0

Dobra czas sledzie zaczac robic.

Najpierw w oleju potem w zalewie :)

Uwielbiam swiateczne gotowanie

0

@Hosh Troche sam sie zaorał

1

@tristan87 I tak za mała. On juz którys raz taki cyrk robi ale bodajze 1 raz w sejmie

3

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Ktos kojarzy w którym odcinku Al Bundy miał wróżenie z kart?

0

@bartas97 Oby nie były dobre :]

1

Degradacja Ankaragucu? Tak czy Nie?

Moim zdanien powinni ich zdegradowac a prezydenta aresztowac i skazac za pobicie.

0

@tristan87 Juz głosowałem :)

2

OwlKitty w Barbie :)



@Kgorecki2500 @tomek8756

2

Ciekawe ile posłow by zostało gdyby robili badania psychiatryczne przed wejsciem do sejmu xD

0

@FcPortoFan1999 Minister nie moze zrobic porzadku w federacji chyba.

Tam wszystko w rekach baronów a oni maja dosc Kuleszy

0

Żukowska jest tak potrzebna w tej koalicji jak prostytutce majtki.

Dramatyczna jest ta baba :/

0

@MOLESTA No i dobrze. Byłbym za tym by został Prezydentem

3

@Pedri16Future No to ide karmic kitku xD

0

@Rl9k1nG Aragorn z Lotra. Genialna rola Viggo :)

10

@Kgorecki2500 Nie. Smierc brata pokazała jego oblicze. Zawsze był chory na głowe. Po Smolensku zawory pusciły i to on jak nikt wczesniej podzielił kraj robiac kampanie nienawisci

20

Jesli ktos miał watpliwosci o stan psychiczny Kaczki to dzisiaj udowodnił że od dawna powinien siedziec zamkniety w kaftanie.

Wszedł na mównice i nazwał premiera niemieckim agentem xD
Przeciez to była taka kompromitacja ze w głowie sie nie miesci.

Ta jego zawisc w stosunku do Tuska jest nienormalna. Najgorsze jest to ze ktos taki przez bite 8 lat sprawował władze z tylnego siedzenia.

Jesli PiS chce cokolwiek zdziałac w prztszłosci to dziada musza sie pozbyc. Wyjdzie to na dobre i partii jak i całemu krajowi

11

@Kgorecki2500 1 z ostatnich dobrych produkcji CN

0

Ładnie bawia sie w turcji... Sedzia pobity przez prezydenta klubu a liga zawieszona. Ciekawe co na to inne kluby.

Dla mnie klub powinien poniesc konsekwencje za głupote swojego prezydenta

2

Komentarz usunięty

0

@FcPortoFan1999 Wisła nie ma za wiele do gadania przy ich finansach.

Lech spokojnie może go wyciagnac i oby to zrobił

2

Rodado na celowniku Lecha.

Patrzac na nierówna forme Ishaka to brałbym w ciemno.

@FcPortoFan1999

7

@macio_944 Przecie to widac ze to Niemiecki Agent. Für Deutschland

0

Mam pytanko które usługi systemowe warto wyłaczyc w telefonie. Niestety nie moge znalezc listy a wiem ze pare rzeczy warto sie pozbyc i nie mówie tu o aplikacjach googla

Android 10 tak dla jasnosci.

1

Al abundy kontra królik to czyste złoto.

Najlepszy serial komediowy :)

1

@Pedri16Future Dzieki

Ja bleki i blanke nakarmiłem

0

@Pedri16Future No własnie nie widze chyba ze mnie w balona robisz xd

0

@Pedri16Future Oo zawaliscie dzieki. Wez daj linka

0

Für Deutstchland

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?