SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie mogę znaleźć oficjalne dane co do strzelców w Primera Division ?? Bo jak przeglądałem pare stron to nie uznany był gol Messiego.
0
Ta teraz się biorą za odrabianie strat jak już 3 im wpakowali ... pogratulować
0
A tego gola w końcu uznali Messiemu ?? Chodzi o oficjalne dane ligi.
0
jak to nie ?? Alexis wychodzi i w ogóle piłki nie dostaje ani od Iniesty ano od Messiego wszyscy tylko do Leo podają ...
a na powtórce było widać że strzał nie odbił się od nogi obrońcy to tak Alexis piłkę zakręcił przy tym strzale w poprzeczkę
0
ajajajaj ale mógł być golazo Alexisa :) Niech próbuje dalej ... dawno nie było jego rogala :P
0
Kurcze dlaczego koledzy nie chcą podawać Alexisowi długich prostopadłych piłek ?? Chłopak stara się wychodzi a oni nic. A Messi to wogóle nie chce do Chilijczyka grać :(
0
Gdybyśmy na prawde chcieli ściągnąć RvP to przeszedł by do nas. Po pierwsze przyjaciel jakim był i jest Cesc a po drugie głód sukcesów. W końcu w wieku 29 lat z Arsenalem mało co zdobył. Według mnie przydałby się Barcy ale jakieś 2-3 lata temu teraz to by była inicjatywa na góra 2 sezony więc lepiej stawiać na naszą młodzież a później kupić Neymara :)
0
Według mnie Pedro Tello i chciałbym zobaczyć Xaviego na boisku. Szkoda bo jak mi się zdaje to raz z Realem graliśmy w pomocy Cesc,Xavi,Iniesta ale dziś potrzebujemy DM w razie jakby obrona zaspała :P No i oby Alexis wrócił do dobrej dyspozycji po kontuzji. Ostatnio jemu i Thiago nie szło ale to wiadome ze mieli rozbrat z futbolem.
0
Wielka szkoda. Wiadomo jak to każdy sędzia nie był idealny ale za to plasował się w czołówce najlepszych sędziów hiszpańskich. Miał swój charakter i był stanowczy. Jedyny sędzia który nie sprzedał się Realowi :P
Jeszcze raz wielka szkoda bo patrząc na poziom aktualnych arbitrów będzie brakować takich doświadczonych sędziów.
0
Jak dla mnie tam powinno być LEO :)
0
dawid22d
Yhy... Real zremisował 2 mecze z rzędu więc sędziowie im już nie pomagają. Ja sam na miejscu Mou strasznie bym się wściekł ... w końcu nie po to tyle zrobił afer i tyle godzin narzekań na sędziów i wytykania im błędów, żeby teraz tak skrzywdzili Real i to prawie na finiszu ..... Przygotujcie się na zmasowany atak madryckich mediów oraz całego realu na sędziów,
A już tak serio to ja dalej nie jestem przekonany że zdobędziemy majstra. Oprócz meczu na CN Real musi co najmniej jeszcze 2 razy zremisować żebyśmy wyszli na jednopunktową przewagę.
0
Santana10
No bo właśnie o to chodzi aby rotować składem. Jeśli ściągnęlibyśmy rasowego snajpera styl by się zmienił. Zostałby pewnie wysunięty do przodu a Messi byłby za nim itp itd :D Według mnie styl Barcy jest świetny dla graczy lubiących techniczny futbol oraz widowiskowy.
0
Szymek2202
No tak odpuścili sobie ale nie powiesz mi że to co zrobił Alves przy 2 bramkach nie było idiotyczne. Gdyby nie to było by 5:1 :)
0
piotu
A Muniesa czasami to nie lewy obrońca ? Według mnie na Milan będzie musiał wyjść Alves Masche Pique Puyol. A na Mallorce zostanie jedynie 3-4-3. i z 4 pomocników Busi/Keita będą wchodzić do obrony w razie czego :P
0
Nie no bez jaj ..... tym sędziom się w dupie poprzewracało .... Ramos i Alonso sobie w siatkówkę grają i ani żółtej ani karnego a Alvesa trafia przez przypadek w rękę i od razu karny i czerwo
0
No bez jaj poziom sędziowania jest beznadziejny .... brak karnego dla Barcy i 2 spalone których nie było ... to są po prostu kosmiczne jaja
0
Pierwsza rzecz to forma Alexisa ... po tej kontuzji taki trochę zastany ale Thiago to samo :D Myślę że jeszcze jeden meczyk i będzie już wszystko szło ku dobrej drodze ...
Druga rzecz to sędziowanie. Ewidentny faul na Alexisie i powinien być karny oraz 2 spalone których nie było.
0
A wiadomo jakie stadiony były brane pod uwagę jako gospodarza finału LM 2014 ??
0
A co z Paulino Alcántarą ?? Bo mówi się, że to Cesar był najlepszym strzelcem jak Filipińczyk w 357 spotkaniach zdobył 357 bramek.
0
Nie ma to jak optymistyczne nastawienie Mistera... trzeba teraz już cieszyć się grą i wygrywać. Jeżeli Real się nie potknie to zdobędzie Ligę a jeżeli zdarzy się cud to może wygramy ligę. Wszystko zależy od dzisiejszego meczu. Oby Malaga się postarała :)
0
DinaczCule
Taaa wrócił dawny król.... bo pewien okres był masakryczny, niby strzelał bramki ale to nie był nasz D-I0-S :P Oby tak dalej i niech prowadzi nas do tryumfu w LM :P
0
Chciałbym wziąć parę gram tego co ten pan bierze :P oj poprawił mi humor i to bardzo. Nie no Real ma tak trudnych przeciwników, że chyba sobie nie poradzą .... ale jedyne co mnie cieszy to to, że jeśli dojdziemy do finału to już będziemy zwycięzcami bo wyeliminować Milan a następnie Chelsea = mistrzostwo ... VeB !
0
banankuba
Właśnie Xavi z Iniestą mają być w pomocy bo ktoś musi dominować i rozgrywać :P Nie rozumiem Pepa. Wiem że Pedro łapie jakieś przebłyski ale dalej jest beznadziejny i nawet "wiatru" nie robi. Tutaj powinien być ewentualnie Tello chodź oczywiście chciałbym Alexisa ale zapewne Mister nie wpuści go do 1 składu przez 3 mecze żeby mu się nie odnowiła kontuzja.
0
Tak ma nowe do testów ale powiem wam że te nowe Nike Mercurial VIII są h****e. W ogóle nie wiem co brali projektanci jak je tworzyli jak na nie patrze to aż wymiotować mi się chce. Zobaczycie że już teraz do reszty będą przeważać na boiskach adidasy F50 :P
0
Jeśli Napoli nie przejdzie to ja się załamię. Pokazywali dużo lepszy futbol ale od tego karnego wszystko im się posypało :(
0
Heh Jacek Laskowski komentuje mecze w N'ce teraz :D Odszedł od C+ a i tak za niedługo wróci na stare śmieci bo C+ wykupiło N'ke :D
0
Heh Jacek Laskowski komentuje mecze w N'ce teraz :D Odszedł od C+ a i tak za niedługo wróci na stare śmieci :D
0
Kurde karny i wykorzystali ehhh ..... Napoli proszę was zbierzcie się do kupy !!
0
A ja właśnie chciałbym Bayern vs Barcelona. Gdybyśmy wygrali upieklibyśmy 2 pieczenie na jednej patelni. Bayern nie zagrałby w finale u siebie a do tego Gomez nie strzeliłby już więcej bramek.
0
Uff już się bałem ;D Robben 7:0