Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra czas sledzie zaczac robic.
Najpierw w oleju potem w zalewie :)
Uwielbiam swiateczne gotowanie
0
@Hosh Troche sam sie zaorał
1
@tristan87 I tak za mała. On juz którys raz taki cyrk robi ale bodajze 1 raz w sejmie
3
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Ktos kojarzy w którym odcinku Al Bundy miał wróżenie z kart?
0
@bartas97 Oby nie były dobre :]
1
Degradacja Ankaragucu? Tak czy Nie?
Moim zdanien powinni ich zdegradowac a prezydenta aresztowac i skazac za pobicie.
0
@tristan87 Juz głosowałem :)
2
OwlKitty w Barbie :)
@Kgorecki2500 @tomek8756
2
Ciekawe ile posłow by zostało gdyby robili badania psychiatryczne przed wejsciem do sejmu xD
0
@FcPortoFan1999 Minister nie moze zrobic porzadku w federacji chyba.
Tam wszystko w rekach baronów a oni maja dosc Kuleszy
0
Żukowska jest tak potrzebna w tej koalicji jak prostytutce majtki.
Dramatyczna jest ta baba :/
0
@MOLESTA No i dobrze. Byłbym za tym by został Prezydentem
3
@Pedri16Future No to ide karmic kitku xD
0
@Rl9k1nG Aragorn z Lotra. Genialna rola Viggo :)
10
@Kgorecki2500 Nie. Smierc brata pokazała jego oblicze. Zawsze był chory na głowe. Po Smolensku zawory pusciły i to on jak nikt wczesniej podzielił kraj robiac kampanie nienawisci
20
Jesli ktos miał watpliwosci o stan psychiczny Kaczki to dzisiaj udowodnił że od dawna powinien siedziec zamkniety w kaftanie.
Wszedł na mównice i nazwał premiera niemieckim agentem xD
Przeciez to była taka kompromitacja ze w głowie sie nie miesci.
Ta jego zawisc w stosunku do Tuska jest nienormalna. Najgorsze jest to ze ktos taki przez bite 8 lat sprawował władze z tylnego siedzenia.
Jesli PiS chce cokolwiek zdziałac w prztszłosci to dziada musza sie pozbyc. Wyjdzie to na dobre i partii jak i całemu krajowi
11
@Kgorecki2500 1 z ostatnich dobrych produkcji CN
0
Ładnie bawia sie w turcji... Sedzia pobity przez prezydenta klubu a liga zawieszona. Ciekawe co na to inne kluby.
Dla mnie klub powinien poniesc konsekwencje za głupote swojego prezydenta
2
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 Wisła nie ma za wiele do gadania przy ich finansach.
Lech spokojnie może go wyciagnac i oby to zrobił
2
Rodado na celowniku Lecha.
Patrzac na nierówna forme Ishaka to brałbym w ciemno.
@FcPortoFan1999
7
@macio_944 Przecie to widac ze to Niemiecki Agent. Für Deutschland
0
Mam pytanko które usługi systemowe warto wyłaczyc w telefonie. Niestety nie moge znalezc listy a wiem ze pare rzeczy warto sie pozbyc i nie mówie tu o aplikacjach googla
Android 10 tak dla jasnosci.
1
Al abundy kontra królik to czyste złoto.
Najlepszy serial komediowy :)
1
@Pedri16Future Dzieki
Ja bleki i blanke nakarmiłem
0
@Pedri16Future No własnie nie widze chyba ze mnie w balona robisz xd
0
@Pedri16Future Oo zawaliscie dzieki. Wez daj linka
0
Für Deutstchland