1

Moze jeszcze serniczka?

1

Komentarz usunięty

0

Sebixy tu Sebixy tam Sebixy ryja obija nam.

5

@supraomnes1 Patrzac jakie masz podejscie mam wrazenie ze jestes przedstawicielem typowego Sebixa z osiedla.

5

@supraomnes1Ale ty gupi jestes człowieku

3

Dobra @Jezus fajnie ze wskrzesiłes sie ale przez ciebie dra mi morde za oknem bo kosciół o rzut hehe beretem...

1

@koras A w tej bajce był smok?

2

15 pkt to juz bedzie giga komfort.

0

@Messibestplayerintheworld Jak to brzmi xD

3

Skóras MVP derbów Poznania.

Złoty chłopak 7-10 mln powinno wpasc.

3

Derby poznania najlepsze derby w Polsce. Swietna atmosfera i brak burd.

Pełna kulturka na stadionie.

0

Skóras jest fenomenalny. Ten sprint do odbitej piłki robił wrazenie

0

@FcPortoFan1999 Za słabi kadrowo sa na puchary

0

No i widzew widze kryzys pod koniec sezonu.

0

Abde must have na nowy sezon. Ma ten gaz i pokretło. Jesli popracuje bad skutecznoscia i decyzjami to mamy LS porzadnego za psi grosz

Nie mozemy go sprzedac za mniej niz 50 baniek bo bedziemy pewnie pluc se w brode

1

Wesołego nawzajem

1

@Adran360 Ale byłby pasztet

3

@BorzyKrzys Top serial. Co ciekawe 2 ost sezony po wiadomo czym były tez zaskakujaco dobre

0

@Survier Tez nie jestem zdziwiony ze taki "zarcik" jest twojego autorstwa

0

Makowiec zrobiony.

A w swieta sie go posmaruje masłem orzechowym i do tego kawka ;)

1

@Mario96w Na szczescie lub nieszczescie to mi nie grozi :(

0

@Kgorecki2500 Uwierz mi co za duzo to nie zdrowo.

0

https://www.meczyki.pl/newsy/powazne-problemy-klubu-z-ekstraklasy-wciaz-nie-ma-stadionu-ciazy-nad-nim-widmo-wymuszonej-przeprowadzki/209450-n

Szkoda Warty. Z jednej strony faktycznie 2 stadiony w poznaniu nie sa potrzebne a z drugiej dzielenie stadionu z Lechem nie jest na reke warcie bo za wysoki koszt utrzymania.

Mam nadzieje ze znajda sposob by w jakis sposob zbydowali sobie jakis kameralny stadionik zwłaszcza ze to jedyne derby przyjazni w ekstraklasie.

0

Komentarz usunięty

5

@Deviler Piwinniscie nadgodziny dostac a nie wczesniejsze wyjscie

3

@Emhyr Opera z Blokada rozwiazuje ten problem a przynajmniej u mnie

1

@Lionel_Messi10 Bez jaj. To sa życzenia dla wszystkich mysle ze mozna przymknac oko zwłaszcza ze nikogo to nie uraza i nie sa wulgarne ;)

1

@P33ck Działa? Działa :)

11

Mówi królik do baranka

jaka piękna ta pisanka

Wtem z jajeczka wyszła kurka

Nastroszyła swoje piórka

a baranek ciągle byczy

ze Wesołych Świat wszystkim życzy


Także tego.

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?