0

Szkoda ze nie ma mnie w sztabie szkoleniowym , schlalbym Tito i namowil zeby kupowal i naciskal na Yaya Toure ;DD .

0

Boze czy Wy mozecie na trzezwo okreslic to co on powiedzial czy macie kompleksy do niego ? .
Ja jako kibic Barcy oceniam jego wypowiedz jako normalna niekogo tutaj nie obrazil a polowa wyjezdza z tekstami ,, jak tam Ronaldo ? " lub ,, jak tam Portugalia ? " . Co Wy piszecie wgl ? co on ma do wynikow Portugalii na Euro ? co on ma do dyspozycji Ronaldo na Euro ? .
Ogarnijcie sie i badzcie w stanie trzezwo zinterpretowac slowa .

0

Geble
Zgadzam sie z Toba . Wiekszosc z Was , chyba przeczytala drugie zdanie i wziela sie za pisanie komentarzy . Dobrze powiedzial , krytyka za brak napastnika sluszna i w pelni sie z nim zgadzam .

0

A moze powiedzial Neymarowi ze przeznaczy komus innemu swoja koszulke i dlatego mu jej nie dal ... sranie w banie .

0

Messi farfoclu jestes przezajebisty !!! :D

0

A czy jest jakis problem zobaczyc dwa mecze na raz ? nie da sie ? .

0

BITCH PLEASE ...
Przeciez on jest lepszy ze dwadziescia razy ! .

0

Do tego swietnie wychodzi do prostopadlych pilek i dobrze gra glowa . Zreszta zdobyc 19 bramek w cieniu Falcao tez trzeba byc dobrym .

0

Smiac mi sie chce haha co te szwaby jeszcze nie wymysla :D

0

Confident.,
Bojan byl dobry 3 lata temu a teraz jest juz cieniem tamtego zawodnika a Adrian mimo mlodego wieku moglby dac nam nowe mozliwosci i patrzac na jego gre , mysle ze nie mialby problemow z adaptacja w naszym systemie .

0

kubala1410
I co mu po ograniu ? na takiej samej zasadzie odszedl Bojan i jakos nic mu to nie dalo . A Tello jest zawodnikiem Barcy B i ma dopiero 21 lat a jego potencjal i przyspieszenie mozna w waznych momentach wykorzystac .
Gdy przeciwnicy graja wysoko obrona lub obrona jest przemeczona to taki zawodnik to skarb . Pamietam co robil z obrona Villarealu czy tez Bayeru .

0

Mam nadzieje ze Adriano bedzie naszym podstawowym lewym obroncą na dlugie lata .

0

Wielka szkoda ... to byl naprawde dobry trener , jako czlowieka nie mialem okazji go poznac .

0

PabloResto
Nie kojarze bysmy mieli lepszych pilkarzy na lewej obronie a nawet jak przyszedlby Alba to bedzie mial trudno .

0

Jest wiele osob , ktorzy nie doceniaja jego wielkiego potancjalu . Wnosi element zaskoczenia , jest szybki , blyskotliwy i ma swietny drybling czy dogranie do partnerow . Barca zrobila naprawde dobry ruch sprowadzajac go z Sevilli , bo wlasnie teraz gdy dostaje wiecej czasu mzoe pokazac na co go naprawde stac . Wczesniej mimo tez dobrych wystepow , widac bylo u niego ze jest jakby ,, lekko rozkojarzony " . Tu wejdzie w atak tu na obrone to dla pilkarza nie moze byc wygodne , na szczescie Adriano ma teraz najlepsze dni i gdy ma miejsce w kadrze zobaczymy jego najlepsze oblicze jak pod koniec tego sezonu .
Dziwi mnie fakt ze nie mozna znalezc ani jednego filmiku o Adriano w Barcelonie o.O , zadnego gdzie sa jego strzaly , odbiory itp. to jest dziwne .
W kazdym razie za 8 mln to Juventus moze mu kupic dres z Barcy na pre-season .
Dla transferu stanowczo NIE !!!! .

0

Moze nie jest to jakis powalajacy pod wzgledem wzruszenia artykul ale bardzo fascynujacy i interesujacy . Smutna historia i wielki szacunek dla tego czlowieka ze mimo spedzenia ,, tylko " dwoch lat widac przywiazanie dla naszego klubu ,
wachaFCB
Racja , to zdanie jest naprawde mocne .

0

Thiago Silva w Barcelonie : sezon 1 odcinek 3

0

Haha co za bzdura .... po co sprzedawac np. Tello , ktory jest zawodnikiem Barcy B a nie pierwsego zespolu ? .

0

Chyba mu bania zeszla , że tak mówi ;D .

0

Mysle ze nawet w obliczu Euro i formy Ibiego w Holandii Barca tez pozostanie nieugieta .

0

,, Końcem cyklu zdobycia 14 tytułów na 19 jest zdobycie 2 tytułów na 19? " - mozg rozjebany ;D

0

Haha no to poszalejemy w tym roku .
Reszta nie buntujcie sie tak o te 100 mln bo tak naprawde nie wiadomo co bedzie . W zeszlym roku mielismy chyba 40 mln a 40 kosztowal sam Cesc .
Zapewne odejdzie niestety Keita ale to jest najlepszy moment by cos jeszcze na nim zarobic , mysle tak 10-15 mln a to juz daje 40 mln . Nie wierze w odejscie Alvesa ani Tello takze mysle ze Alba i niewiem kto bo Silvy nie sprzedadza za nic .

0

Tak samo jak Milan nie sprzeda Shevchenki i Kaki ....

0

A ja jeszcze wzialbym na sezon Bojana :D niczym napewno by nam nie zaszkodzil a taki powrot moglby byc pktem kulminacyjnym w jego formie .

0

yoli
Masz racje , w tamtym sezonie pamietam ze bylo duzo meczy kiedy Pedro nie mial zbyt udanych zagran i jakies 1-2 minuty przed zmiana zawsze strzelal bramke :D .

0

Smutna nie ma co ale to co bedzie przed nami ( choc szczerze watpie ) moze byc jeszcze lepsze . Jestem ciekaw ogloszenia celow na nastepny sezon .

0

Geble
Dobrze ze zaznaczyles ,, przed kontuzja " , gosciu zagral dopiero jeden pelny mecz czy dwa a tu powolanie do reprezentacji . Nie mowie ze zle ale napewno sa zawodnicy , ktorzy na to powolanie prawcowali caly sezon .

0

Troche to smieszne ale zobaczymy co wyjdzie .

0

Czy to jest na tyle wazne by umieszczac tutaj o tym caly news ?

0

Pedro zawsze byl dobry , poprostu kazdy pilkarz ma kiedys obnizke formy .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?