Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Kibicuje Polsce,Lechowi i Barcelonie :]
Jakim cudem ja jeszcze alkoholikiem nie zostałem :]
1
@Lionel_Messi10 Dziękuje.
Zostawie to włączone
0
Mam pytanie czemu w telefonach zaleca sie ładowanie do 85%. Mam to ustawione w ładowaniu i jestem ciekawy o co chodzi
1
Jak czytam te wypowiedzi Roberto to zbiera mnie na wymioty.
Niech on w koncu odejdzie i nie katuje nas kibicow swoja gra i laniem wody w wywiadach
0
Marquez do konca sezonu czy szukamy na rynku?
0
@Nazio_87 Dej boźe
2
Kolejna kompromitacja Xaviego. Boli :(
2
Mam ogromny szacunek do Xaviego ale prawda jest taka ze jest za słaby na trenera Barcy. Zostaje po raz kolejny wyjasniony a to tylko Antwerpia...
0
@Rewolucja123 W punkt
1
Dymisja albo zwolnienie. Trzeba ratowac sezon
0
@Hasszz Nie. Powtórke zobacz
2
To jest ewolucja ale do tyłu xD
0
Xavi do nowego roku :)
1
Tak mnie zdołował mecz z Girona ze nawet nie chce mi sie tego meczu odpalac. Wracam ogladac Bundych.
1
@Jarema2000 A21s
1
@Commando J500fn xD
0
Wiem ze ludzie mieli obiekcje do samsunga który dostałem w prezencie ale dla mnie to przeskok z malucha do ferrari.
Bardzo płynnie działa i dobrze leży w dłoni.
Przy moim użytkowaniu starczy na conajmniej 5 lat
0
@LS Opera to nie tylko adblock. VpN etc. Bardzo wygodna i wydajna
7
Dzieki ci panie za opere z Adblockiem.
Top przeglądarka na telefon
3
@Zdobywca Braun ich zaszachował. Pójdzie do Korwina a Konfa straci jeszcze bardziej na znaczeniu
1
@Bobo25 Protokół mniej niz 5% xD
Zaraz Korwin zrobi partie i ogra ich xD. To bedzie niezła ironia :)
3
@tomek8756 Szkoda :(
1
Komentarz usunięty
13
@urbipl Obraza uczuc a bezczeszczenie lub niszczenie symbolu to inne sprawy :)
No ale po co sie wysilac
3
@Worny Kitku nakarmiony
2
@BorzyKrzys Pinkny kitku
0
@MOLESTA Hah wypadki chodza po ludziach. Nawet w domu ;)
1
Haha pamietajcie nawet w domu mozna sobie krzywde zrobic. Skręciłem se kostke bo porządki robiłem xd
8
@jedrek7000 Tradycja od bodaj 18 lat. Dziwne ze tyle lat nikt z tym problemu nie miał tylko akurat ten patus Braum
1
@Aragorn33 Dobrze dla Polski :)