0

Droga :D dobry pilkarz

0

Cholera nie moge sie doczekac juz tego meczu .

0

Z jednej strony po co nam skoro mamy tylu napastnikow ? . Fakt , tyle ze Villa ma 30 lat , Alexis rzadko grywa na tej pozycji a Messi moglby grac na skrzydle . Wedlug mnie gdyby byl do kupienia za 30 mln to bralbym go w ciemno , fajnie byloby widziec trojke Cesc-VP-Messi , to samo dodac tutaj Alexisa . Nie zebym skreslal Davida ale mialby fajna rywalizacje i nie musialby za niego wchodzic przykladowo Keita , a bylo tak czesto ze Villa schodzi a ze nie mamy nikogo ofensywnego na lawce to wchodzi Keita .
Zreszta Van Persie to bardzo fajny pilkarz jakby nie spojrzec , bramkostrzelny , potrafi sie swietnie ustawic , dobrze dograc .
Ja rozwazylbym to czy nie jest nam potrzebny , bo w porownaniu z Afellayem , Pedro czy mlodziutkimi zmiennikami to jest o niebo lepszy .

0

Ja uwazam ze przycisniemy Chelsea do ich pola karnego . Ogladajac Chelsea mam wrazenie ze ich srodek pomocy nie radzi sobie z klepka a Barca to czysta postac wymiany pilki . Wielu sie moze ze mna nie zgadzac ale posiadanie pilki musi byc 70-30 :D .

0

Bale nie pasuje troche do naszego stylu gry ale to nie znaczy ze nie moze sie przystosowac . Kto spodziewal sie tego po Villi ? Masche ? Adriano ? wszyscy z nich graja jakby sie wychowali w La Masii .
A Alba mimo tego ze nasz wychowanek to ma ciety jezor i pyskowka co faul ale pewnie to Alba do nas przyjdzie .
Bale chodzby chcial to nie przejdzie bo jest o wiele za drogi a Jordi jak nie podpisze kontraktu to bedzie tanizna . Do tego jeszcze ja bym dolozyl Soldado , ktory bedzie wystawiony na sprzedaz .

0

Jakby nie bylo chlopaki to dzisiaj Real gra pierwszy mecz z jakas porzadna druzyna .

0

FCB-Anek
Od kiedy Drogba gra na skrzydle ? ustawiles Puyola na lewej takze wiesz :D Puyol niech gra w srodku z Masche albo z Pique a Adriano na lewej .

0

FCB-Anek
A ja dalbym szanse Adriano na lewej stronie . To moze byc dobre posuniecie .

0

Barca jest zdecydowanie lepsza od tamtego czasu a przynajmniej w srodku pola nie musi grac Marquez i Milito :D tylko Puyol i pewnie Masche . Na stronach Chelsea ciesza sie bo Messi jeszcze im bramki nie trafil ale i on od tamtego czasu jest maszynka do zdobywania bramek i mam nadzieje ze przedziurawi im bramke . Chcialbym zeby wyszedl najmocniejszy sklad z Fabsem , Messim i Alexisem w napadzie .

0

Iniesta na czwartym zdjeciu jaki zaciesz :D .

0

misix
Niewiem , moze twoj mozg ma zbyt maly przeplyw informacji zeby zrozumiec ze dla zespolu , ktory wykonuje po ziemi 95% swoich podan ma bardzo duze znaczenie . Do tego dodaj ze sam Xavi wykonuje srednio 200 podan .
To ze uwazasz ze to nic nie znaczy , to jest zalosne .

0

*tatusiowi

0

Dzieci beda mialy wielki ubaw jak Messi zalozy tatusiowe siatke :D

0

Messi to jest chyba jeden z najlepszych ludzi jakich mialem okazje ogladac w calym swoim ( chodz nie niewiadomo jak dlugim ) zyciu . Jego wrodzony talent i wycwiczone umiejetnosci sprawiaja taka radosc ze ciesze sie ze to wlasnie w czasach wielkiego Messiego przyszlo nam zyc .
Mimo tych deklaracji nigdy nie wiadomo co sie zdarzy w przeszlosci i do ktorego roku zycia Leo bedzie gral w barwach Blaugrana ale mam nadzieje ze do konca swojej kariery .
Mesi jestes wielki .
VeB !!!

0

W spotkaniu z Chelsea bedziemy musieli miec Pique na boisku , pokryc Mate i grac swoje . W ostatnich spotkaniach jak i wczesniej Chelsea opiera swoja gre ma gre skrzydlami . Z linii obrony przerzucaja pilke na skrzydla a pozniej dlugie crossy na wysunietego napastnika . Mysle ze mamy przewage praktycznie w kazdej linni , a szczegolnie srodek pomocy , progres jaki nastapil od tamtych lat jest niewyobrazalny co potwierdzaja zdobyte trofea .
Jeszcze w 2009 r mimo wielu wygranych , nasza klepka nie byla tak perfekcyjna jak teraz .
Z kolei ekipa z Londynu ma wielkie problemy z druzynami , ktore swoja taktyke opieraja na dlugiej szybkiej wymianie pilek , co moglismy zauwazyc chociazby w spotkaniu z Benfica , gdzie Aimar i jego koledzy sprawili przeciwnikom wiele problemow .
Przewage mamy takze w aspekcie boiska , jak wiadomo pierwszy mecz na wyjezdzie jest zawsze wygodniejszy . Mam nadzieje ze murawa to nie bedzie powtorka z lat 2004-2006 , gdzie przed meczem przeganiali wieprze z tego kartofliska .
Mecz nie bedzie latwy ale cos czuje ze naszym bedzie sie gralo duzo lepiej niz w 2009 roku i juz w pierwszym meczu przyblizymy sie do upragnionego awansu . Narazie powstrzymam sie od typowania wyniku bo nie ma pewnosci jak bedzie wygladal sklad a takze Chelsea .
Moim malym zyczeniem jest to by za niedlugo na youtubie pojawil sie drugi filmik pod tytulem ,, Iniesta amazing goal vs Chelsea '2012' " ;D i zeby bramka jaka tam ujrzymy byla takiej urody jak z 2009 roku .
VeB !!!

