Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marko111122 Szczerze mówiac to w szoku jestem. Oby drugi test był negatywny bo bedzie problem.
Jesli faktycznie sie szprycował to jest to niewyobrazalna głupota. Bo konsekwencje poniesie cały klub..
Poki co Lechowi nic nie grozi i raczej nie bedzie dyskwalifikacji. Co innego w przypadku Bartka ale tez nie chce mi sie wierzyc ze cos brał zwłaszcza ze to co wykryto nijak nie wpływa na kondycje piłkarza czy parametry fizyczne
0
@Lucerfi No to idealna wizualizacja piekła jest xd
0
@Rewolucja123 No tak jak myslałem. Bełkot rozżalonego kibica.
Po primo Laporta nie miał duzego wyboru i kredyty musiał wziac zeby klub mógł funkcjonowac. Po 2 nie da sie byc gorszym zarzadca czy prezesem niz Bartomeu.
In a sprawa ze Laporta powinien był po prostu powiedziec ze w tamtym momencie pozostanie Leo jest niemozliwe z ekonomicznego punktu widzenia. Reszta wypowiedzi wyglada jak gdyby to pisał przecietny uzytkownik La Rambli
Zgodze sie tylko ze powinna byc wieksza przejrzystosc ale sadze ze pewbe rzeczy nie powinny wychodzic na jaw.
2
@Kinginiesta Karma is a bitch
0
@Rewolucja123 Ja tu za bardzo argumentów nie widze. Bardziej mi wyglada na publicystyczne frazesy.
Niby jest zmartwiony sytuacja ekonomiczna a poparł to jakos? Chyba ze to tylko czesc wypowiedzi.
Dobra widze o co chodzi.
Tylko w moim odczuciu to jest wypowiedz w stylu Freixy. Co on moze wiedziec o obecnej sytuacji na linii Leo Laporta Barcelona? Raczej niewiele.
Druga sprawa to jak on sobie wyobraza przebudowanie stadionu bez przeniesienia sie na inny stadion?
Moim zdaniem sytuacja klubu zwłaszcza ta finansowa od czasu jego rezygnacji jest zupełnie inna
0
@Rewolucja123 Zabawny moment sobie wybrał na wywiad. Akurat gdy Laporta ma tyle na głowie. Tu musi bronic klub przed sprawa Negreiry,tam pracuje nad sprowadzeniem Messiego i cieciem wydatków.
To nie jest przypadek ze taki wywiad wyszedł w dosc newralgicznym momencie dla klubu. Wcale sie nie zdziwie jesli ktos mu za to w łape dał byle tylko zdyskredytowac obecny zarzad.
To ze jest byłym członkiem nie oznacza ze nie mozna go kupic a dokładniej zlecic mu oczernienie Laporty i jego swity
1
@FCKubanczyk89 Tez jest tam ich kilka w tym słynny Olympus Mons najwyzsza góra(Wulkan)w układzie słonecznym
0
@Rewolucja123 Mi to lotto bo jego wypociny sa zabawne. Mówie tylko ze mozesz sie spodziewac ze dyskusja zniknie
3
@MesQueUnClub96 Dej herba mam horom curke i wymienie na swiezaczka.
0
@Rewolucja123 No sek w tym ze to nie jest wazne. Usuwali i usuwaja jego twitty tutaj.
2
@Rewolucja123 To nic nie zmienia. Tutaj wrzucanie twittow Muniaka jest niemile widziane
15
@MesQueUnClub96 Ty sam swoja obecnoscia zasmiecasz la bambe :]
18
@Rewolucja123 Cytowanie tego typa(Muniaka)jest tu karane to raz. Dwa co on teraz moze wiedziec na ten temat? Nie był zmartwiony wczesniej?
Smierdzi kolejnym atakiem na Laporte
1
@kynio302 Pewnie dla zasiegów etc
5
Patrze komentarze na weszło i meczykach i łapie sie za głowe jacy troglodyci tam pisza.
Gdyby opublikowanie tam komentarza wymagało testu na iq to prawie nikt by tam nie dodawał komentarzy.
Widac to szczegolnie pod artykułami o Barcelonie
2
@kynio302 Smak podobno nie taki tragiczny ale zapach z miejsca wywołuje odruch wymiotny
7
Na Wenus jest conajmniej 85000 wulkanow. Mozna wrecz stwierdzic ze ta planeta to jeden wielki wulkan.
Liczba 85000 to minimum bo według planetarnych wulkanologów ich liczba moze byc duzo wieksza
https://tiny.pl/w6r6j
Mapa pogladowa :)
5
Ciekawostki o Lembasach
Chleb ten produkowano ze specjalnego zboża hodowanego w Amanie i był niesamowicie pożywny. Jeden kęs zaspokajał potrzebe jedzeniowa człowieka na cały dzien.
Pierwszym człowiekiem który ich skosztował był Turin Turambar
Tylko kobieta z tytułem Messanie(Pani dawczyni chleba) mogła je podarowac.
Znamy przynajmniej 2 takie kobiety a mianowicie Meliane i Galadriele.
Ciekawe jest także to ze ludzie wytwarzali bardzo podobny wypiek a dokładnie kram. Były to suchary produkowane przez ludzi z Esgaroth.
Lembasy parzyły golluma a zbyt duze ich jedzenie przez ludzi badz hobbitów wywoływało u nich tesknote za błogosławionym królestwem i przebywaniem wsrod Eldarów.
Lembasy pakowano w srebrne liscie które przypominały liscie z Telperiona.
7
@Kgorecki2500 Trzeba skoczyc po Finlandie
0
@Michu94 Wsťydu nie maja. Nawet LaLiga i RFEF pisały ze nic to nie da
7
Srodowa noc to wódy czas to jest wódy czas! 100 zł bierz jak nie masz to mniej jak wiecej to jestes zamożny!
5
@mrboom Ten drugi az sie prosi o nazwanie go Dick :)
14
@tomek8756 Do choroszczy razem z Korwinem
1
@TheNekro94 Po co? Filmy sa okej. Mogliby pokazac czasy huncwotow
12
@Kessie Jest to zrozumiałe i do przełkniecia jesli da nam awans
4
@TheNekro94 Szczerze to dawno tak skomplikowanej ksiazki jak Natura srodziemia nie czytałem...
Żeby ja w ogole zrozumiec w wiekszym stopniu trzeba chyba ze 3x przeczytac...
Miał Tolkien rozmach kurła.
2
@Medium A kto mówi ze bede to ogladał? Obejrzałem tylko dlatego zeby sprawdzic jak duze to guwno bedzie.
Do s2 nawet nie zamierzam podchodzic bo bedzie kupa jak z Wiedzminem s2
1
@Kidd Po s1 miałem srake to co bedzie po s2? Moze cmentarz xD?
4
Trzymajcie mie bo nie wyczymie!
O zgrozo Ring of Power ma miec s2.
Ma pojawisc sie Aragorn... Tyle ze kurła Czarny...
Mam nadzieje ze to tylko kiepski zart.
0
Mogłaby ta Jaga spasc do 1 ligi.