SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sawik_10
A mnie się wydaje, że to jest takie sztuczne, pod kamerę. Kiedyś już też tak było z Villą ... nawet na skeczach Crackovi było jak Messi z Villa do kamer się przyjaźnią itp :PP
0
Martwi mnie bardzo to egoistyczne zachowanie Messiego względem Alexisa. Nie wiem czy obawia się, że Chilijczyk może zostać równie dużą gwiazdą Barcy czy może jakiś konflikt ?? No bez jaj kolejny mecz gdy Alexis haruje i na czysto załatwił 2 gole Messiemu (w sumie to 3 gdyby nie skuteczność) a sam Alexis mało co dostaje od niego piłek no wręcz w ostateczności. Obawiam się również, że długo Alex u nas nie pobędzie. Tak samo było z Ibrą i Henrym którzy nie mieli za dobrego kontaktu z Messim. (Jak wiadomo Ibrze doszedł konflikt z Pepem). Nie wiem czy nie ufają mu czy może jeszcze myślą, że nie jest w formie... Na prawdę szkoda mi chłopaka bo mecz był jego a powinien być z minimum 1 bramką na koncie. Mam takie przekonanie, że jak sobie Alexis sam sytuacji nie zrobi to nie będzie miał goli. A wystarczyły 2 dobre podania w meczu z Bayerem miał 2 gole. Szkoda... wielka szkoda bo to mój ulubieniec a chyba nie jest lubiany w Barcelonie. Jakie jest wasze zdanie ??
0
Wie ktoś może czy jest na necie powtórka dzisiejszego meczu. Podobno jest teraz na C+ Gol powtórka a zależy mi na oglądnięciu na necie.
0
Chodzi oczywiście o transmisje na necie
0
Powtarzam pytanie. Wie ktoś może czy będzie jakaś transmisja powtórki dzisiejszego meczu ? Ma iść zaraz o 22
0
dobry261
To oby się odblokował ale najlepiej aby Messi zaczął z nim grać ...
Łuhuuuuuuuuuuuuu Pedritoo ... odblokował się .... z takiej sytuacji to nawet Valdes by strzelił .... już myślałem, że Alexis będzie musiał dobijać :P
0
Wie ktoś może czy będzie jakaś transmisja na necie powtórki meczu dzisiaj o 22 ??
0
No niestety dziś nie obejrzę meczu... przynajmniej nie na żywo :D Ale liczę, że nasze chłopaki dadzą sobie radę i doskoczą do Realu na 3 punkty. Liczę również na występ Alexisa i na jego gola :)
VeB a teraz spadam na czuwanie i msze rezurekcyjną :PP Kto będzie oglądał live to niech trzyma kciuki za Barce !
0
Co jest z Ibim ?? Już jest 05.04 a dalej nie ma newsu o zielonym świetle.
0
Dziwi mnie ten komentarz o Alexisie. Chyba, że tłumaczenie jest trochę inne ... stwarzał niebezpieczeństwo, pomagał w tyle ?? Czy ktoś kiedykolwiek widział, żeby Alexis tego nie robił ?? Oj coś mi się zdaje, że Mister jest zły na Chilijczyka. A to wszystko zaczęło się o tej kontuzji pachwiny jakiś czas temu...
0
Dobra nie chce się z wami kłócić bo jestem zmęczony i zły. Ja myślę swoje wy swoje niech tak zostanie ...
0
Nie będę się z wami kłócić bo "wiecie" więcej. Dla mnie Keita to tylko drewno. Jak wygrywają to jest dobrze a jakbyśmy przegrywali tobyście srali w gacie jak DM musiał wejść ....
0
No i świetnie wchodzi drewno ... Dlaczego on chce bronić wyniku... No i ani Tello ani Alexisa nie zobaczymy a Cuenca juz nic teraz nie gra ...
0
Ja chce Alexisa na boisku za Cuence i Tello !!!
A Thiago WTF ??
0
No i świetnie .... nie ma Alexisa .... no i dobry humor diabli wzięli :(
0
Według mnie dobry skład. Obyśmy wygrali. Szkoda bo nie mam N'ki ale jakoś się przemorduję na necie :P
0
Nie chce nic mówić ale kartoniada Milanu była świetna :P
0
zTx
Afellay nie dostał chyba jeszcze zielonego światła. Tak mnie się zdaje.
0
Zobaczcie co zrobił Casillas w meczu z Apoelem
0
Sorry za offtop ale muszę dać tego linka.
Widzieliście co zrobił Casillas przed meczem z Apoelem ??!!
0
Zdjęcie mówi wszystko :P
0
Próba generalna przed CdR :P
0
Generał Xavi
też tak myślę. Nawet sam Fabs mówił, że dopiero w drugim sezonie w Barcy będzie się czół dopiero pewniej a wiadomo, że przeszedł poszczególne drabinki rozwojówek znając styl Barcy a co ma powiedzieć Alexis ?? On zaczął uczuć się futbolu od nowa i szukać swojego miejsca na boisku. W Udinese był gwiazdą taką jaką u nas jest Messi tyle, że oprócz Leo mamy resztę piłkarskich kosmitów i to właśnie trochę maskuje Alexisa. Nie czuje sie jeszcze pewnie i nie chce zawieść kolegów. Do tego nie ma wiernego kompana jakim był w Udine Di Natale.
Ktoś napisał, że go rozczarowuje. A co ma robić skoro Messi w ogóle go na boisku nie zauważa a do tego jest otoczony przez doświadczonych i kosmicznych piłkarzy. Liczę na to, że w następnym sezonie pokaże to co pokazywał w Udine i że zamknie usta wszystkim "kibicom" którzy go krytykują. Na obecna chwilę jest lepszy niż Pedro i Cuenca. I nadal się ciesz, że go kupiliśmy. VeB i je*** wszystkich hejterów.
0
Zdecydowanie będą grać na remis. I dobrze nie ma co się forsować :) Mamy rewanż u siebie :)
0
Przeglądałem sobie rozwojówki Milanu i muszę wam powiedzieć, że pełno talentów chodź oczywiście La Masii nikt nie przebije ale Milan ma pełno napadziorów i pomocników w 2 zespole tylko szkoda, że tego nie wykorzystują.
0
Gdzie mogę znaleźć oficjalne dane co do strzelców w Primera Division ?? Bo jak przeglądałem pare stron to nie uznany był gol Messiego.
0
Ta teraz się biorą za odrabianie strat jak już 3 im wpakowali ... pogratulować
0
A tego gola w końcu uznali Messiemu ?? Chodzi o oficjalne dane ligi.
0
jak to nie ?? Alexis wychodzi i w ogóle piłki nie dostaje ani od Iniesty ano od Messiego wszyscy tylko do Leo podają ...
a na powtórce było widać że strzał nie odbił się od nogi obrońcy to tak Alexis piłkę zakręcił przy tym strzale w poprzeczkę
0
ajajajaj ale mógł być golazo Alexisa :) Niech próbuje dalej ... dawno nie było jego rogala :P