ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chicialbym zobaczyc na skrzydlach Tello i Adriano , lubie tych pilkarzy a na ich forme narzekac nie mozna :D .
0
Rafi98
Skoro van Persie jest drewniany , to nie masz zadnego pojecia o futbolu i umiejetnosciach gry .
0
AyBarca
To strzel sobie w taki sposob z 30 metrow i wymierz w samo okienko .
0
Przez tą wypowiedź piłkarze Realu mogą się czuc zbyt pewnie i to może okazać sie dla nich zgubne . Real ma jeszcze wyjazdy w których przeciwne druzyny moga mu urwac punkty . 10 pkt , jesli przegraja z nami ( co jest bardzo prawdopodobne ) to strata wynosi 7 pkt , male szanse na odrobienie chociaz Atletico , Valencia czy Bilbao moga im narobic klopotow .
Mam nadzieje ze uda nam sie obronic LM , bo gdyby tak bylo to nikt by nie patrzyl juz na La Lige tylko na nas ! najlepszy zespol swiata .
0
pluszek
To ze beda walczyc do konca nie znaczy ze wierza w koncowy sukces .
0
Ha jestem ciekaw jak to bedzie wygladalo :D mam nadzieje ze zagra nasza czworka Xavi-Andres-Cesc-Thiago w pierwszym skladzie .
0
Dominator263
Pilkarze Barcy nie blokuja reka pilki na linii kiedy leci strzal na bramke ( sedzia tego nie widzi ) , wysmieje Cie jezeli powiesz mi ze Real zasluzyl dzisiaj na wygrana i gral dobrze . Real ma szczescie bo mimo slabej dyspozycji trafia ta jedna bramke i wygraja spotkanie a innym tego brakuje .
Ciesz sie , tez bym sie cieszyl gdyby przez 4 lata moj klub wygral tylko jedno trofeum hah .
0
Trzeba szybko zdobyc 2 bramki :d dopiero wtedy bedzie spokoj , nie raz Barca prowadzila 1-0 i dominowala przez 85 min a pod koniec gol na remis i strata punktow .
0
kra7me
Ciekawe skad Ty to mozesz wiedziec medrcu ... to ze Barca moze przegrac lige nie znaczy ze nie wygra z nim Ligi mistrzow i zostanie jedna z najlepszych .
0
Sry za drugi post . Jak w pierwszym skladzie wyjdzie Xavi z Iniesta w pierwszym skladzie to o wynik jestem spokojny .
0
Jutro do roboty , dobrze ze graja w weekend bo bym nie obejrzal .
0
Brawo ! kolejny news bezsensu .... kazdy Wie ze wczesniej niz przed 2014 do nas nie przyjdzie .
0
daniel191
Zgadzam sie . Moze PEdro nie mial przebojowego meczu ale jego asysta otworzyla wynik i zapierdalal jak malo kto . Tak samo Alexis tyle ze on dryblowal i kibicom sie to podobalo .
0
si
Ale to jest baranie porownanie z La liga ... nie we wszystkich rozgrywkach .
0
TylkoBarca1
Boze , nie robcie jakiejs afery , skoro Fabs po tym tez sie usmiechal to znaczy ze byl to tylko taki gest od trenera , zreszta Abidal tez zostal tak potraktowany kiedys i nie bylo zadnej klotni .
0
duch toma joad
Nie moge sie z Toba zgodzic . Mi bardzo fajnie ogladalo sie Alexisa bardzo duo udanych zwodow , swietna pilka w pierwszych minutach do Pedro , wspolpraca noi te jego odbiory :D . Alexis wraca do swietnosci .
0
AGA2MAT
Dziekuje ze nas oswiecilas/es ! gratuluje spostrzegawczosci ! .
0
wibra
Dobry pomysl wrzucic Tello na lewa obrone ! swietnie to obmysliles albo nie patrzyles na obrazek .
0
Henry , najlepszy napastnik swiata moim zdaniem .
0
Gitkolo
Mnie tez to dziwi , 30 mln to kosztowal Henry ! a nie . Wedlug mnie ten transfer jest jak najbardziej zbiedny .
0
jasiu20
W pewnym sensie zmarnowalismy go . Gdyby do nas nie przyszedl to kto wie , skoro Rosicky dalej tam gra to Hleb tez moglby jeszcze znalezc sobie tam miesjce . No ale coz nie wykorzystal okazji , 35 spotkan bez bramki to jest straszny wynik takze nie ma co sie dziwic ,
0
Boze , co z tego ze Pepe nie dotknal stopa bezposrednio piszczela Alvesa ??
rzuccie pile niech jeden wejdzie nakladka a drugi niech kopnie z rozbiegu z calej sily pilke , zobaczymy czy go nie zaboli .
0
rasta212
To co napisales to wielka bezsensowna glupota . Czytaj ze zrozumieniem i moze znajdziesz ,, Kontrakt reprezentanta Oranje wygasa z końcem przyszłego sezonu, " . Wiec gdzie tu 70 mln ? albo nawet 40 ? .... jak nie czytasz newsa to sie nie wypowiadaj .
0
Obiektywna
Masz taki poglad jak Mou dlatego w Barcelonie Cie nikt nie poslucha i nie zrobi takich glupot jakie tu napisalas .
0
Jak dojdzie do tego transferu to kibice Arsenalu napewno beda mieli do nas szacunek . Odbieramy im same najwieksze gwiazdy a to by byl juz 3 odebrany kapitan .
0
Juz widze jakie przyjecie zgotuja Afellay'owi kibice na Camp Nou , nie moge sie tego doczekac .
0
Wiadomo . Jeszcze byly chwile po pierwszym meczu ze mogli uwierzyc w siebie ale w drugim meczu dostali takie baty ze masakra .
0
vit0sFCB
No wlasnie , po tych wydarzeniach nasz klub stal sie ich katem , nie tylko transferowym ale i rozgrywkowym . Zabieramy im najwieksze gwiazdy i eliminujemy ich z rozgrywek a jeszcze do tego teraz te plotki o mozliwosci przejscia van Persiego to juz wgl :D .
0
ChampionLW
Moze ta nienawisc plynie z tego ze ,, zabralismy " im Hleba ( ktory wtedy gral dobrze ) i dwoch kapitanow czyli Henry'ego i Fabsa .
0
Arlen
Przeciez ja nic takiego nie powiedzialem . Gra zajebiscie , mija sobie paru rywali i wystawia takie pilkie ze najlepsi dogrywajacy by sie niepowstydzili takich zagran .