0

2 dni temu myslalem wlasnie nad Llorente i mysle ze na atak albo on albo Soldado . Pierwszy moglby tworzyc dla nas nowe perspektywy , bo dotad wszystkie kluby wiedza ze nie ma co sie bac o wrzutki . Trzeba tylko pokryc Puyola . Drugi mysle ze swietnie by sie pasowal stylem do nas .
Za Llorente jestem jak najbardziej .

0

To nastepnym razem jak Nani zrobi polobrot to mu MU kare da .
Co to za kibice zeby klocic sie o cos takiego , wiadomo ze po bramkach pilkarze maja mozliwosc cieszenia sie na rozne sposoby a ten nie byl w zaden sposob obrazliwy .

0

kumkwat1907
A nie wiesz ze Keirrison zostal wypozyczony i po wypozyczeniu nie bedzie juz naszym zawodnikiem ? . Uwazaj bo Ci ktos da 10 mln za Afellaya , tuz po kontuzji nie znajac jego formy .

0

Wgl Wy patrzycie na umiejetnosci i cene . Na nic wiecej . Nie wiecie ze Mats jest Niemcem ? i zaden nie pojdzie do hiszpanskiego zespolu bo dla nich nauczenie sie hiszpanskiego graniczy z cudem ? bierzcie pod uwage tez inne aspekty transferu .

0

Ta a pomyslal ktos o napastniku , ktory wkoncu odciazy Messiego ? nie wiadomo jak potoczy sie z forma Davida , ma juz 30 lat . Alexis jest mlody i tego nie potrafii , takze ja bym pomyslal nad srodkowym napastnikiem .
Soldado jest na sprzedaz i do tego za 13 mln da sie po niego siegnac , nawet gdyby okazal sie niewypalem to 13 mln to co to jest .

0

xX FCB!!! Xx
Poza tym ze zajebiscie wypracowal pozycje Messiemu przy drugiej bramce to nic ...

0

BARCELONISTA31
Albo pozyczy kombinezonik od Wengera .

0

Jestem teraz bardzo ciekawy jak bedzie sie prezentowal trener Dumy Katalonii na konferencjach ;D .

0

A zastanawial sie tak wgl ktos , ze ciekawe jest kto bedzie jego asystentem ? :D

0

Czy mi sie wydaje czy na 11 zdjeciu Pep poplakuje ? :P

0

Vilanova nie jest glupi i Barca bedzie taka jak kiedys . Pracowal z Rijkaardem , Pepem , nawet w rozmowach z Mou to on chcial go na asystenta .
Tito jest obeznany i zle nam nie bedzie zobaczycie .

0

niebiesko-czerwony
Nudzi Ci sie ? takiej ploty nawet nie powinienes tu wypisywac .

0

Nie ma co sie zalamywac . Wiadomo ze Pep byl najlepszy ale nowy trener to zawsze nowe mozliwosci , moze wydzie to druzynie na dobre . Nasz zarzad tez nie jest glupi i przyjma tylko ludzi , ktorzy swoim priorytetem beda pasowali do Barcelony.
Jestem ciekaw dalszych posuniec .

0

Nie ma co sie zalamywac , zapamietajcie sobie co znaczy znaczek miedzy naszym herbem a logo sponsora . Przypomnijcie sobie co on oznacza i podniescie leb w gore .
Szczescie bylo po stronie Chelsea i mozna im spokojnie pogratulwoac awansu , mimo ze grali ( albo w sumie nie grali ) antyfutbol .
To pokazuje jak inne kluby sa zdesperowane do zwyciestwa , ze chca niszczyc pilke , angielska pilke by wygrac LM .
Sam Torres powiedzial ze czasami lepsza druzyna nie wygrywa i tyle . Mozemy byc dumni z naszego zespolu i liczyc ze za rok bedzie lepiej .
VeB !!!!

0

kubala1410
Javi Martinez to bylaby zajebista opcja .

0

Marcin199310
No to Pep mial racje , bo mecz wygrali . Nie mowil ze awansuja w 2010 , tutaj mowi o awansie .

0

Mam nadzieje ze ten autobus bedzie jak te z Dabrowy Gorniczej , walniesz kopa i drzwi ni ma . Tak tez powinno byc dzisiaj .
VeB !!!

0

Najgorsze jest to ze sedzia ma stroj Chelsea :D cos jest na rzeczy .

0

Juras93
Mozesz nie zadawac tak beznadziejnych pytan ? skad mamy to wiedziec skoro sklad jest podawany ok. godziny przed meczem .

0

piobyd1
Dlaczego traktujesz wynik 1-0 dla nas jako awans Chelsea ? kto wie czy w dogrywce nasi nie strzela albo wygraja w karnych .
Zauwazylem to u wiekszosci uzytkownikow , ktorzy nie licza na 1-0 tylko juz chca 3-0 .

