tego bedzie.
0
tibijczyk997
Racja , tyle ze ich reakcja moze byc spowodowana tym ze oni chca kogos innego . Marza im sie van Persie , Falcao , Hulk itp. ja osobiscie tez wolalbym kogos z nich ale wiem ze Barca nie kupi zadnego , a Drogba jak za darmo to przywitalbym go z otwartymi ramionami .
0
No to bedzie zajebiscie trudny sprawdzian dla Barcy ;D
0
Na stole V.I.P z biedrony ;p
0
Bez przesady , nie dostal zgody na rozegranie meczu na wysokim poziomie . Kazdy widzial ten mecz , ze wszyscy sie oszczedzaja i ostro nie fauluja . Na 100% nie bedzie tutaj kary .
0
Lewy obronca musi przyjsc w tym sezonie , na tej pozycji nie ma zmiennika . Wedlug mnie to Barca powinna korzystac z tej sytuacji i dac te 15 mln i tyle . Na dzisiejszym rynku trudno znalezc dobrego pilkarza za 15 mln .
0
SinMistico
Ale nie chodzi o to kto chcial tych pilkarzy tylko czyja polityka transferowa bardziej sie oplaca .
0
Czasami transfery wychodza czasami nie ... przy tych wymienionych Barcelonie sie udalo . A wszystkie te transfery poza Davidem to posuniecia za kadencji Rosella i jak widac dobrze mu to wychodzi .
Istnieja takze przeciwienstwa takie jak Ibra , Czyhrynski , Keirrison czy Henrique . Niewiem kto byl za tymi dwoma ostatnimi transferami ale zeby pilakrz nie zagral nawet w sparingu to jest wstyd , trener ? zarzad ? . Nie mam pojecia w kazdym razie to jest tez zniewaga wobec pilkarza i cos takiego nie powinno miec miejsca .
0
Queras
W pewnym sensie tak ale my nie mozemy czekac do np. nastpenego roku . Lewy obronca jest potrzebny od zaraz .
0
On nie moze odejsc !!!
0
srv92
Kazdy tu szanuje Wengera ale ten news jest akurat do pilkarzy , ktorzy grali niedawno w Arsenalu a nie jeszcze w latach , mozna powiedziec jego swietnosci .
Wenger to swietny trener , ktory nigdy nei wydaje duzo na pilkarzy a zawsze jest w czolowce , to podobnie do Valencii . Az sie boje co bedzie gral klub z Mestalla jak splaci dlugi i nie bedzie musial sprzedawac gwiazd .
0
Dziwisz sie panie Wenger ? Twoj Arsenal nie zodbywa nic od dawna i nie zdziw sie jak za niedlugo nie bedzie van Persiego , Walcotta czy Szczesnego .
0
Santana10
Nic nie ukrywal hahaha to jest dobre . Dopiero po jego kadencji okazalo sie jak szastal sobie pieniedzmi na prawo i lewo .
0
Szkoda ze Ronaldinho zniszczyl sie na wlasne zyczenie , bo kiedy byl w formie to byl najlepszy na swiecie .
0
Na bank zmysla , ciekawe kiedy Puyol byl przegrany bo niewiem ... od mlodego prezentowal dobry poziom .
0
qbuteq
Ale nie rozumiesz tego ze jest mlody tani a umiejetnosci nie ma najgorszych ? teraz liczy sie oszczedzanie a tacy jak Ty pewnie wymyslili by obroncow za 60 mln .
0
No teraz to juz przesadza ... wydaje mi sie to niemozliwe i moim zdaniem za takie rzeczy ma pan u mnie minus panie Laporta . Uciekanie sie do takich rzeczy to juz glupota .
0
Adriano wcale nie musi byc zmiennikiem , ten pilkarz ma olbrzymie doswiadczenie a jego ostatnie wystepy byly rewelacyjne . Niech Alba sobie nie mysli ze przyjdzie i odrazu bedzie mial miejsce w pierwszej jedenastce .
0
sant11
Kompromitujesz sie chlopie ... CR we wlasnym polu karnym ? moze jeszcze w meczach Realu Madryt ? smieszne . Niewiem kiedy on sie wraca po po kazdej akcji albo opuszcza glowe i stoi albo podnosi rece do gory z pretensjami .
Piszesz o powrotach Ronaldo jakby robil to co mecz , a tak nie jest .
Co z tego ze strzelil w meczach jak przychodzi turniej i media portugalskie dziekuje mu sarkastycznie ze dzieki niemu nie wygrali meczu .
Zreszta co z tej sily fizycznej ? Kaka , Oezil , Ronaldo , Di Maria jak sie ich popchnie to padaja jak klody wiec Ty chyba porownujesz poprostu sylwetki wzrostu a nie ich sile .
0
Nikt nie wspomnial o Yaya Toure , jezeli te informacje bylyby prawda ze chcialby teraz wrocic to City by go puscilo . Zdanie pilkarza jest najwazniejsze i napewno przeszlaby opcja z doplata paru mln przez Toure ;D .
Ale mam bujna wyobraznie .
0
Ciuus
Rownie dobrze bajka moze byc 400 mln na koniec sezonu , bo tylu pilkarzy co kupil to tez nie jest wiarygodne .
Poprostu wyrazam tylko swoja opinie i to co mysle na ten temat , bo tak naprawde zaden z nas niewie jaka jest prawda .
0
Iniesta jest chyba najlepszym zawodnikiem Euro , chociaz ciezko bo Gomez tez na to zasluguje . W kazdym razie niewiem skad Interia.pl ma info o tym ze Iniesta rozgrywa najgorsze mecze w karierze ? naprawde niewiem . Co do Xaviego to on spuscil z tonu ale to juz podczas koncowki tego sezonu , brakuje mu tego blysku , traci niepotrzebne pilki . Niewiem czy jest to spowodowane presja , z tego wzgledu ze caly srodek zalezy glownie od niego czy moze brak wypoczynku .
Andres moze powaznie uczestniczyc w wyscigu o najlepszego pilkarza tych mistrzostw i bede trzymal za niego kciuki jak i za cala Hiszpanie .
0
Sorki za drugi post .
Duju69
Ale naszym prezesem nie jest jeden z najbogatszych ludzi swiata , zaden z nich nie handluje ropa naftowa , takze czegos chyba tutaj nie rozumiesz .
0
Duju69
Nie chce nikogo bronic ale kiedy Rosell byl ,, skąpy " na kase ? bo nie rozumiem . Jak chce splacic dlugi to nie bedzie duzo wydawal a do tego mamy praktycznie kompletna kadre , sam Tito uwaza ze potrzebnych jest tylko dwoch zwodnikow .