0

Powiem tylko tyle, że w ostatnim meczu Drogba pobił w symulowaniu Pepe, Marcelo, Ramosa, Di Nurka, Ronaldo, Igłaina, Busiego i wielu wielu innych ... czegoś takiego jak w ostatnim meczu to się po Drogbie nie spodziewałem :( Strasznie spadła jego ocena w moich oczach. Ale niestety taki jest futbol wszystko zrobią byle by przeszkodzić Barcelonie. Ale ja myślę tak ... jak nie w tym roku to w następnym chociaż miło by było obronić tytuł LM bo jeszcze chyba to nikomu się nie udało :D

0

adan23

Weź wyjdź ... ośmieszasz sam siebie ...

0

O kurde ... a tak liczyłem na jego występ w GD ... no nic oby to nic poważnego i oby lekarze się tym zajęli ... ja sam się będę modlił żeby mu nic nie było

0

Kurcze przydałby się gol na 1:1 ... To by dało nam lepszą zaliczkę na następny mecz... musimy walczyć do końca jak bayern

0

Powiem wam że Chelsea gra dzisiaj na niesamowitym farcie :( Po 1 połowie powinni przegrywać 3:0 a fart sprawił, że jest 1:0 dla nich. Teraz stanęli bronią Częstochowy i czekają na kolejna szansę ... rzygać mi się tym chce.. Właśnie dlatego Barcelonie w tym sezonie nie idzie ... na palcach jednej ręki można wyliczyć ile zespołów grało w otwarty futbol a reszta to bronienie w 11 i czekanie na kontratak ... to nie jest futbol :(

0

Alexis .... widziałem to już w bramce :((((((((((

0

Szkoda, że jednak Alexis nie gra na szpicy .. na początkowej animacji 11 to on był na szpicy a nie Messi/Cesc.

0

I tak jak się spodziewałem ... obrona Częstochowy i długie podania do Drogby ... to nie będzie wspaniały mecz..

0

Według mnie dobry skład. Będziemy mogli rotować 4-4-3 na 4-4-2 itp

0

Nie no bez jaj mierdy nie mogą wygrać tak słabego ich meczu... to po prostu nie wchodzi w grę ... Let's goo Bayern !

0

Jak dla mnie powinien być karny na Riberym i co najmniej żółta kartka dla Ramosa i Concentrata ależ jak można pokrzywdzić Real ??

0

Wracam z kościoła a tu Espanyol 2-0 Valencia.... WTF ??!!

0

co jakie 3 min doliczone ... sedziego powaliło

0

A wie ktoś może czy w LFP liczą się gole czy bezpośrednie spotkania zespołów ?? bo raz słyszę, że to bramki decydują a innym razem ze bezpośrednie mecze niech ktos wyjasni

0

Ey Krystyna ma 41 goli a Messi wychodzi na to że 40 czy ja się mylę ?? Gdzie można sprawdzić oficjalne statystyki ??

0

damianm0

Co ty papież jesteś ?? Cały czas pozdrawiasz :D Cieszę się bo to znaczy, że emocje na GD będą.

0

Mam pytanie ile oficjalnych goli w lidze ma Krystyna a ile Messi ??

0

Widzieliście mur przy tym wolnym ?? Mogli bramkarza przywołać żeby też stanął ..

Karny ???

0

Nareszcie :) Aż piwo wylałem na podłogę :PP No i asystę ma Alexis. Dawać panowie NEW POWER !!!!

A tak poza tematem to Tevez dziś dla City 3 gole strzelił :D

0

Ja cię ******** .... Cuenca za Xaviego .... teraz to się na pewno zaleję w trupa :(

0

damianm0

Ja już sam nie wiem co pieprzę. Idę się napić czegoś mocniejszego. Może jak wrócę to ten piach co gra Barca zamieni się w coś lepszego. Przepraszam wszystkich za moje głupie posty ale jestem po prostu załamany i nie myślę.

0

pluszek

Tak na prawdę nie mamy rasowego napastnika który by zastąpił Messiego jak mu nie idzie ... jak Krystyna nic nie gra to Benzema albo Igła coś poradzą a u nas klapa... trzeba RvP albo Neymara.... szczerze to wolałbym Hulka bo ma uderzenie i takie coś ale Porto chce 100 mln (wolne żarty)
A po przerwie chcę widzieć 4-4-3 bo z 3 obrońców sie nie da niestety ....

0

Co za debil ciągle minusuje ???

damianm0
Weź nie porównuj obu meczy... Real grał u siebie z zespołem o klasę niżej niż Levante. A do tego nie bronili Częstochowy jak Levante. Poza tym karnym Gijon grała rak otwarcie, że aż się prosiło żeby im wpakować gole ... a później już grali w 10 ... Weź idź na stronę realu

Zobaczycie, że jeszcze ten ******* sędzia jeszcze czerwo pokaże ....

0

Ja pier**** jaki kocioł na połowie Levante... Cała ich drużyna i prawie cała Barcy. Nawet nie wiadomo gdzie jest piłka ....

0

Powiem tylko tyle, że Challenger źle wytypował z Manitą :D

0

Geble

A do tego obawia się żeby nie złapać 5 żółtej a to dodatkowo niszczy zawodnika i boi się żeby nie wykluczyć się z ważnego meczu.

0

No macie rację .... na Barcelonie autobus a na Real mają wyje**** i stwarzają im takie sytuacje ehhhh

0

0

Xavi na nowe Predatory LZ ... na razie Adidas dał piłkarzom wypróbować te buty. Ostatnio miał Kaka, Nani, Nasri i inni co maja kontrakt z Adidasem

0

Xavi6:)

No właśnie Di Maria powinien mieć już żółtą za te te jaskółeczki ..... aż mi się wymiotować chce jak go widzę ....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?