0

Wszystko spoko ale przy drugiej bramce Alexisa to Cuenca mu wrzucil na dynke , Messi stal za Alexisem .

0

W przypadku zagrozenia jakie wisza nad Alexisem dalbym mu dzisiaj odpoczynek . W drugiej linii postawilbym na Thiago a za miejsce Sancheza , Iniesta .

0

Nie wincie Wengera , bo w pewnej kwestii mowi prawde . Jakby nie spojrzec na bramki jakie tracimy w tym sezonie , to nie ma zadnych strzalow w okienko , malo karnych . Wiekszosc bramek jakie tracimy to tracimy po stalych fragmentach a to jest blad obroncow , niewazne jaki maja wzrost . O to napewno mu chodzilo . Przejrzyjcie sobie bramki jakie stracilismy i wtedy sami zobaczycie , wiadomo ze nie mamy slabej obrony ale z naszych wszystkich formacji to ona rzeczywiscie jest najslabsza .

0

christo
A moze puknij sie w glowe >? . Zadnego pozytku ? bramki przeciwko Realowi i w finale Ligi Mistrzow ? to dla Ciebie nic ? .

0

To jest Villa nie ma bata zeby to byl ktos inny .

0

Takiego pilkarza miec w swoich szeregach to zaszczyt . Niezwykle wszechstronny i rzadko zdarzaja mu sie jakiekolwiek wpadki . Dobry pilkarz z niego ;D .

0

Tyle ze nie ma co sie jarac , ze Alexis nie strzelil bramki przez dwa miesiace . On wykonuje calkowicie inne zadania na skrzydle a inne na szpicy , jak widac na szpicy idzie mu swietnie .

0

Super nie moglem sie doczekac tego momentu ale mysle ze wspusci go na 5-10 min tylko wtedy kiedy obejmiemy pewne prowadzenie .

0

Ja mysle ze to najlepsze ustawienie dla Alexisa , on wedlug mnie powinien grac na szpicy a Messi za nim . Wtedy srodek obrony jest bezsilny .

0

wibra
Ty poszukaj lepiej slownika i napisz sobie zdanie piec razy na kartce zanim zlapie Cie chec , by wstawic tutaj swoj komentarz .

0

Boze jaki Barta ? jaki Muniesa ? , ludzie teraz najwazniejsze sa trzy punkty i musimy grac najmocniejszym skladem . Znajac Getafe to bedzie bronilo sie cala jedenastka i murowalo bramke , takze ja nawet zaryzykowalbym gre trzema obroncami .

0

Nie moge sie doczekac wejscia Afellaya w koncowce na Camp Nou , jaka bedzie atmosfera i aplauz .

0

Hmm ja i tak dalbym Inieste na lewa a Thiago do srodka , bo bardzo podoba mi sie jego gra w ostatnich czasach .

0

Mecz kapitalny , duzo bramek , kartki , niewykorzystane okazje co tu wiecej chciec ? . Jedynego czego mozna chciec wiecej to zmiany tych sedziow bo nawet kibica Barcy juz sciska od tego patrzenia . Bramka Saragossy ze spalonego , reka Keity po ktorej powinien byc karny , niewiem jak Wy ale mi sie nie chce na to patrzec .
Moim zdaniem Man of the Match to nie kto inny jak Alexis Sanchez . Jego gra naprawde sprawila mi dzisiaj duzo radosci , dryblingi , pressin , odbiory , swietne crossy tylko szkoda ze koledzy nie potrafili ich wykorzystac .
Super Masche , fajnie Adriano .

@SinMistico
Ja tez odnosze wrazenie tej ignorancji ze strony Messiego . Alexis wystawia mu takie pilki a kiedy on sam znajdzie sie na takiej pozycji to Messi woli podawac do Montoyi , ktory znajduje sie na duzo gorszej pozycji .
Niewiem czy jest to wina jakiegos ,, konfliktu " badz sprzeczki , a moze jest to poprostu przypadek ktory udaje nam sie zawuazyc . W kazdym razie tylko oni kub koledzy z szatni moga o tym wiedziec .
@olee
Niewiem nawet co napisac jak widze Twoje odzywki do innych naprawde . Odpowiedzi w wulgarny sposob to tylko latwowiernosc na zaczepki innych osob , ktore nie sa kibicami Barcy szukajacych prowokacji u nas .

0

Hmmm ... wiecie drodzy przyjaciele i kibice co jest najlepsze ? .
Jeden z uzytkownikow tej strony napisal przed meczem ,, Bedzie bardzo trudno , ja stawiam na 4-1 " .
Cala reszta zadala sobie pytanie , jak to ? trudne spotkanie a wynik 4-1 jak to jest mozliwe ? ja myslalem dokladnie to samo nie zdajac sobie nawet sprawy ze moze dojsc do takiego biegu sytuacji a tu prosze .
Mimo ze niewiem jak naprawde nazywal sie ten uzytkownik to chcialem tylko przekazac gratulacje ! bo nigdy sie z czyms takim nie spotkalem . Moze ta osoba zauwazy ten koment i sie odezwie .

Naprawde szacun stary .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?