1

Szkoda Korony bo powinni wygrac ten mecz

1

Aha Roque zerwane wiezadła w stawie skokowym.

Oby bez pospiechu sie leczył.

Ale neandertale graja w ameryce płd...

17

Oj boli dupka co? Pamieta kto go na bezrobocie wysłał

Szkoda ze uwagi nie przykuwa faworyzowanie realu przez sedziow

0

@Nano22 Ziemia jest płaska lol

1

@gumaz @MesQueUnClub96 to co najwyżej kubusia pije

3

@Kgorecki2500 Nie kusi cie by go po brzuchu potarmosic xd?

4

@MarcepanowyKsiaze Opcja nr 2 z zaznaczeniem ze jest nieuleczalnie chory na głowe

1

@GeneralXavi Lepiej w żabce podgrzac lub do mikrofali

W piekarniku 180 stopni i z 15min by nie był zimny w srodku

1

@Criss18Barca Żywiec tez niezły ale wole Perłe chociaz rzadko pijam.

Nie znosze Tyskiego i Tatry

2

Byłem se w żabce po tego burgera Wołowiner pastrani i to jest moim zdaniem najlepszy gotowiec z żabki.

Szkoda ze limitowana edycja bo od czasu do czasu wszamałbym go chetnie

5

Była siatkarka Brazylii Walewska moreira nie żyje :/

Podobno wypadła z balkonu

7

@Faro Po polsku prosze

7

@barcelonaLM Ta bo wygranie z Villareal i Fiorentina to nic.

Juz nie umniejszajcie na siłe Lechowi bo ograł mocnych rywali sezon temu

2

@Deeespacito Ten sam żenujacy poziom z ostatniego sezonu w barcelonie

3

Lengletem kreca legionisci :]

Ale my kupilismy "cracka"

16

@MesQueUnClub96 Bo jestes równie bystry co on.

Może mu sie stadion i okolica nie podobac ale mógľby to zachowac dla siebie bo bliscy rykoszetem dostaja a Turcy to wyjatkowo zagorzali kibice

9

Kamila Grabara to tez dzban.

Najpierw stwierdził ze kibiców lepszych od Galatasaray ma Fenerbache a po meczu stwierdził ze zasłużyli na 3 pkt na tym zadupiu.

Turcy ofc oburzeni i liczne grozby w strone bliskich sie posypały.

Grabara bramkarz dobry ale rozumem nie grzeszy

2

Niezle legia sie prezentuje :)

0

@Eric_Abidal_22 To weterynarz by to potwierdził

0

@Eric_Abidal_22 Jak widac sa wyjatki skoro i pies i kot maja sierc zielonkawa

0

@Emhyr Imo sprzedawac by mogli bo mamy przesyt a grosz nie smierdzi

3

https://tiny.pl/cfz22

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc-amp/2023-09-20/bialorus-mezczyzna-znalazl-nietypowego-kota-jest-zielony/

Wtf zielony kot i bynajmniej nie jest to jakis chory eksperyment a jest to naturalny kolor :o
@Kgorecki2500

1

No i ostatnie mecze jasno pokazały ze Kounde to topka swiatowa na SO.

Moim zdaniem tak to bedzie wygladac gdy beda wszyscy zdrowi

Mats
Cancelo Kounde Araujo Balde
Pedri De jong Gundogan
Ferran Lewy Felix

Ławka
Christensen Yamal Raphinha Gavi Fermin Oriol Pena Inigo

1



Smacznego xD

1

@PatrykBarca Ty to napisałes ;]

1

@Kibic1998 połamania nóg :]

5

Co jak co ale Ukraina w stosunku do nasz sie bardzo nie fair zachowuje. Ofc mówie o władzach bo wydaje mi sie ze obywatele maja do nas duzo wiekszy szacunek.

Skoro tak bardzo lubia Niemcy to niech Niemcy ich dozbrajaja a Polska powinna twardo stac na swoim w sprawie zboża etc

Czemu Polska ma importowac od nich zboże które jest zawalone jakims syfem?

0

@Bobo25 Nie no odpuszczam. Nie masz pojecia o uniwersum a wypowiadasz sie w tym temacie majac zerowa wiedze jak postac Annabeth przedstawiono w książkach i jak jej charakter bedzie sie różnic w serialu. Kolor skóry i włosów to nie jedyny problem tej serialowej abominacji


0

@Bobo25 Owszem ma znaczenie ale to bys najpierw musiał przeczytac książki

I tak wkur mnie zmiana koloru skóry bohatera na potrzeby serialu. Jak ktos jest biały to niech bedzie taki w serialu.

Twoje podejscie jest tak głupie ze szkoda sie rozpisywac

Pewnie dajmy im przyzwolenie na to by sobie zmieniac charakter czy aparycje na potrzeby współczesnych czasów.

Kolor i włosy maja tu znaczenie bo kompletnie psuje obraz postaci jaka książki wykreowały.

Gdzie tu widzisz zakompleksienie? Wez rozbieg i strzel baranka w sciane bo az zal to czytac

3

@Donnie_Darko Doktor kuzniak top xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?