0

No nic trzeba isc w kime i zapomniec o tym meczu.

Trzeba rano wstac i pozałatwiac sprawy a potem se golnac 4pak perełki.

0

@barcelonaLM Next sezon to pełna weryfikacja i trenera i piłkarzy.

O ile Araujo etc daja rade tak to bedzie byc albo nie byc dla Ferrana Fatiego Raphinhy itd

6

Trzeba sie odizolowac od piłki na 1 dzien bo bedzie giga szambo w internecie.

Na szczescie mam na oku kilka ciekawych filmów :)

3

Niestety takie mecze tez trzeba przezyc. Szkoda ze my z Barcelona mamy ich juz za duzo.

Prawda jest jednak taka ze Barca zeby zbudowac sensowny skład z sensownymi skrzydłowymi potrzebuje czasu. Nie pomaga nam sytuacja z FFP.

Moim zdaniem druzyna ma duzy potencjał ale to jeszcze za mało by myslec o czyns wiecej niz krajowe podwórko.

Mam nadzieje ze Leo wróci bo w takim meczu kogos takiego nam zabrakło. Lewy jest niewatpliwie swietnym piłkarzem ale to jest typowa 9 której trzeba te piłki dostarczac a to Leo na pewno gwarantuje.

Smutny dzien bo 4-0 z Realem to nic sympatycznego ale trzeba to przezyc i liczyc ze bedziemy spokojnie punktowac by te lige jak najszybciej przyklepac.

3

@Kengo Usun to xd

0

https://www.filmweb.pl/film/Puk%2C+puk-2017-785157

Polecam na poprawe nastroju. Fantastyczna komedia

1

@Encore Tylko jakich on ma skrzydłowych?

6

Komentarz usunięty

0

@Rewolucja123 Ligi sie nie da przegrac. Jak tego nie dowiezie to nic nie uratuje Xaviego

0

@Survier Obawiam sie ze to tobie sa potrzebne

2

@Faro Jakim cudem ty w choroszczy nie siedzisz?

0

@Survier Kur ty jestes uposledzony z tymi docinkami? Prawde powiedział patrzac na sytuacje kadrowa

0

@ranger3120 To niezły odklejeniec jestes

0

Bedzie mozna powtórke na tvp sport obejrzec? Niestety nie moge na zywo :(

4

@ranger3120 I czym bys sie różnił od tego socjopaty? Kara smierci i adios

2

@Tasde Nie od dzis wiadomo ze Braun to sie do choroszczy nadaje.

Dziwie sie ze jeszcze żadne słuzby sie nim nie zajeły

1

@Kondziubarca Hahaha dostali łomot i licza na walkowera xD

Lechowi nic nie grozi

0

Szwedzi zweszyli szanse po informacji o Salamonie xD

Na szczescie Lechowi jako klubowi nie grozi dyskwalifikacja z LKE.
Co innego w kwesti Bartka bo grozi mu 4 lata zawieszenia gdyby próbka b tez była pozytywna.

1

@Kuba_1 Borek Kołton Ołłowski Krecidło Swiecicki Iwanski Gazda

Ew jeszcze z ekspertow:
Hajto
Kowal
Boniek
Tomaszewski

1

Dobrze tak dziodom.

0



Ojciec Pijo :]

0

@Smixu Nie.

Po primo szklany
Po 2 Angol a wiemy jak oni graja poza Anglia
Po 3 Drogi w uj

1

@FcBarcelonaFanMSN Po uja nam kolejny niezdefiniowany piłkarz?

0

@meteo100 Dla mnie dziwna sytuacja i oby drugi test wyszedł negatywnie bo inaczej Bartek bedzie miał problem

0

@Kinginiesta Bo o takich rzeczach klub by informował i sprawy by nie było bo o tym wiedziałaby tez UEFA

2

@Medium A co maja kibice do miejsca w lidze?

1

@DonCarletto Pytanie w jaki sposób znalazło sie to w organizmie Salamona skoro nie ma problemu z nadcisnieniem.

0

@LS Mimo ze smieszne to oby Raków upadł i se głupi ryj rozwalił bo strasznie tam brakuje pokory

0

@takisobiektos To inna sprawa ale dziwna ta sytuacja.

1

@kynio302 Najsmieszniejsze jest to ze to co wykryto nijak wpływa na parametry piłkarza wiec po co miałby to brac?

Zgaduje ze to przypadek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?