2

@Medium A kto mówi ze bede to ogladał? Obejrzałem tylko dlatego zeby sprawdzic jak duze to guwno bedzie.

Do s2 nawet nie zamierzam podchodzic bo bedzie kupa jak z Wiedzminem s2

1

@Kidd Po s1 miałem srake to co bedzie po s2? Moze cmentarz xD?

4

Trzymajcie mie bo nie wyczymie!

O zgrozo Ring of Power ma miec s2.
Ma pojawisc sie Aragorn... Tyle ze kurła Czarny...

Mam nadzieje ze to tylko kiepski zart.

0

Mogłaby ta Jaga spasc do 1 ligi.

2

@FcPortoFan1999 Przeciez tam nie ma ataku. Kto niby ma tam kreowac i strzelac jak tam sami drwale graja

14

@Faro Jak zwykle 200 iq. Nie miał innej alternatywy do gry w europie.

Chłopie wez ty mysl czasami

16

@MesQueUnClub96 Ciebie tez mogliby usunac :]

0

@DaPidejpi 0x0 daje 0

2

Michał Skóras na celowniku Montpelier. Cena ok 7 mln euro.

No i znowu Lech zarobi pokazna sumke. Nie dosc ze kupr siana dostanie z LKE to jeszcze ma Marchwinskiego który tez jest potencjalnym niezłym zarobkiem.

Jeszcze jest Szymczak którego niesamowicie zbudował Van der brom.

Nareszcie Lech zaczał byc porzadnie zarzadzany.

0

@KrwawiaceoczyVEB Nie ma szans. Bedzie konflikt interesów bo do niedawna był naszym graczem

17

Co jak co ale Laporta jako rasowy polityk umie w takie gierki i dobrze ze w koncu ktos głosno mówi o tym ze Tebas celowo szkodzi klubowi.

Juz sam fakt ze przyznał sie do bycia madridista powinien go dyskwalifikowac z bycia prezesem LaLigi.

Dobrze by było gdyby Laporta pokazał mu gdzie jego miejsce

68

Nareszcie sie ktos wział za tego szkodnika.

Jeszcze by sie pozew przydał za szkodzenie klubowi.

1

https://www.meczyki.pl/newsy/lech-poznan-zostal-skrzywdzony-przez-sedziego-ekspert-nie-ma-watpliwosci-zle-to-przeczytal-wideo/209172-n

Nawet ekspert to potwierdza.

Najsmiesniejsze jest to ze Lech żadnej korzysci nie miał z puszczenia gry dalej a wrecz oczekiwali tej kartki.

0

@Panpiwkarz Chirurga :]

1

Widze znowu sedziowie na pierwszym planie xD

Wszedzie jakies wałki. Obrzydliwe sie to robi a sedziowie dalej nie ponosza konsekwencji.

0

@FcPortoFan1999 Szczerze wole na temat Jana Pawła sie nie wypowiadac juz. Po co zaczynac gównoburze.

0

@msmsms Mam do nich farta po prostu.

66 21 37 duzo szczescia mi przyniosły.

0

@msmsms Żeby była jasnosc nie chodzi o papieza. Dobrze mi sie kojarza liczby 21 i 37.

1

@FcPortoFan1999 Piekna godzina.

1

Donna mamma es uiochita xD

Serio Dolarumma to placek okrutny

1

@Comentateiro Moim zdaniem wpłynał na wynik meczu za co powinien dostac zawieszenie bo to co zrobił to nie był bład ale przekret. To nie była sytuacja stykowa tylko ewidentny faul taktyczny a Grek miał juz kartke.

2

https://www.meczyki.pl/newsy/sposob-w-jaki-ten-czlowiek-prowadzi-mecze-lecha-to-katastrofa-van-den-brom-nie-wytrzymal-pracy-sedziego/209158-n

Patologia.

Frankowski dyma Legie kiedy sedziuje
Raczkowski dyma Lecha

Kur czy tak trudno tych panow zawiesic albo nie dawac im tych meczy bo zwyczajnie krzywdza oba ww zespoły?

Jakim cudem po tylu błedach tych sedziow na niekorzysc Legii czy Lecha oni nadal dostaja ich mecze do sedziowania? Kto kur za to odpowiada?

1

@Ojciec5tkidzieci Najlepszy Atakujacy w ostatnich latach w Polsce

0

@Comentateiro Patrzac jak sedziowano w tym meczu to wynik jest wporzadku.

Nadal Lech w dosc komfortowej pozycji a Raczkowski powinien odpoczac od meczy Lecha.

2

Szczecin wiecej szczescia niz rozumu+Raczkowski z Gwizdkiem.

Nic to jednak nie zmienia Lech dalej +3 :)

1

Kur o tym mówiłem.

1 decyzja idioty z gwizdkiem i pada gol na 1-1 zamiast dograc z 1-0 do przerwy.

0

@FcPortoFan1999 Jakos mnie to nie dziwi

8

@Lola120 W psychiatryku

0

@Bobo25 Bo to konsekwencja faulu. Przypadek czy nie faul i żółta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?