Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sonek Nie mogli bo to było na żołta.
0
@against_modern_football Do tej akcji nie powinno dojsc bo Pogon pi
powinna grac w 10.
1
Japier zamiast grac w 11 na 10 Pogon strzela gola.
Sedzia do zawieszenia jest.
1
Sedzia dyma Lecha bez mydła. 2 żółta dla Greka a ten krety olał to mimo ze tu nie ma o czym dyskutowac. Faul taktyczny...
3
@Kondziubarca Uj z tym. Wazne by mistrza przyklepac. Poza tym Lewy jeszcze ma z kim nastrzelac
0
@GeneralXavi Oj jak parskłem xD
2
Jeszcze tylko Real w dupe i win Lecha i weekend bajka :)
0
@esem91 Moze kiedy indziej
0
@esem91 Pozostawie cie w niepewnosci xd
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
15
@Firestone Van Disney xDD
3
Van dijk to niezły kabareciarz w tym sezonie xD
11
@FcBarcelonaFanMSN Scena raperska itd to patola straszna
0
@Zoker Nie przeceniaj sie.
3
@Zoker Uu jakis ty agresywny. Serio jesli chcesz mi dopiec to sie chociaz wysil.
No jesli dla ciebie pisanie o depresji to żart to lepiej nie dyskutowac z toba.
Po 2 jakbys nie zauważył bardzo dawno nic nie pisałem stricte o Lotrze :)
1
@Zoker Cos ci żart nie wyszedł.
2
TZO wrzucili film pt Kraby w grach xD
0
@BulaKG Zawsze mozna błone dziewicza zrekonstruowac :]
0
20 Marca ktos próbował zajumac kota Gacka z Kaszubskiej w Szczecinie O0
0
@Explode Nie czy ale kiedy i w jakich ilosciach
3
@Explode Dobre dobre niezły jajcarz z ciebie
1
Ojo ale bedzie fejurów na Bambie latac xD
3
@KrychaFCB W takim razie paszoł won bo pan tu nie mieszkasz
4
@SuperPatsonFCB Mógłby kiedys kadre dostac.
Wujo czy Czesiek dostali majac duzo mniejsze kompetencje.
0
@PatrychoO Polecam wydawnictwo Amber jak chodzi o Lotra
8
https://mobile.twitter.com/ABC7/status/1250510497490886660
Jakie noty za styl?
@Luciano99 to pewnie wy go podrasowaliscie ;)
2
@BorzyKrzys I co ta ilosc meczy konkretnie daje Pogoni?
Rakow idzie po Mistrza
Lech zarobi krocie za piłkarzy i gre w LKE
2
@Kondzix Bo ludzie mysla ze wygrywa sie tylko młodymi :]
3
@AmigoBlancos Tego typu ludzi powinno sie brac w kaftan.
0
@paweldunajecfcb https://i.pl/iza-koprowiak-molestowana-przez-kolege-z-redakcji-przegladu-sportowego-afera-po-wywiadzie-w-press-tomasz-wlodarczyk-wydal/ar/c1-14841106