0

A ja sie nie moge pogodzic dalej z jego odejsciem , tak samo jak Eto'o i Ronaldinho . Ci pilkarze byli dla mnie najlepszymi a Pep mial poprostu szczescie z Busquetsem , co by bylo jakby ten nie mial formy .
Wielka szkoda bo Yaya byl takze jednym z najlepszych w tamtych czasach i mozna tak powiedziec ze zostal zniszczony przez Sergio .

0

Mes que un club ! Pedro szacun dla Ciebie i dla calej Barcy ze wychowuje takich cudownych ludzi !

0

Szkoda mi takiego pilkarza , ktory mial marzenia jak kazdy inny , pewnie juz cieszyl sie z transferu do tak wielkiego klubu , z wystepow a tu nici .
Glupie zachowanie ze strony calego klubu .

0

Ja tam licze chlopaki na to , by Real stracil do GD te 3 pkt badz wiecej , nie obraze sie . Maja trudne mecze a Barca na Camp Nou powinna spuscic Realowi lanie , chcac nie chcac druzyna ktora posiada Mourinho jest pod Barce , my mamy na nich sposob a oni nie . Barcelonie lepiej sie gra przeciwko druzynom lepszym np. takiemu Realowi , na Camp Nou druzyna Pepa ma wielka przewage i powinna ja wykorzystac . Do tego nasza pomoc i Leo sa w formie , tylko trzeba sie zastanowic nad defensywa . .
Przed Realem jeszcze Sociedad , Osasuna , Sevilla , Mallorca , Gijon na wyjezdzie ! , Valencia , Athletico i Bilbao . Terminarz jak na zlosc bardzo trudny i wywiesc komplet punktow bedzie bardzo trudno . Mam nadzieje ze nie potkniemy sie w najblizszych kolejkach bo nasze mecze wygladaja tylko na ,, latwe " a wcale nie jest powiedziane ze wygramy je wszystkie .
Licze na remontade kolejne potkniecia ekipy z Madrytu .
VeB !!!

0

Zarobki moze i mialby wieksze ale czego moze wiecej chciec w Barcelonie ? kiedy nie ma Abidala jest czolowym lewym obronca , jak jest Abi to napastnikiem . Uniwersalny pilkarz ktory czuje sie dobrze i tu i tu .
Zreszta patrzmy ile wygral z Barca trofeow w tym roku i ile moze jeszcze wygrac , a co liczy sie bardziej niz dodawanie sukcesow do CV ? :D .

0

galix
Racja ale w Barcelonie slowo pilkarza jest najwazniejsze .

0

Boze teraz placza ze sedzia kradnie im pkt a jak na gosciu z Mallorci odgwizdali spalonego gdy ten stal na swojej polowie to sie cieszyli .
Jakiego mieli wczesniej farta teraz maja pecha i tyle .
Jestesmy blisko sukcesu panowie ! .

0

6 pkt !!!

0

Coe
Idz prowokuj dzieci pod kosciolem pajacu .

0

Wedlug mnie to Adriano powinien dostac wyzsza ocene . Moze i pare razy Navas go wyprzedzil ale patrzcie tez na potencjal i umiejetnosci Jesusa , niewiem czy sam Abi dalby rade go dogonic .

0

pobil *

0

Wedlug mnie powinni zostawic te 235 , Messi jest mlody to i tak by go poil przy obecnej formie , a nie teraz niepotrzebne kombinacje .
Messi jest genialny i w przyszlych czasach to inni beda gonic jego rekordy .

0

gringo1989
Dobry z Ciebie taktyk , mysle ze jeszcze zaden trener nie wpadl na pomysl wystawienia 12 zawodnikow ;D , moze sie sedziowie nie polapia .

0

Zgadzam sie z King Leonidas .
To nie jest jakas gierka , tylko powazne sprawy . Camp Nou nie bedzie stalo wiecznie , sam jestem za tym by dalej mecze byly rozgrywane na tym obiekcie ale czasami juz wiecej nie da sie poradzic .
Mysle ze budowa nowego obiektu to tez nowe wspaniale mozliwosci ale i duze koszty a jak sami wiemy , mamy dlugi i przyklad jak na tym skonczyla Valencia .

