Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JimMorrisonFCB Zgłaszam bo chłop nawet nie udaje xD
1
@kuz Pauleta mu poprzestawiał we łbie xD
4
Szczerze? Bardziej zazdroszcze Alvareza jak Haalanda
Doceniam Erlinga ale Julian robi duuzo wieksze wrażenie
0
@SelloutCrowd Oczekuje myslenia a to chyba nie boli xd
68
Wkur mnie ta krytyka Balde.
Przypominam ze to jest 19 latek który gra 2 sezon na tym poziomie. Forma nie ta jeszcze ale pisanie ze nic nie daje to wyzszy poziom głupoty. Kto niby kur robi miejsce Felixowi? Kto robi rajdy i rozrywa obrone rywala?
Tak Balde ma problem z ostatnim podaniem ale kur litosci...
4
Komentarz usunięty
5
Komentarz usunięty
0
Bramkarz upokarza Kotletiko xD
22
Felix wywalił drzwi z futryna :)
Taki Portugalski Muller dla RL9
1
A i tfu na Crvene za ten gazprom.
3
@barcelonaLM Nie moze a na pewno
Gomes? Placek
Semedo? Jeszcze wiekszy placek
Deco? Top ale to Brazol bardziej
11
Ja rozumiem krytyke ale ludzie jprdl Balde ma 19 lat i gra 2 sezon na takim poziomie...
Motoryka jak u Daviesa a z czasem przyjdzie lepsze dogranie. Calma.
0
Ale ten Felix chodzi o luju złoty xD
Ale ekipe nam Laporta zmajstrował
0
@SkilledHydra16 Kadra na miare segunda xD
6
@MarcepanowyKsiaze Jak zwykle nie masz nic madrego do dodania
1
@Deltta Zart dla szlachty bo nie kazdy zrozumie.
Mit o Prometeuszu spoko :)
2
Rozczarowuje Newcastle w tym sezonie poki co. Wiecej po nich oczekiwałem
0
@_barti Dobry? Kolejny beton
0
Takie cos na fb mi wyskoczyło
https://www.koty.pl/artykuly/aktualnosci/adoptowala-koty-i-je-zabijala
Jprdl przeciez ona powinna byc w kaftanie do konca zycia.
1
@LM10GOAT Jak widze czym my wtedy gralismy to az chce sie parsknac ze smiechu xD
1
@Barcabarca3562157 Cama to 2 półki niżej conajmniej xD
Tylko kontuzje Pedriego sa problemem i tylko tutaj Francuz jest lepszy
26
https://pbs.twimg.com/media/FtYDeylX0AAdl03.jpg
Haha pamietam to. Alez wtedy zasadzili kopa w jajca realu xD
0
@HighestInTheRoom Moze i sa ale inne kluby nie sa tak uposledzone jak Getafe
17
@Cule1234 Niedorozwiniety klub i trener.
Takie kluby powinno sie utylizowac bo obrzydzaja piłke.
0
@escarabajo Mimo wszystko stanał przed kamerami i przeprosił
W takich sytuacjach VAR musi interweniowac
1
https://pobierak.jeja.pl/images/3/d/0/188742_inwazja-kotow-poduszkowcow.jpg
Kocia inwazja ruszyła
@Kgorecki2500
1
@MesQueUnClub96 Dlatego Koty>>>>Psy
16
https://images.ctfassets.net/jpo18ojnqq5r/4EYGXJ52nze320Px7Kl6R4/e54179f6488a76211f7029c8f6a19335/60dc8245800b0_9em1l7ht7z671__700.jpg
Kot złodziejaszek dobrał sie do obiadu.
Mina w stylu: Nie macie dowodów :]
6
@Rewolucja123 Nie potrzebny na był kolejny kreator w stylu busquetsa a zwyczajny przecinak. Poza tym Oriol tez nie jest tak bezpłciowy w ataku jak sie ludziom wydaje. Próbuje strzelac i zagrywac ciekawe piłki
4
@against_modern_football Urban to dobra opcja nie to co beton probierz