2

@BorzyKrzys I co ta ilosc meczy konkretnie daje Pogoni?

Rakow idzie po Mistrza
Lech zarobi krocie za piłkarzy i gre w LKE

2

@Kondzix Bo ludzie mysla ze wygrywa sie tylko młodymi :]

3

@AmigoBlancos Tego typu ludzi powinno sie brac w kaftan.

1

@paweldunajecfcb Napastował kobiete w pracy. Sprawa zamknieta ale niesmak jest.

6

Czy mozna nazwac polskie dziennikarstwo sportowe patologia?

Eksperci w TV

Hajto: Zabił babe na pasach i nie oddaje kasy
Żewłakow: Jezdził na bani
Borek: W telefonie trzymał zdjecie pytonga i bynajmniej nie chodzi o weza
Kowal: Alkoholik ale chociaz smieszny
Pol: Patomejwen
Włodarczyk: Napastował kobiete

Zacne towarzystwo :]

1

@Kgorecki2500 Akurat wole ich pierwotne nagrania. Ale szacun i tak

2

@Kgorecki2500 Wole Uprising i Winged Hussars.

9

@Roobo Dla LaLigi powrót Leo bedzie zbawieniem. Kazdy na tym zyska

10

Komentarz usunięty

0

@Colon Tylko rozpuszczalna ze stokrotki :]

0

@Emhyr To na pewno. Pytanie brzmi po co ludzie to nakrecaja skoro tak im to przeszkadza.

0

@Kinginiesta Na dole głównej

0

@kuz Ja mam to gdzies bo to dla mnie mało istotne ale ludzie dosyc czesto na to narzekaja.

Problem w tym ze sami to nakrecaja.

3

Niezle poddymione w goracych. 127 odpowiedzi. Grubo.

A to przedsmak tego co bedzie tuz przed i po wyborach.

1

Pojutrze to jeden z najlepszych jak nie najlepszy film katastroficzny. Muzyka rewelacyjnie podbija klimat hehe filmowi.

2

0

Eh tak katowałem The Antidot od Simple Plan ze teraz jak tylko gdzies usłysze to mi sie niedobrze robi xD

3

@agaFCB Nareszcie zamiast wyjsc do ludzi to ludzie przyjda do mnie :]

@Essos jeden uj

3

@Criss18Barca Na pewno. Ciezko wierzyc w cos na co nie ma dowodów a Biblia dla mnie jest poki co fantastyka a nie czyms na czym mozna sie oprzec.

Gdyby istniały dowody na istnienie Boga to tylko głupcy nie zmieniliby podejscia do zycia

3

@Emhyr Nie dziwie sie fanom. Neymar typowy brazol

0

@Ptasior Eee chyba teczki na Tebasa poszły xD

1

@Luciano99 Da sie to odzobaczyc Oo?!

1

@hayek I tak i nie. On chociaz nie udawał ze tematu nie było. Ale fakt tez by to zle wygladało

7

W 38 mln kraju ekspertem w TV jest typ co zabił babe na pasach,trenerem był gosc zamieszany w korupcje a dziennikarzem jest Cezary Kowalski który jest po prostu menda.

A LM bardziej przypomina program z kuchniatv niz faktycznie mistrzowskie rozgrywki :)

0

@Maciek_FCB_23341 Ilu ludzi tyle opini. Wolałem popytac jak to u innych wyglada bo decyzje juz w sumie podjałem. U mnie włosy szybko odrastaja wiec gdyby mi sie nie spodobało to o tak szybko odrosna.

1

@Mario96w No u mnie z opalenizna jest problem. Za uja nie moge sie opalic dlatego chyba zgole lub mocno przytne te włochy na nogach.

1

@gumaz Nie daj boze zeby laska kłaczka wypluła :]

1

@Mario96w Okolice intymne to bez dwoch zdan trzeba a przynajmniej w moim mniemaniu.

Ja sie zastanawiam nad nogami bo szczerze troche za bardzo mam zarosniete

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?