0

Juz nie takie straty sie odrabialo . Gdyby Real mial teraz takiego pecha jakie mial sczescie wczesniej , to nie ma przeszkody bysmy obronili tytul mistrzowski .

0

Bardzo sie ciesze z dzisiejszego wyniku , moze lekka przewage mial Real ale niewykorzystane okazje sie mszcza . Tak tez bylo w tym przypadku , bramka marzenie noi teraz pozostaje nam czekac na pozostale wyjazdy ;D .
Widac slowa Pepa podzialaly .

0

Nareszcie ! moze reszta uwierzy ze da sie ograc tych ogorkow !

0

Ja uwazam ze najlepsze to Victor Valdes i nasz srodek pomocy , a najgorsze obronca oprocz Adriano .

0

Uwazam ze wiekszy pozytek bylby z Adriano na skrzydle zamiast Pedro . W takim meczu nie ma czasu na szukanie formy .

0

Bartas10LM
Niewiem za kogo Ty sie masz ale kibic Realu moze wyrazic swoja opinie jezeli chodzi o dzisiejszy mecz. Ja lubie poczytac komenty innych ludzi ( z sensem ) , a w wypowiedzi RealMadrytRzadzi nie bylo zadnej prowokacji ani nic co moglo by nas urazic .
Wiecej szacunku do innych ludzi .
Jezeli chodzi o mecz to mysle ze uda nam sie wygrac , bo znajac Seville bedzie nam bardzo ciezko . Wierze w geniusz Messiego noi naszej Barcy .
VeB !!!

0

DinaczClue
Nie zgodze sie z Toba . Jezeli chcemy jeszcze podtrzymac jakiekolwiek szanse na Lige to trzeba grac najmocniejszym skladem i tyle , do tego nasz rywal jest bardzo wymagajacy . Nie ma czasu na oszczedzanie i trzeba grac najlepszymi .

0

Pfff mam nadzieje ze teraz duzo czasu bedzie dostawal Adriano a nie , mlodziak bez ogrania w pierwszej druzynie przy tak waznych meczach .

0

Jak beda murowac bramke jak na Camp Nou to znowu stracimy z nimi pkt :/

0

Zastanowcie sie co piszecie wgl . Nie ma najmniejszych szans ze podniesie puchar LM , nie wiadomo czy w jego wieku po przeszczepie dotknie jeszcze pilke na boisku . Poczytajcie wiecej to sie dowiecie ale w najbardziej prawdopodobnym przypadku na boisko juz nie wroci .
Anims Abidal !

0

Madry to on jest w mediach a juz widze jak mu mina markotnieje od wiesci jakby wylosowali nas . Teraz nie ma problemu a pozniej znowu beda kosy i brutalne faule bo nie moze dac rady naszym zawodnikom .

0

Wspolczuje , przeszczep to o wiele bardziej skomplikowana operacja i nie raca sie zbyt szybko po czyms takim .
Czyli Adriano przeciwko Sevilli .

0

18Barca99
A kto za te transfery zaplaci ? Ty ? ... chyba w fmie .

0

Mimo iz jestem kibicem Barcy to sie z nim zgadzam . Denerwuje mnie aktorstwo Busquetsa , jak czasami lekko sie go dotknie a on odlatuje na 2 metry do przodu , najgorsze ze Cuenca podaza w jego slady : / .

0

Dla mnei najgorsze :
Cuenca - w porownaniu do niego , Pedro przynajmniej szukal gola i biegal . Cuenca od jakiegos czasu jest kompletnie bezproduktywny , przypomina mi Maxwella albo podanie do tylu albo strata .

0

Dziwie sie ze przy tak slabej dyspozycji Pedro i Cuenci , Adriano dostaje tak malo minut .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?