5

Jebas Tavier wez utkaj jape klocku.

0

@Encore Oo a po cholere :0

1

@Unikatowy Kto sie nabrac nie dał. W ten sposob straciłem kose bojowa +8 xd

0

Do Metinowych swirów

Co najgłupszego zrobiliscie w metku?

Ja na pl wydropiłem riba 51% sr i spaliłem u kowala xD

Byłem młody i głupi a teraz jestem tylko głupi :]

3

@Nano22 Uj mu w czoko

1

@Kgorecki2500 A kto mówi o przyjazni? Mówie ze normalizacja stosunków dla mnie jest okej.

Jestesmy po tej samej stronie obecnie

0

A tak serio biznesowa relacja Pereza z Laporta to akurat dobra rzecz.

Poza tym serio wole w miare normalne relacje z Realem niz to co było za czasów Mou

1

@David_Beckham Dzieki Perez

1

@Koni8M A bedzie gorzej? Na nim nic nie stracimy a mozemy zyskac.

Gorszy od Desta nie bedzie

1

J.Araujo R.Araujo N.Araujo

Jest jakis czwarty xD?

1

Bardziej mi zalezy ba kolejnym Araujo niz na Amrabacie. Tylko mozna zyskac na tym transferze.

0

Julian Araujo Danza Kuduro

1

@kkbarca Czyli jest nijaki

7

Bellerin dzieki za 2 mln i powodzenia tam xd

0

Komentarz usunięty

8

@Kidd Gapisz mu sie na bebzon?

7

@Barwindg Chyba nie deptałes goła noga klocka lego lub nie uderzyłes małym palcem o kant mebla

3

Tebas kisi mielone pod pachami

2

@Faro O inteligencji. Skoro mamy 1 dobrego skrzydłowego to lepiej grac 4 pomocnikami

2

Który mnie podwiezie do kowala w DT?

2

Jestem Baron Von gateknienosze!

Czerwony top postac ze starego CN xD

3

@bartas97 Naplułbym na morde mu

15

21.25 a ja dalej gardze Tebasem.

1

@martin3131 Nie głupi pomysł. Asekurowaliby sie wzajemnie

1

@Rust_Cohle Jeszcze bym ci pomógł :]

1

https://tiny.pl/wl49k

https://volcanodiscovery.de/uploads/tx_volcanoes/ertaale_e37030.jpg

Erta Ale. Tak wyglada jezioro lawowe. Niewiele jest takich na swiecie obecnie

0

@ranger3120 Nie jest to grozne za to urokliwe

3

Po blisko 50 latach ponownie pojawiło sie jezioro lawowe w Etiopskim wulkanie Erta Ale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?