Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jebas Tavier wez utkaj jape klocku.
0
@Encore Oo a po cholere :0
1
@Unikatowy Kto sie nabrac nie dał. W ten sposob straciłem kose bojowa +8 xd
0
Do Metinowych swirów
Co najgłupszego zrobiliscie w metku?
Ja na pl wydropiłem riba 51% sr i spaliłem u kowala xD
Byłem młody i głupi a teraz jestem tylko głupi :]
3
@Nano22 Uj mu w czoko
1
@Kgorecki2500 A kto mówi o przyjazni? Mówie ze normalizacja stosunków dla mnie jest okej.
Jestesmy po tej samej stronie obecnie
0
A tak serio biznesowa relacja Pereza z Laporta to akurat dobra rzecz.
Poza tym serio wole w miare normalne relacje z Realem niz to co było za czasów Mou
1
@David_Beckham Dzieki Perez
1
@Koni8M A bedzie gorzej? Na nim nic nie stracimy a mozemy zyskac.
Gorszy od Desta nie bedzie
1
J.Araujo R.Araujo N.Araujo
Jest jakis czwarty xD?
1
Bardziej mi zalezy ba kolejnym Araujo niz na Amrabacie. Tylko mozna zyskac na tym transferze.
0
Julian Araujo Danza Kuduro
1
Dziwne nicki
@Kung_fu_panda
@DtByKKu
@buywindowsxpvis
@SilnikODzastawy
@Flyingbetoniarka
@loswariatofano
@zlymczlowiekiemjestguardiola
@LuisRetardano
@Wlochaty999
@KornishoN
1
@kkbarca Czyli jest nijaki
7
Bellerin dzieki za 2 mln i powodzenia tam xd
0
Komentarz usunięty
8
@Kidd Gapisz mu sie na bebzon?
7
@Barwindg Chyba nie deptałes goła noga klocka lego lub nie uderzyłes małym palcem o kant mebla
3
Tebas kisi mielone pod pachami
2
@Faro O inteligencji. Skoro mamy 1 dobrego skrzydłowego to lepiej grac 4 pomocnikami
2
Który mnie podwiezie do kowala w DT?
2
Jestem Baron Von gateknienosze!
Czerwony top postac ze starego CN xD
3
@bartas97 Naplułbym na morde mu
15
21.25 a ja dalej gardze Tebasem.
1
@martin3131 Nie głupi pomysł. Asekurowaliby sie wzajemnie
1
@Rust_Cohle Jeszcze bym ci pomógł :]
1
https://tiny.pl/wl49k
https://volcanodiscovery.de/uploads/tx_volcanoes/ertaale_e37030.jpg
Erta Ale. Tak wyglada jezioro lawowe. Niewiele jest takich na swiecie obecnie
0
@ranger3120 Nie jest to grozne za to urokliwe
3
Po blisko 50 latach ponownie pojawiło sie jezioro lawowe w Etiopskim wulkanie Erta Ale
0
Dziwne nicki
@feelthekick
@kicksforchicks
@TheAmmannka
@InfinityInfinite8877
@lolkowallol
@chocolateholic
@SkilerPlayGamesFifa14
@loskogutos
@ElSuchar
@betting.jun.pl