Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Ale co ma Xavi do tego. Wystawił najlepszy mozliwy skład. Wszystko w nogach piłkarzy
1
Wszystko wskazuje na to ze Dani to zwyrol :(
No i znowu @arasz1819 miał racje co do Alvesa.
0
Mam wrażenie ze dzis niestety CN moze zostac odczarowane przez Baskow
1
@Rewolucja123 Swietny skład
3
Dziwne nicki
@kibelnabani
@TyskiManiek
@Wieszcokruszysie
@TheNoob
@mauerszmata
@Kuternoga
@elCzarnuch
@LondynGurom
@niepijpiotrek
@Ruchatek
2
@masq Jesli skonczy sie tak samo to jestem za
2
@tristan87 Kto to chciał ogladac xDD
14
@TebasJavier
Prosze o zbanowanie tego jegomoscia ;/
20
Tebas ty cholerny idioto. Łysy sabotażysta.
Jak LaLiga ma konkurowac jak beniaminek z PL wydaje wiecej niz połowa druzyn LaLigi.
Niedorozwoje rzadza hiszpanska piłka.
1
Piechniczek broni defensywnej taktyki Czeska...
Taka to taktyka ze nasz piłkarz prosił o litosc Argentynczyka...
Stary mógłby sie juz zamknac zwłaszcza po tym "Lesnym dziadku"
To jest problem naszej piłki ze wypowiadaja sie ludzie którzy ze współczesna piłka nie maja nic wspolnego.
0
@Kengo Warto było!
4
Fajnie sie Agneli z Nedvedem bawili w tym Turynie xD.
Przebili Bartomeu a to juz wyczyn xD
6
Dziwne nicki
@Kapusniak CF
@FcKabanos
@subiektywnyobserwator
@zie(L)onymokoto
@mamNIEtakSAMOjakTY
@Fifa09zsoftonica
@TwojaStara10
@TakaSraka
@multiChwilowe
@PessiKRUL
6
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2022/11/BOChSxVgvMnYm00y.jpg
Koty? Top
0
@Kapitan hawk Hue?
2
Srodowa noc to wódy czas to jest wódy czas!
0
@Antimadridista_WR Co to za klaun?
1
@AllBundy Mój idol.
0
https://www.meczyki.pl/newsy/zaskakujaca-decyzja-canal-mecz-ekstraklasy-na-zywo-na-youtube/204772-n
No i fajnie. Mecz Lecha na YT xd
2
@HavertzKai On potrzebuje miejsca a w LL go nie dostanie. Tutaj autobus autobus pogania
0
@Medium Oj pograłbym se na pl gdyby nie to ze w cholere p2w jest
3
@Comentateiro DiscoYolo powini zdelegalizowac
0
@nioton A Casemiro to nie pamietasz?
11
@szkutnik91 Bo faulowac tez trzeba umiec xD
1
@gumaz Wiesz co to syndrom odstawienia? W podobny sposób konczy sie odstawienie leków bez konsultacji z lekarzem.
1
@gumaz Biore a co.
7
Uniwersum @Luciano99 >>Uniwersum Kononowicza xd
O taka LaBambe nic nie robiłem
6
Dziwne nicki
@Wacław3Alwis
@THEUSZATYPL
@Cwelasek
@neymartopizda
@WielkiCoutinho
@dobrywujek69
@kutafon
@grubyprzegryw
@gdzie_jest_bus
@SzrederTrenuje
4
@Luciano99 W morde jeża
2
@paweldunajecfcb Przyjdzie albo nie przyjdzie