Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kitek1640 Nie no 500+ zostanie. Mysle ze chodzi o nowe socjale
7
@Sperminho
No cóż xD
2
@PijanyAdmin997
Też bym pił xD
0
@michal26 No nie da sie. Niech tych 2 typów. Jesli konfa chce cos znaczyc to musi sie pozbyc i Korwina i Brauma. No i przestac pier o jedzeniu psów i zabójczym wifi
0
@michal26 Niee. Wiem ze go wyciszyli ale ludzie pamietali jego kocopoły.
Nie mozesz trzymac w partii dwóch tak odklejonych gosci bo to nie przyniesie nic dobrego. Metzen tez nie pomagał. Bosak pchał ich wozek sam.
1
@macio_944 No shit sherlock xD
1
@michal26 Bede sie upierał ze stracili przez Korwina i Brauma.
Korwin popisał sie przy aferze pandora gate i to na pewno dało o sobie znac. Elektorat nie zapomniał jego wysrywów o pedofilii
0
@KrwawiaceoczyVEB Oo to bym spróbował
0
@LjakRoberciik Sprawdze :)
Btw kiedys sie piło okocim mocne ;)
0
O 23 bedziemy obchodzic pierwsze 24h od kolejnej kompromitacji kopaczy
0
@Beztroskii Jest w biedrze może?
0
Ktos poleci jakiegos smacznego Radlerka? Mam ochote golnac a z % nie bardzo moge ;)
0
@FcPortoFan1999 Wiem jestem po seansie tego dzieła xD
Autentycznie żal go sie robi
2
Cwiakała to po kolejnym meczu repki chyba na trzezwo nic nie nagra xD
Wyprowadzic z równowagi Cwiakałe to tez jest sztuka! Brawo panowie kopacze xD
2
@matirix20 Nie wydaje sie. Moim zdaniem to wyglada naturalnie. Wtchodzi po prostu frustracja
8
Jestesmy dziadami a w zasadzie to kopacze sa dziadami
Jest mi wstyd. Były czasy gdy owszem nic nie znaczylismy i awans na turniej był fetowany jak za Leo ale jakosc piłkarzy była zupeļnie inna.
Mamy jakosciowych piłkarzy a dostalismy lanie od Mołdawi Czech i Albanii ogrywajac 2x w bòlach Wyspy Owcze. To jest skandal i kompromitacja jakiej dawno nie było i Kulesza musi tez beknac za to.
Przykre jest to ze rozwijaja sie takie repki jak Wyspy Owcze Albania etc a Polska cofa sie w rozwoju w zawrotnym tempie.
Quo Vadis Polsko?
1
@Crystal37 Idz byc głupim gdzie indziej
0
@takisobiektos Co to naciąg? Pytam serio bo ja nie znam sie na tenisie
3
@FcPortoFan1999 Jestesmy dziadam xd
12
Jest 12 a wiec trzeba przypomniec ze w najsłabszej grupie eliminacyjnej polska wyprzedza tylko wyspy Owcze a Mołdawia zrobiła na nas 4 pkt. Polska moze zagrac w barażach ale czy ktos sie łudzi ze je wygramy?
Bez odbioru xD
2
Komentarz usunięty
1
Obstrukcji dostałem od gry naszych.
Ciezka noc sie szykuje xD
1
No jestesmy dziadami i co zrobisz jak nic nie zrobisz...
0
Mołdawia robi 4 pkt na Polsce.
KOMPROMITACJA
1
Paradoks sraczki: Czesto a rzadko
Paradoks wyborów: Wygrac a przegrac xD
7
Gaviiiii goooool
0
@Kgorecki2500 Ale zniechecał ludzi do konfy duzo wczesniej
7
Dzieki ci o wielki Korwinie na ciebie zawsze mozna liczyc xD
A tak serio to Konfa dawno temu powinna wyciac tego raka i sie odciac gruba linia od tego oszołoma. Braum tez swoje zrobił.
1
@michal26 Oznacz mnie bo jestem autentycznie ciekaw twojej opinii i to bez cienia ironii. Lubie twoje posty :)
0
@jaras121 To żart był :)