3

Jak ktos lubi dobre karastrofiki to polecam:
Superwulkan scenariusz katastrofy.

Jest to cos w rodzaju symulacji erupcji VEI 8 Yellowstone. Bardzo dobry o ile nie najlepszy film o tematyce wulkanów.

1

@NeKenI Powierzchnia Olympus jest ogromna ale chyba ustepuje Masywowi Tamu z ziemi :)

6

Ciekawostka

Z tego co wiem najwyzsza góra w układzie słonecznym jest wulkan tarczowy Olympus Mons na Marsie.

Wulkan ten ma 21 km wysokosci a ostatnia prawdopodobna erupcja miała miejsce miedzy 100 a 200 mln lat temu.

Co ciekawe to nie jedyny wulkan na tej planecie a jest ich conajmniej 12.

6

@takisobiektos Przeciez to bezmozgie yeti.

On ma siano we łbie

0

Erasmus top czy nie top.

@VegetaPolska może to ratunek dla ciebie. Co prawda dziewczyny uzywane ale zawszs cus.

3

@Emhyr Fb to wyjatkowo rakowe stodowisko

0

@VbamboeB A z Villarealem to co było? Tez stronniczy sedzia.

3

@AmigoBlancos Tej bramki jak i na 1-1 nie powinno byc bo cebula powinien zejsc do szatni.

6

Kotletiko jest równie irytujace co Real. Zawsze gdy sie na nich liczy to daja dupy z Realem.

Mentalne przegrywy to sa jak chodzi o derby.

Serio czy tylko kur Barcelona potrafi grac z Realem?

0

@barcelonaLM Brak kartki cebuli i w konsekwencji gol na 1-1.
Symulki Viniego i ostra gra.

6

@Faro Zezłomowany zostałes i to fest.

0

To co znowu Barca Bilbao w finale? Dawno nie było :/

0

@mrlogic90 Prawda boli?

3

@tbas 2 przy pomocy sedziów warto dodac

14

@AmigoBlancos Najłatwiej zapomniec o sedziowaniu co?

Potem płacz ze Vini pajac jest brutalnie traktowany

0

Komentarz usunięty

1

@poskus Ogladasz kur mecz ze durne pytania zadajesz?

2

"Błędy sędziego zawsze będą się zdarzały. I przestańmy szukać jakichś teorii spiskowych, bo to jest dziecinne."

Przypadkiem te wały zawsze sa na korzysc Realu. Ciekawe.


Trzeba o tym głosno mówic. Real jest pchany przez sedziów na kazdyn kroku

4

Zabawne jak sie ciesza Madryciaki a zapominaja ze nie powinni grac w 11 od dawna.

Równi i równiejsi.

5

Oczywiscie Cebuli dac juz czerwa nie mógł.

Od takie typowo madrycki win sie szykuje

5

@Kengo I oni maja czelnosc pisac ze sedziowie nam sprzyjaja xD

Wały na ich korzysc to materiał na film komediowy

1

Pier sprzedawczyk z gwizdkiem

0

To jest niepojete. Zamiast grac w 10 brame strzelili..

Ha tfu

0

@Encore Zeby mu sie biegac chciało to byłby kozakiem

0

@arasz1819 To leniwa klucha jest :/

0

Ciekawe czy sedzia opier kiełbachy białym jak siorka przydupasa bomby..

0

Sedzia jak zwykle pomaga jak moze Realowi

5

Przeciez ten placek to wiekszy symulant niz Neymar i Sterling

0

https://www.meczyki.pl/newsy/to-wlasnie-dlatego-guardiola-chcial-cie-sprzedac-argentynska-legenda-odgryzla-sie-ibrahimoviciowi/204908-n

Fajna riposta Kuna w strone Ibry.

Zabawne ze Ibra chce kogos moralizowac kiedy sam zasadził kopa bodajze Materazziemu o innych ekscesach nie wspomne. Piłkarz wybitny ale bucowaty.

0

@Michu94 Dzieki UEFA czy tam FIFA xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?