1

@tomek8756 Az dziw bierze ze zmarł smiercia naturalna xD

9 ton metalu zeżarł w swoim życiu :)

3

Najdziwniejsze rekordy Guinnessa

Rozbijanie arbuzów głowa
Jedzenie samolotu(Nie nie jest to żart xD)
Połykanie mieczy
Wchodzenie po schodach na głowie


Tego jest dużo więcej ;)
@DragonxNF @Kgorecki2500 @tomek8756 @Kidd

1

@DragonxNF Oj kolego tam sa duzo bardziej ekstremalne rekordy xD

Osobny post ci zrobie xd

6

Ciekawostka

Niedawno 14 letnia kotka pobiła rekord Guinnessa w najgłosniejszym mruczeniu. Osiagnęła wynik 54 decybeli. Mruczy tak głosno ze zagłusza telewizor xD

https://tvn24.pl/tvnmeteo/swiat/wielka-brytania-rekord-guinnessa-mruczy-najglosniej-na-swiecie-kotka-bella-z-rekordem-guinessa-7398843

@Kgorecki2500 @tomek8756 @Kidd

0

@FcPortoFan1999 Albo dłużej żyli :]

4

@arasz1819 Niestety

11

@HighestInTheRoom Do widzenia.

1

@Popitek12 Pewnie. Co to za wigilia bez flachy i dyskusji o polityce

1



Darmowa przyczepaaaa!

Imo najlepsza postac z tej bajki. Boberek mistrz

5

@Rust_Cohle Boje sie odpowiadac na to pytanie.

6

Nadszedł czas by ubrac choinke :]

Niech somsiady zazdroszcza.

0

@DonMatteo901 Widac ze twarz nieskalana rozumem xD

1

@Androchem Hahahaha. Lech i Legia zachodziły dalej i pokonywali mocniejszych rywali w sezonach mistrzowskich.

Osmieszyłes sie srogo ;)

0

"Patrzcie mały morty jest szamanem!"

Uwielbiam ta scene z Króla Szamanów.

Druga to soczysty lisc na twarz Zeka :)

18

@panczo bo to zła kobieta była...

1

Grac 11 na 10 i nie potrafic nic skonstruowac...

Ja rozumiem ze mocny rywal ale bez przesady. Oni predzej straca gola jak cos skonstruuja ciekawego

2

@Kessie Zwyrole. Wieszac za jajca takich..

4

@kamilop Bilbao Porto Villareal Sevilla

1

@Rewolucja123 W schyłku kariery u nas jego strzały wyglądały mizernie

4

Dawno u nas nie było kogos z tak soczystym strzałem jak u Fermina.

On ten mecz spokojnie z 3 bramkami mógł zakonczyc. Jego uderzenia sa soczyste i bardzo mocne co widac na powtórkach. Co ciekawe ma tez bardzo fajny balans jak u Pedriego.

Z nieba nam spadł przy tylu absencjach :)

0

Bedzie zabawnie jak Porto i Benfika poleca po fazie grupowej xD

@FcPortoFan1999

3

Haaland jaki zjazd. On gra w tym meczu w ogóle?

2

@macio_944 On jeszcze gra xD?

1

Fermin objawienie sezonu. Ale kocurek nam rosnie :)

2

@ParlesCuyol5 Podoba mi sie twój tok myslenia :]

0

@mekston Stary jest. Pewnie spi :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?