Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BorzyKrzys I co ta ilosc meczy konkretnie daje Pogoni?
Rakow idzie po Mistrza
Lech zarobi krocie za piłkarzy i gre w LKE
2
@Kondzix Bo ludzie mysla ze wygrywa sie tylko młodymi :]
3
@AmigoBlancos Tego typu ludzi powinno sie brac w kaftan.
0
@paweldunajecfcb https://i.pl/iza-koprowiak-molestowana-przez-kolege-z-redakcji-przegladu-sportowego-afera-po-wywiadzie-w-press-tomasz-wlodarczyk-wydal/ar/c1-14841106
1
@paweldunajecfcb Napastował kobiete w pracy. Sprawa zamknieta ale niesmak jest.
6
Czy mozna nazwac polskie dziennikarstwo sportowe patologia?
Eksperci w TV
Hajto: Zabił babe na pasach i nie oddaje kasy
Żewłakow: Jezdził na bani
Borek: W telefonie trzymał zdjecie pytonga i bynajmniej nie chodzi o weza
Kowal: Alkoholik ale chociaz smieszny
Pol: Patomejwen
Włodarczyk: Napastował kobiete
Zacne towarzystwo :]
1
@Kgorecki2500 Akurat wole ich pierwotne nagrania. Ale szacun i tak
2
@Kgorecki2500 Wole Uprising i Winged Hussars.
0
https://www.meczyki.pl/newsy/makabryczny-wypadek-pilkarza-z-ligi-belgijskiej-jego-auto-przebilo-sciane-sali-gimnastycznej-wideo-zdjecia/208989-n
Widze ze nie tylko w polsce na rondzie samochody lataja...
9
@Roobo Dla LaLigi powrót Leo bedzie zbawieniem. Kazdy na tym zyska
10
Komentarz usunięty
0
@Colon Tylko rozpuszczalna ze stokrotki :]
0
@Emhyr To na pewno. Pytanie brzmi po co ludzie to nakrecaja skoro tak im to przeszkadza.
0
@Kinginiesta Na dole głównej
0
@kuz Ja mam to gdzies bo to dla mnie mało istotne ale ludzie dosyc czesto na to narzekaja.
Problem w tym ze sami to nakrecaja.
3
Niezle poddymione w goracych. 127 odpowiedzi. Grubo.
A to przedsmak tego co bedzie tuz przed i po wyborach.
1
Pojutrze to jeden z najlepszych jak nie najlepszy film katastroficzny. Muzyka rewelacyjnie podbija klimat hehe filmowi.
2
@Jakchcesz https://www.filmweb.pl/film/Poziom+mistrza-2020-824938
Całkiem ciekawy film :)
0
Eh tak katowałem The Antidot od Simple Plan ze teraz jak tylko gdzies usłysze to mi sie niedobrze robi xD
3
@agaFCB Nareszcie zamiast wyjsc do ludzi to ludzie przyjda do mnie :]
@Essos jeden uj
3
@Criss18Barca Na pewno. Ciezko wierzyc w cos na co nie ma dowodów a Biblia dla mnie jest poki co fantastyka a nie czyms na czym mozna sie oprzec.
Gdyby istniały dowody na istnienie Boga to tylko głupcy nie zmieniliby podejscia do zycia
3
@Emhyr Nie dziwie sie fanom. Neymar typowy brazol
0
@Ptasior Eee chyba teczki na Tebasa poszły xD
1
@Luciano99 Da sie to odzobaczyc Oo?!
1
@hayek I tak i nie. On chociaz nie udawał ze tematu nie było. Ale fakt tez by to zle wygladało
7
W 38 mln kraju ekspertem w TV jest typ co zabił babe na pasach,trenerem był gosc zamieszany w korupcje a dziennikarzem jest Cezary Kowalski który jest po prostu menda.
A LM bardziej przypomina program z kuchniatv niz faktycznie mistrzowskie rozgrywki :)
0
@Maciek_FCB_23341 Ilu ludzi tyle opini. Wolałem popytac jak to u innych wyglada bo decyzje juz w sumie podjałem. U mnie włosy szybko odrastaja wiec gdyby mi sie nie spodobało to o tak szybko odrosna.
1
@Mario96w No u mnie z opalenizna jest problem. Za uja nie moge sie opalic dlatego chyba zgole lub mocno przytne te włochy na nogach.
1
@gumaz Nie daj boze zeby laska kłaczka wypluła :]
1
@Mario96w Okolice intymne to bez dwoch zdan trzeba a przynajmniej w moim mniemaniu.
Ja sie zastanawiam nad nogami bo szczerze troche za bardzo mam zarosniete