Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No nic trzeba isc w kime i zapomniec o tym meczu.
Trzeba rano wstac i pozałatwiac sprawy a potem se golnac 4pak perełki.
0
@barcelonaLM Next sezon to pełna weryfikacja i trenera i piłkarzy.
O ile Araujo etc daja rade tak to bedzie byc albo nie byc dla Ferrana Fatiego Raphinhy itd
6
Trzeba sie odizolowac od piłki na 1 dzien bo bedzie giga szambo w internecie.
Na szczescie mam na oku kilka ciekawych filmów :)
3
Niestety takie mecze tez trzeba przezyc. Szkoda ze my z Barcelona mamy ich juz za duzo.
Prawda jest jednak taka ze Barca zeby zbudowac sensowny skład z sensownymi skrzydłowymi potrzebuje czasu. Nie pomaga nam sytuacja z FFP.
Moim zdaniem druzyna ma duzy potencjał ale to jeszcze za mało by myslec o czyns wiecej niz krajowe podwórko.
Mam nadzieje ze Leo wróci bo w takim meczu kogos takiego nam zabrakło. Lewy jest niewatpliwie swietnym piłkarzem ale to jest typowa 9 której trzeba te piłki dostarczac a to Leo na pewno gwarantuje.
Smutny dzien bo 4-0 z Realem to nic sympatycznego ale trzeba to przezyc i liczyc ze bedziemy spokojnie punktowac by te lige jak najszybciej przyklepac.
3
@Kengo Usun to xd
0
https://www.filmweb.pl/film/Puk%2C+puk-2017-785157
Polecam na poprawe nastroju. Fantastyczna komedia
1
@Encore Tylko jakich on ma skrzydłowych?
6
Komentarz usunięty
0
@Rewolucja123 Ligi sie nie da przegrac. Jak tego nie dowiezie to nic nie uratuje Xaviego
0
@Survier Obawiam sie ze to tobie sa potrzebne
2
@Faro Jakim cudem ty w choroszczy nie siedzisz?
0
@Survier Kur ty jestes uposledzony z tymi docinkami? Prawde powiedział patrzac na sytuacje kadrowa
0
@ranger3120 To niezły odklejeniec jestes
0
Bedzie mozna powtórke na tvp sport obejrzec? Niestety nie moge na zywo :(
4
@ranger3120 I czym bys sie różnił od tego socjopaty? Kara smierci i adios
2
@Tasde Nie od dzis wiadomo ze Braun to sie do choroszczy nadaje.
Dziwie sie ze jeszcze żadne słuzby sie nim nie zajeły
1
@Kondziubarca Hahaha dostali łomot i licza na walkowera xD
Lechowi nic nie grozi
0
Szwedzi zweszyli szanse po informacji o Salamonie xD
Na szczescie Lechowi jako klubowi nie grozi dyskwalifikacja z LKE.
Co innego w kwesti Bartka bo grozi mu 4 lata zawieszenia gdyby próbka b tez była pozytywna.
1
@Kuba_1 Borek Kołton Ołłowski Krecidło Swiecicki Iwanski Gazda
Ew jeszcze z ekspertow:
Hajto
Kowal
Boniek
Tomaszewski
1
Dobrze tak dziodom.
0
Ojciec Pijo :]
0
@Smixu Nie.
Po primo szklany
Po 2 Angol a wiemy jak oni graja poza Anglia
Po 3 Drogi w uj
1
@FcBarcelonaFanMSN Po uja nam kolejny niezdefiniowany piłkarz?
0
@meteo100 Dla mnie dziwna sytuacja i oby drugi test wyszedł negatywnie bo inaczej Bartek bedzie miał problem
0
@Kinginiesta Bo o takich rzeczach klub by informował i sprawy by nie było bo o tym wiedziałaby tez UEFA
2
@Medium A co maja kibice do miejsca w lidze?
1
@DonCarletto Pytanie w jaki sposób znalazło sie to w organizmie Salamona skoro nie ma problemu z nadcisnieniem.
0
@LS Mimo ze smieszne to oby Raków upadł i se głupi ryj rozwalił bo strasznie tam brakuje pokory
0
@takisobiektos To inna sprawa ale dziwna ta sytuacja.
1
@kynio302 Najsmieszniejsze jest to ze to co wykryto nijak wpływa na parametry piłkarza wiec po co miałby to brac?
Zgaduje ze to przypadek.