Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co jest kur wtf przełaczyłem na Lecha xD!
2
Dzis zawodzi zespół a nie trener. Szkoda bo mocno utrudniamy sobie droge do mistrzostwa
1
@robsons23 Juz bez przesady. Celta zawsze nam sprawiała problemy
4
W tym meczu akurat Lewego nie ma co ganic. Nie dostaje praktycznie piłek i ciezko cokolwiek zrobic
1
Dalelo mi do krytykowania Xaviego bo takie mecze beda sie przytrafiac ale np 5 lub 4 pkt beda ciążyc chyba ze Real tez wtopi.
11
Ten mecz pokazuje jakim plackiem jest Alonso. Prawa strona przecieka bo ten ani nie ma szybkosci ani ustaeic sie nie potrafi
2
Za duzo niedokładnosci. Okej przegrywamy ale nie mozna tak naiwnie grac. Yamal lub Rafa za Ferrana.
Sezon długi ale nie byłoby dobrze miec 5 pkt straty
1
@don'T.R.I.P.e Ale to w segunda jak juz
1
Dzida na Lewego i lecimy z tematem
1
Kryzys dopadł Motor Lublin :/
0
Alonso jest tak potrzebny jak prostytutce majtki :/
0
@Khajio Pinkne kitki
2
Alez ta bundesliga to mem. Liga Farmerów jak Ligue 1
6
@A4ron Po 1 incydencie taki wniosek? Niezle masz w bani xD
0
@MesQueUnClub96 I jaki z tego efekt?
1
Dodi pasuje do ogórów Mendilibara ;)
0
Odpalamy ogórów z Sevilli.
2
@FcPortoFan1999 Sam sie wystawia na tyranie :x
0
@Saviola88 Powinien pokryc koszty leczenia i zabrac mu prawko.
0
@Emhyr Nie no bez przesady. Mamy przesyt a jeszcze Roque czeka
Lewy Felix Ferran Rapha Yamal
0
@HighestInTheRoom Najlepszym xDDD
Tak btw jak o zyski chodzi to tu tez Lech jest najlepsza opcja do zarabiania pieniedzy :]
0
Girona fajna ekipa ale weryfikacja bedzie z Realem bo do tej pory ogrwali ogórów w tym Seville.
Niedługo Real czy Villareal i to pokaze gdzie jest na ten moment ekipa Mitchela
Savinio btw bardzo ciekawa persona
0
@P33ck Patrzac na całokształt to Lech jest najlepsza opcja ale nie ma sie co łudzic na to.
1
@GadulkiGembulki_FCB Nie no szanujmy sie. Moze niech zagraja z kim poważnym?
1
@HighestInTheRoom Odezwał sie kibic legii.
Co jak co ale Araby patrzac jak durnych kibiców ma Legia nie rozważaliby takiej opcji. Juz prędzej Rakowem by sie zainteresowali niz wiesniakami z Żylety
3
@Emhyr No Lech to swietna opcja. Baza trenigowa,zaawansowana akademia i technologia. Wydaje mi sie ze z Polski to najlepsza opcja dla City Group
3
@Emhyr Dawac ich do Lecha xD
0
@Peciak Musiałby byc zdesperowany by do tego syfu isc
0
Ciekawy jestem kto po Mitchela sie zgłosi :)
3
Girona rewelacja sezonu poki co. Ten sezon to mininun liga konferencji