0

Nareszcie :) Aż piwo wylałem na podłogę :PP No i asystę ma Alexis. Dawać panowie NEW POWER !!!!

A tak poza tematem to Tevez dziś dla City 3 gole strzelił :D

0

Ja cię ******** .... Cuenca za Xaviego .... teraz to się na pewno zaleję w trupa :(

0

damianm0

Ja już sam nie wiem co pieprzę. Idę się napić czegoś mocniejszego. Może jak wrócę to ten piach co gra Barca zamieni się w coś lepszego. Przepraszam wszystkich za moje głupie posty ale jestem po prostu załamany i nie myślę.

0

pluszek

Tak na prawdę nie mamy rasowego napastnika który by zastąpił Messiego jak mu nie idzie ... jak Krystyna nic nie gra to Benzema albo Igła coś poradzą a u nas klapa... trzeba RvP albo Neymara.... szczerze to wolałbym Hulka bo ma uderzenie i takie coś ale Porto chce 100 mln (wolne żarty)
A po przerwie chcę widzieć 4-4-3 bo z 3 obrońców sie nie da niestety ....

0

Co za debil ciągle minusuje ???

damianm0
Weź nie porównuj obu meczy... Real grał u siebie z zespołem o klasę niżej niż Levante. A do tego nie bronili Częstochowy jak Levante. Poza tym karnym Gijon grała rak otwarcie, że aż się prosiło żeby im wpakować gole ... a później już grali w 10 ... Weź idź na stronę realu

Zobaczycie, że jeszcze ten ******* sędzia jeszcze czerwo pokaże ....

0

Ja pier**** jaki kocioł na połowie Levante... Cała ich drużyna i prawie cała Barcy. Nawet nie wiadomo gdzie jest piłka ....

0

Powiem tylko tyle, że Challenger źle wytypował z Manitą :D

0

Geble

A do tego obawia się żeby nie złapać 5 żółtej a to dodatkowo niszczy zawodnika i boi się żeby nie wykluczyć się z ważnego meczu.

0

No macie rację .... na Barcelonie autobus a na Real mają wyje**** i stwarzają im takie sytuacje ehhhh

0

0

Xavi na nowe Predatory LZ ... na razie Adidas dał piłkarzom wypróbować te buty. Ostatnio miał Kaka, Nani, Nasri i inni co maja kontrakt z Adidasem

0

Xavi6:)

No właśnie Di Maria powinien mieć już żółtą za te te jaskółeczki ..... aż mi się wymiotować chce jak go widzę ....

0

3-4-3 ?? Ojj Pep kusisz los ... kusisz ....

0

A poza Ronaldo i Di Marią kto jeszcze zagrożony 5 kartką ??

0

Kurcze a żeby tak Krysia dostała kartonik :D

0

Kto jest jeszcze zagrożony 5 żółtą oprócz Alexisa i Keity ??

0

Ja tak myślę, że do tych ocen powinny jeszcze dojść oceny za sędziowanie i stan murawy :D

0

N20,

"Dziękuję za pytanie. Przejdź się na stadion i zobaczysz. Właśnie ścinają trawę, jutro z samego rana boisko zostanie podlane. Barça nie będzie miała powodów do narzekań. My do sprawy podchodzimy bardzo poważnie, żeby potem nie było gadania, że nam kwitną kwiaty na murawie i nie kosiliśmy od Bożego Narodzenia" - trener Levante Juan Ignacio Martínez zapytany o stan murawy na mecz z Barcą.

0

juliancarax

Powiem ci, że ta pierwsza sytuacja Cuenca-Alexis to była jednak wina Chilijczyka. No podanie było trochę mocne ale gdyby Sanchez śliznąłby obiema nogami i zagarnął nimi w stronę bramki to były gol. On wybrał ryzykowny sposób (w końcu poślizg jedną nogą i jeszcze przecież miał niedawno problemy z pachwiną) i trochę efektowny bo chciał strzelić zewnętrzną częścią stopy. Ale brawa za to, że Alexis się stara. Widzieliście... Messi od razu zaczął podawać to padały gole. Nawet grywał klepki z Alexisem ale to jeszcze muszą sobie dopracować i zgrywać się a jeżeli będą razem grać ze sobą (w pewnym senie się rozumieć) to Barca będzie miała zabójczy duet. Ładny pierwszy gol Alexisa i świetna asysta Messiego. Hmm ... Pedro. Fajnie, że strzela, ustawia się dobrze ale według mnie ten jego gol był na "farcie" ustawił się tyłem do bramki i podbił tą piłkę... myślałem, że będzie podawał dalej przedłużyć na strzał a jednak piłka wpadła. Oceny są raczej dobre. Nie mam zastrzeżeń.

0

I może to lepiej ze zostaną .... po ostatnim okresie przygotowawczym wrócili jedynie nieprzygotowani i zmęczeni.. niech zostaną i niech przygotują się na nowy bój. Najlepiej żeby bez kontuzji i wpadek tak jak w tym sezonie.

0

Pedro jakieś 2 tyg przez to pauzował jak się nie mylę ...

0

Ok dzięki za info :))

0

Może mi ktoś powiedzieć co to jest za turniej ?? Teraz na Eurosporcie leci mecz młodzieżowej Barcy z Bayernem ale co to za turniej ?

0

Może mi ktoś powiedzieć co to jest za turniej ?? Teraz na Eurosporcie leci mecz młodzieżowej Barcy z Bayernem.

0

Może mi ktoś powiedzieć co to jest za turniej ?? Teraz na Eurosporcie leci mecz młodzieżowej Barcy z Bayernem ale co to za turniej wie ktos ??

0

kochamUnited

Nie zasługujemy ?? A komu sędziowie jakieś 28 kolejek pomagali ??!!

0

Jest jest jest !!!! Szkoda, że nie wykorzystał przed chwilą jak się urwał ... za słabo strzelił ...

0

o kur** 4 minuty ??!!!

0

dezkrit

Bo oni tylko to umieją śpiewać :PP

0

Ja pierdziele ... tyle nerwów ... nie oglądam tego .... wole się pomodlić o remis Valenci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?