Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 Az dziw bierze ze zmarł smiercia naturalna xD
9 ton metalu zeżarł w swoim życiu :)
4
https://geekweek.interia.pl/styl-zycia/ciekawostki/news-michel-lotito-czlowiek-ktory-zjadl-samolot,nId,1732095
Ale sranie musiało byc xDD
@Kgorecki2500 @Kidd @tomek8756 @DragonxNF
2
@DragonxNF Typ trawi metal xD
https://geekweek.interia.pl/styl-zycia/ciekawostki/news-michel-lotito-czlowiek-ktory-zjadl-samolot,nId,1732095
3
Najdziwniejsze rekordy Guinnessa
Rozbijanie arbuzów głowa
Jedzenie samolotu(Nie nie jest to żart xD)
Połykanie mieczy
Wchodzenie po schodach na głowie
Tego jest dużo więcej ;)
@DragonxNF @Kgorecki2500 @tomek8756 @Kidd
1
@DragonxNF Oj kolego tam sa duzo bardziej ekstremalne rekordy xD
Osobny post ci zrobie xd
6
Ciekawostka
Niedawno 14 letnia kotka pobiła rekord Guinnessa w najgłosniejszym mruczeniu. Osiagnęła wynik 54 decybeli. Mruczy tak głosno ze zagłusza telewizor xD
https://tvn24.pl/tvnmeteo/swiat/wielka-brytania-rekord-guinnessa-mruczy-najglosniej-na-swiecie-kotka-bella-z-rekordem-guinessa-7398843
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Kidd
0
@FcPortoFan1999 Albo dłużej żyli :]
4
@arasz1819 Niestety
11
@HighestInTheRoom Do widzenia.
1
@Popitek12 Pewnie. Co to za wigilia bez flachy i dyskusji o polityce
1
Darmowa przyczepaaaa!
Imo najlepsza postac z tej bajki. Boberek mistrz
1
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ2ZW54LQzUUkWL8nTe0ucLqisKqmau7qPcdw&usqp=CAU
Co kto lubi xD
5
@Rust_Cohle Boje sie odpowiadac na to pytanie.
6
Nadszedł czas by ubrac choinke :]
Niech somsiady zazdroszcza.
0
@DonMatteo901 Widac ze twarz nieskalana rozumem xD
1
@Androchem Hahahaha. Lech i Legia zachodziły dalej i pokonywali mocniejszych rywali w sezonach mistrzowskich.
Osmieszyłes sie srogo ;)
0
"Patrzcie mały morty jest szamanem!"
Uwielbiam ta scene z Króla Szamanów.
Druga to soczysty lisc na twarz Zeka :)
18
@panczo bo to zła kobieta była...
1
Grac 11 na 10 i nie potrafic nic skonstruowac...
Ja rozumiem ze mocny rywal ale bez przesady. Oni predzej straca gola jak cos skonstruuja ciekawego
2
@Kessie Zwyrole. Wieszac za jajca takich..
7
https://pobierak.jeja.pl/images/1/b/5/950647_czeeeeeeeeeeeesc.jpg?1697975261
Cos w tym jest xD
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Kidd
4
@kamilop Bilbao Porto Villareal Sevilla
1
@Rewolucja123 W schyłku kariery u nas jego strzały wyglądały mizernie
4
Dawno u nas nie było kogos z tak soczystym strzałem jak u Fermina.
On ten mecz spokojnie z 3 bramkami mógł zakonczyc. Jego uderzenia sa soczyste i bardzo mocne co widac na powtórkach. Co ciekawe ma tez bardzo fajny balans jak u Pedriego.
Z nieba nam spadł przy tylu absencjach :)
0
Bedzie zabawnie jak Porto i Benfika poleca po fazie grupowej xD
@FcPortoFan1999
3
Haaland jaki zjazd. On gra w tym meczu w ogóle?
2
@macio_944 On jeszcze gra xD?
1
Fermin objawienie sezonu. Ale kocurek nam rosnie :)
2
@ParlesCuyol5 Podoba mi sie twój tok myslenia :]
0
@mekston Stary jest. Pewnie spi :]