Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
https://pl2.wanimali.eu/wp-content/uploads/646d3c9cc7141.jpg
Adolf Kittler xD
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Kidd
0
@ViscaelBarca2007 Otóż nie.
0
@gumaz Niee. Po prostu potem nie miałbym jak obejrzec :)
0
@Miszak Nie to co Legia :(
1
Oo gramy o 18.45. Chyba pierwszy raz ciesze sie ze gramy o tej porze ;)
0
@Rust_Cohle Jo wiem. Nic tak nie jednoczy jak wspólny wróg :]
0
@HighestInTheRoom Legia mogła o tym tylko pomarzyc cnie ;)
0
@Rust_Cohle Zaraz po sedziowaniu w eliminacjach :]
0
@FcPortoFan1999 Wynik nie zmieni mojej opini o ww uzytkowniku. Wyjatkowy...( Wpiszcie sobie co uwazacie za stosowne a i tak bedzie pasowac)
0
@Miszak Pogadamy jak wyjdziecie z grupy LKE i dojdziecie do 1/4 :)
@HighestInTheRoom Nie przeszkadzały bo nie ogladałem meczu ani sie nie udzielałem xDD
Wez ty sie nie kompromituj typie
2
Komentarz usunięty
0
@partymaker No ale co litosci? Do lidera strata niewielka a grali juz z topka ligi.
0
@FcPortoFan1999 Co by nie mowic Lech nijaki nie jest ;)
Szkoda tych 2 pkt ale widac ze zespół idzie ku górze
1
@Mario96w No co mam powiedziec. Czerwinski retard.
0
Komentarz usunięty
1
Niestety Lech ma problem ze stałymi fragmentami. Bardzo czesto dochodzi tam do bilardu i rywal na tym korzysta.
Mrozek tez nie pomaga. Nie wiem czy nie powinien wrócic o zgrozo Bednarek
Ktos mi przypomni kiedy Lechowi mecz uratował bramkarz?
1
@partymaker Oceniasz po tym meczu? Bystrzak z ciebie
0
@mkord Nic nowego
1
Lech sam sobie winny. Siedli kompletnie fizycznie a zmiany zdecydowanie nie pomogły
2
Ba Loua co za forma wow! 3-0
2
Bardzo mądrze gra Lech. Jaga nie moze za bardzo stworzyc zagrożenia.
2
@mekston Mocno memiczny kierowca xd
0
@FcPortoFan1999 Lepszy mecz niz naszych kopaczy
3
@FcPortoFan1999
Widzew z Ruchem bedzie w czasie przerwy reprezentacyjnej xD
Oba kluby zgodziły sie na to mimo spodziewanych absencji
3
@Kgorecki2500 Co innego konfie zostało xD
1
@LaLigaPD A widzisz ze on gra niżej niz w City? Tutaj musi czesto robic za dwóch przy takich absencjach w pomocy
0
@FcPortoFan1999 Byłoby zabawnie xD
3
@tomek8756 No i czego nie rozumiesz xD
0
A ja tam Lecha z Jaga sobie obejrze :)
4
Obrzydliwa gra Warty w doliczonym czasie ale no 3 pkt sa i dla nich to najważniejsze.