ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajnie zagrali nie ma co ale brakuje mi na boisku Villi i chcialbym zobaczyc juz Albe . Szkoda ze gra na igrzyskach bo nie moge sie doczekac debiutu . Mam nadzieje ze Adriano nie da sie latwo wygryzc z pierwszej jedenastki ;D .
0
Dobra nie ma co robic problemu , na rynek mialo byc okolo 40 a nie rowne 40 , takze zwiekszenie budzetu o 14 mln i sprowadzenie takiego zawodnika nie powinno byc problemem , bo ten pilkarz do ŚO i DM czyli 2 w 1 .
0
Dzięki Seydou ! to była najlepsza opcja dla niego jak i dla Barcelony . Dobry , solidny , czesto niedoceniany pilkarz na ktorego czesto spadala krytyka przez tych ktorzy nie onteresuja sie pilkarzami defensywnymi .
Powodzenia w daleszej karierze i licze duzo sukcesow !!! .
0
Teraz bedziemy mieli dobra rywalizacje na lewej stronie :D Adriano i Alba .
0
Wedlug mnie kupno srodkowego defensora jest priorytetem w obecnej chwili . Mamy Pique , Puyola i Masche , wyobrazcie sobie ze Puyol wypada na pol roku przez kolano a ktorys z pozostalych siedzi za kartki ... zaden mlodzik nie da rady w meczu o stawke . Zreszta i tak kupia ŚO bo Tito tak chce .
0
Oni mowili a on sie smial i klaskal :D
0
Najlepsze jest to ze w tych nieudanych podaniach sa rozne ;D Hiszpania troche ich wykonala a wiadomo ze takie podania rzadko dochodza .
0
Casillas - Arbeloa, Ramos, Pique, Alba - Alonso, Xavi, Busquets - Silva, Cesc, Iniesta. oficjalny sklad
0
boskii
Tyle ze to nie byla sprzedaz , tylko obustronne rozwiazanie kontraktu .
0
Moderatorzy chyba sami zauwaza blad , nie trzeba nawet mowic :D
0
Warto tez zauwazyc ze wszyscy Ci pilkarze to wychowankowie ;D to nawet Juve nie moze sie tym pochwalic .
0
Ja na dma odkupilbym Romeu z Chelsea
0
Znowu z ManU ;D
0
Bartolomeo10
Puknij Ty sie w leb ... chyba niewiesz co piszesz .
0
maradona19
Po prostu masz zbyt bujna wyobraznie ;D
0
maradona19
Smieszny jestes ... tyle mozna powiedziec co do Twojego komentarza .
0
kubafcb102 @ krajana
Nie wiem po co 3 zawodnik i to jeszcze napastnik ? na srodku gra Villa , Messi i Alexis tez dobrze spisuje sie na tej pozycji , tam mu najlepiej szlo .
Nie mozna tez tak rozrzucac hajsem bo jak to mowia , trzeba likwidowac dlug .
0
Ja bym wzial Albe i dal te 40 mln za Martineza , obydwoje to mlodzi i bardzo obiecujacy zawodnicy na lata .
0
artur_95
To sobie wyobrazam co Ty miales gdy przez ostatnie 3 lata kazdy mowil o Cescu , ze wraca do domu ...
0
To byl pewnie pomysl wlodarzy Barcy zeby w dwudziestolecie zaprosic wlasnie Sampdorie . Ladnie z ich strony , chociaz troche szkoda ze to nie Arsenal .
0
Przynajmniej tyle , ze dzisiaj dowiemy sie czy to prawda czy nie .
0
Podobno jakis Rzecznik napisal ze nie ma zadnej takiej klauzoli i gowno z tego bedzie.
0
tibijczyk997
Racja , tyle ze ich reakcja moze byc spowodowana tym ze oni chca kogos innego . Marza im sie van Persie , Falcao , Hulk itp. ja osobiscie tez wolalbym kogos z nich ale wiem ze Barca nie kupi zadnego , a Drogba jak za darmo to przywitalbym go z otwartymi ramionami .
0
No to bedzie zajebiscie trudny sprawdzian dla Barcy ;D
0
Na stole V.I.P z biedrony ;p
0
Bez przesady , nie dostal zgody na rozegranie meczu na wysokim poziomie . Kazdy widzial ten mecz , ze wszyscy sie oszczedzaja i ostro nie fauluja . Na 100% nie bedzie tutaj kary .
0
Lewy obronca musi przyjsc w tym sezonie , na tej pozycji nie ma zmiennika . Wedlug mnie to Barca powinna korzystac z tej sytuacji i dac te 15 mln i tyle . Na dzisiejszym rynku trudno znalezc dobrego pilkarza za 15 mln .
0
SinMistico
Ale nie chodzi o to kto chcial tych pilkarzy tylko czyja polityka transferowa bardziej sie oplaca .
0
Czasami transfery wychodza czasami nie ... przy tych wymienionych Barcelonie sie udalo . A wszystkie te transfery poza Davidem to posuniecia za kadencji Rosella i jak widac dobrze mu to wychodzi .
Istnieja takze przeciwienstwa takie jak Ibra , Czyhrynski , Keirrison czy Henrique . Niewiem kto byl za tymi dwoma ostatnimi transferami ale zeby pilakrz nie zagral nawet w sparingu to jest wstyd , trener ? zarzad ? . Nie mam pojecia w kazdym razie to jest tez zniewaga wobec pilkarza i cos takiego nie powinno miec miejsca .
0
Queras
W pewnym sensie tak ale my nie mozemy czekac do np. nastpenego roku . Lewy obronca jest potrzebny od zaraz .