0

O nie !!! media juz beda wietrzyly spisek ! Henry powraca do Barcelony bo spotkal sie z druzyna !!! ciekawe ile za niego dadza :DD

0

3/2-1 i 1 pkt straty :D

0

Z Chelsea wygramy 2/3-0 i przejdziemy a z Realem 2-1 .

0

Kieron
To nie byl w zadnym stopniu blad Adriano , tylko Puyola i Masche . Alves doganial Ramiresa a oni w dwoch nie potrzebnie zeszli do srodka .

0

Zapowiada sie niezle , to bedzie jedna z najlepszych kartoniad ostatnich lat , chociaz niewiem czy ktoras pobije ta przeciwko Interowi . 90 tysiecy kartek to musi byc niezapomniane przezycie , marzenie kazdego kibica zeby w czyms takim uczastniczyc .
Hubert102
Lige hiszpanska transmituje w Polsce tylkok canal+ . Tylko oni posiadaja licencje na La Liga , proponuje bar a w przypadku mlodego wieku sopcast .

0

Dla tych wszystkich , ktorzy sa tak poddernerwowani wczorajszym meczem ,, Nie zalamujcie sie !" . Gralismy wczoraj dobry mecz i gdybysmy wykorzystali chociaz jedna trzecia okazji to juz wczoraj byloby po awansie Chelsea . Pamietajmy tez jak gra Barcelona na Camp Nou , juz w sobote powinnismy zobaczyc magie tego stadionu i nasza moc , ktora daja nasze domowe stroje . Smiejcie sie ale wedlug mnie te koszulki maja cos w sobie ze nasi pilkarze graja o niebo lepiej niz w czarnych czy cholernych zielonych . Tak jak nielubialem tych z sezonu bodajze 2004/5 , tych szarych w kratke czy w paski , w nich tez gralismy piach .
Ale koniec juz tych pierdol . Camp Nou to jest twierdza nie do zdobycia i wierze ze z takim nastawieniem jakie mialo miejsce wczoraj nie stracimy juz glupiej bramki a nasi sie rozstrzelaja i bedziemy razem cieszyc sie z awansu .
Mam nadzieje ze pokazemy w sobote Realowi do kogo powinno nalezec pierwsze miejsce w tabeli La Liga i wbic im do swiadomosci ze sa jeszcze daleko za Barca .
Tak samo rok temu przegralismy na wyjezdzie z Arsenalem i nie kto inny jak Leo pokazal swiatu jego kunszt strzelecki i nie watpie ze bedzie tak i tym razem .
Potrzebujemy tylko troszke wiecej szczescia i mozemy zapisac sie w kartach historii LM .
Camp Nou pokaze ze to nie jest boisko dla druzyn , ktore chca sie bronic za wszelka cene i nasz atak przelamie kazda defensywe swiata .
VeB !!!

0

Racja . Fabs powinien zejsc duzo wczesniej i powinien zmienic go Thiago , slyszalem ze Camp Nou jest nieco dluzsze wiec moze Tello w koncowce by wszedl ? .

0

Ehh.. zygac mi sie chce juz tymi newsami o oszukiwaniu Chelsea i sedziach ile mozna ? .

0

Bardzo optymalny sklad i najlepszy jaki mamy w tej chwili do dyspozycji . Mimo wszystko niewiem czy wystapimy w takim skladzie , watpliwosci mam co do lewej obrony i ataku .
Dlaczego taki Adriano ma nie grac ? skoro Pep stawia na niego jako na jednego z trojki obroncow . Szanse wyjscia w pierwszym skladzie ma Pedro , noi Keita bo Guardiola lubi stawiac na niego na wyjazdach . Mimo wszystko mysle iz srodek pomocy bedzie taki jaki jest na grafiku , nie po to byli oszczedzani w meczu z Levante .
Niewiem czy nie warto postawic Alexisa na srodku ataku skoro ostatnio tak dobrze sie prezentowal na tej pozycji .
Co do skladu Chelsea to mam nadzieje ze linia pomocy i ataku bedzie identyczna . Wielu moze mowic ze Torres to lajno ale on jest cholernie szybki i ma duzy potencjal , to ze nie trafial tak czesto do siatki nie znaczy ze nie moze strzelic nam hat-tricka . Duzo w dzisiejszym meczu bedzie zalezalo od Sergio , ktory musi miec na oku Mate , zalowalem swojego czasu ze ten pilkarz nie gra w naszych strojach ale co bylo minelo .
Uwazam ze jesli przetrwamy pierwsze 10 minut bez glupiego bledu pod pressingiem to mamy duze szanse na zwyciestwo .
Moj typ to 1-2 albo 2-1 cos takiego . Messi sie dzisiaj przelamie przeciwko Chelsea albo zaliczy jakas genialna asyste .
VeB !!!

0

Najlepszy sklad jaki posiadamy , no chyba ze Gerard nie moze zagrac to Puyol do srodka i Adriano na lewa .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?