5

Afonso Sousa odzyskał przytomnosc. Jest na badaniach w szpitali. Stracił przytomnosc bez kontaktu z rywalem. Oby to nie było nic groznego...

@FcPortoFan1999

4

Wraca ishak i tez Lech lepiej wyglada

Velde przerasta ta lige zdecydowanie.

1

@FcPortoFan1999 Ale on juz w poprzednich meczach pokazywał że forma idzie w góre

3

Wraca do formy Szwedzki Benzema :)

Lech tęsknił za takim Ishakiem
@FcPortoFan1999

1

@Kubox Kitku :)

8

@barcelonaLM Jego powinni zamknac w choroszczy

0



Dobra pany ile z tych dzwiekow kojarzycie xD? Az łezka sie w oku kręci.

0

@VegetaPolska Albo Mołdawianie. Nie pamietam ale to nie istotne xd

1

@FcPortoFan1999 Rumuny xD

5



O-zone. Numa numa xD

Nie jestem fanem takiej muzyki ale no kur nostalgia poziom 100 :)

1

Jesli ktos kojarzy kanał Gimby nie Znajo to niejaki Turpat znowu nagrywa. Pieknie nostaligiczny kanał ;)

3

Dzieki YT za kolejna perełke

Najlepsze polskie intro anime bez dyskusji. Król Szamanów. Zapraszam.


3



Avril Lavigne Complicated. Dzieki YT za kolejna dawke nostalgii...

0

@TheNekro94 Teraz paczam i cos zwiazanego z pozycja jezyka xD

1

@PatriBarca A co to jest xD?

52

Czasem przykro sie robi jak niektórzy patrza z góry na innych. Jakas babka w stokrotce nasmiewała sie z faceta który sprawdzał przecene towarów z krotka data do spożycia. Fajnie ze pracownik sklepu interweniował i wyprosił ja ze sklepu.

Klasy nie kupisz za żadne pieniądze.

1



Piekna kompilacja Johnego Bravo xD

0

@MESSIah16 Niby dlaczego? Inne Dyscypliny choc mniej popularne nie przynosza wstydu Polakom jak piłkarze.

Dla Kibica głównie liczy sie piłka klubowa zwłaszcza zagraniczna wiec dlaczego to ma byc nasz sport narodowy?

Popularnosc nie moze byc decydujaca w tej kwestii. Dla mnie to strasznie płytkie myslenie.

5

@MESSIah16 A od kiedy sportem narodowym moze byc tylko najpopularniejsza dyscyplina? Co to za kryteria z dupy.

Dla nas powinna byc Siatkówka lub lekkoatletyka bo piłkarze wstyd przynosza.

0

@Kgorecki2500 Mówie tu o totalnych odklejusach. Nie bede wynieniał nickow

0

@Worny On sie pogrążył tym i poprzednim filmem

9

@barcelonaLM No to chyba jest logiczne. Ofc nie dla wszystkich a zwłaszcza konfiarzy

0

@Danny Gaucho A czyli jak zwykle. Dla mnie to jest straszny odpad.

0

@Danny Gaucho Stresc bo nie chce mu zasiegow robic xd

0

Wardega odpowiada Dubielowi


0

Eh kurła blog 27 mi yt odkopał.

Kurła kiedys to było xD

Oo w dupe Gimby nie znajo zaczał nagrywac znowu xD

1

@Kgorecki2500 Mozliwe ze ich futerka wchłaniaja inne zapachy xd

2

Wiedza bezuzyteczna

Czym pachna koty? Najczesciej pachna jak popcorn xd

Istnieja dedykowane perfumy o zapachu kota!

@Kgorecki2500 @tomek8756 @Kidd

0

@clyde No to Howard Shore za Lotra,Williams za Star Wars,Zimmer za wszystko w sumie i Jablonsky za transformers

0

@Azi Podoba mi sie twój tok myslenia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?