Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rashford znowu w trybie placka.
No nie da sie na nim oprzec gry z takim wachaniem formy.
1
Wydupcyło devilpage jak kafejke przy meczach barcy :]
0
@barcelonaLM A ja nie. Co ogladam go to kogos kosi w nieprzyjemny sposób
@Encore to tego zdecydowanie nienawidze xd
1
Lisandro to jest straszny burak.
Nie da sie lubic go.
2
Komentarz usunięty
0
@takisobiektos Mógłby siebie w kosmos wystrzelic.
1
@Graves Ja pier kolejny. Liczby nie oddadza nigdy wpływu na gre Pedriego.
Dla Pedriego krzywdzace jest to ze patrzy sie tylko na asysty czy gole a nie patrz sie na całokształt
3
@AFA90 Byliby na pewno. Kupujac tylko basków liczysz sie z mocno ograniczonym rynkiem i niewielka iloscia kozackich piłkarzy
3
@AFA90 Bo co klub to inna filozofia. Bilbao jest na wskros Baskijskie i sciaga tylko basków
0
@Encore Mecz trwa 90 min nie 30.
No i jeden gol i juz piłkarze siedli mentalnie? No i czyja to wina jak nie trenera
0
@Encore No fajnie ale to nie znaczy ze maja grac taki syf.
Kontuzje kontuzjami ale kto mu kazał sprowadzac szrot pokroju Onany czy Antonego. Hojlund tez dobry xD
Piłkarze to jednk ale trener tez za to odpowiada
0
@Encore A co zrobił Erik by go bronic? MU w tym sezonie gra jak za Moyesa.
Nakupował dziadówi jeszcze płacze w wywiadach. Nie tylko piłkarze sa winni
0
Arsenal idzie droga Barcy :)
0
Onana co za kapec
0
@Rust_Cohle Huba bo co
0
@shahman Nie działa mi xd
0
Komentarz usunięty
0
@ranger3120 Ja bym w ogóle księży zdelegalizował ;]
0
https://wykop.pl/link/7218043/ksieza-zorganizowali-gruba-impreze-z-meska-prostytutka
Widze księża tez lubia sie zabawic xD
2
@Worny Jajo bedzie :/
0
@FutbolFan Incredible
2
Bramkarz Lazio ma wiecej goli w sezonie od Dembele :]
0
Piekny odcinek bomby xD
3
Felix pokazuje jak bardzo nam jest potrzebny LS. Oby udało sie jego i Cancelo wykupic i nikogo wiecej nie potrzebujemy na dobra sprawe.
Mamy tez fajnego Fermina i jeszcze Roque
4
@tomek8756 Nie lubie wrzucac fotek jedzenia bo potem ktos gula miec bedzie xd
https://aniagotuje.pl/przepis/quesadilla
Z tego przepisu korzystam
2
Quesadilla z kurczakiem zrobiona.
Można odpalac Lotra i umierac :]
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSeDFYthdqPFWljdQZmE5fP4dUB_CGvP5RZvg&usqp=CAU
0
@BorzyKrzys Podpisuje sie ;)
1
Az sobie michałki zjem :)
14
Nawet mi go nie żal xD
0
@Keriox Cichy bohater :)