0

Co jest kur wtf przełaczyłem na Lecha xD!

2

Dzis zawodzi zespół a nie trener. Szkoda bo mocno utrudniamy sobie droge do mistrzostwa

1

@robsons23 Juz bez przesady. Celta zawsze nam sprawiała problemy

4

W tym meczu akurat Lewego nie ma co ganic. Nie dostaje praktycznie piłek i ciezko cokolwiek zrobic

1

Dalelo mi do krytykowania Xaviego bo takie mecze beda sie przytrafiac ale np 5 lub 4 pkt beda ciążyc chyba ze Real tez wtopi.

11

Ten mecz pokazuje jakim plackiem jest Alonso. Prawa strona przecieka bo ten ani nie ma szybkosci ani ustaeic sie nie potrafi

2

Za duzo niedokładnosci. Okej przegrywamy ale nie mozna tak naiwnie grac. Yamal lub Rafa za Ferrana.

Sezon długi ale nie byłoby dobrze miec 5 pkt straty

1

@don'T.R.I.P.e Ale to w segunda jak juz

1

Dzida na Lewego i lecimy z tematem

1

Kryzys dopadł Motor Lublin :/

0

Alonso jest tak potrzebny jak prostytutce majtki :/

0

@Khajio Pinkne kitki

2

Alez ta bundesliga to mem. Liga Farmerów jak Ligue 1

6

@A4ron Po 1 incydencie taki wniosek? Niezle masz w bani xD

0

@MesQueUnClub96 I jaki z tego efekt?

1

Dodi pasuje do ogórów Mendilibara ;)

0

Odpalamy ogórów z Sevilli.

2

@FcPortoFan1999 Sam sie wystawia na tyranie :x

0

@Saviola88 Powinien pokryc koszty leczenia i zabrac mu prawko.

0

@Emhyr Nie no bez przesady. Mamy przesyt a jeszcze Roque czeka

Lewy Felix Ferran Rapha Yamal

0

@HighestInTheRoom Najlepszym xDDD

Tak btw jak o zyski chodzi to tu tez Lech jest najlepsza opcja do zarabiania pieniedzy :]

0

Girona fajna ekipa ale weryfikacja bedzie z Realem bo do tej pory ogrwali ogórów w tym Seville.

Niedługo Real czy Villareal i to pokaze gdzie jest na ten moment ekipa Mitchela

Savinio btw bardzo ciekawa persona

0

@P33ck Patrzac na całokształt to Lech jest najlepsza opcja ale nie ma sie co łudzic na to.

1

@GadulkiGembulki_FCB Nie no szanujmy sie. Moze niech zagraja z kim poważnym?

1

@HighestInTheRoom Odezwał sie kibic legii.

Co jak co ale Araby patrzac jak durnych kibiców ma Legia nie rozważaliby takiej opcji. Juz prędzej Rakowem by sie zainteresowali niz wiesniakami z Żylety

3

@Emhyr No Lech to swietna opcja. Baza trenigowa,zaawansowana akademia i technologia. Wydaje mi sie ze z Polski to najlepsza opcja dla City Group

3

@Emhyr Dawac ich do Lecha xD

0

@Peciak Musiałby byc zdesperowany by do tego syfu isc

0

Ciekawy jestem kto po Mitchela sie zgłosi :)

3

Girona rewelacja sezonu poki co. Ten sezon to mininun liga konferencji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?