Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten Tebas to jest niedorozwiniety. Ile jeszcze mamy schodzic z wynagrodzen?
Ja pier ten imbecyl nie widzi do czego te jego zasady prowadza? Benkaminek PL wydał wiecej niz 1/2 zespołów LaLigi razem wzietych...
Przeciez to jest działanie na szkode piłki hiszpanskiej...
Czy tak trudno klubom dogadac sie i zaczac walke z tym szkodnikiem?
5
Dziwne nicki
@WRZUCnaLUZ69
@MoherowyBeret86
@Klusek&misiek
@PiesNaBaby
@Kowalm2
@JesusChristuson
@Messismiecbrudas
@waszababka
@antyPinokio
@stupidkid
3
@mekston FFP Tebasa zrujnuje ta lige
1
@Encore Ta Wisła tez tak myslała czy Schalke xd
0
Ale Monchi zmajstrował ekipe Sevilli xd
1
@Encore Beda jaja jak spadna xD
0
Co tam Bono odwalił?
1
@Emhyr Niby tak ale do udanego transferu bym go jednak nie zaliczył
0
@damian.09 Tak.
0
@tristan87 W sumie tez dobry interes
1
Dobrze jest robic interesy z Sevilla.
Alves
Adriano
Kounde
Rakitic
Keita
Luke de jong
Lenglet nie wypalił
Vidal tez srednio
3
@mekston Nie było mnie na swiecie xD
8
@maciar Rafa daje liczby...
74
Mozna gdybac ale co by było gdyby Araujo Kounde i Andreas zagrali w dwumeczu z Interem...
18
Kounde to stwarza wiecej zagrozenia niz Fati i Ferran xD
1
@mate92 Mierny? Bardzo dobry.
0
Co by nie pisac gralismy niezle. Martwi skutecznosc. Musimy zamykac takie mecze.
Dembele Kounde swietny duet dzisiaj.
0
@Tomo1989 Przeciez to Mats sprokurował jedyne zagrozenie
0
@Gibbon_FCB Pod jakim? Xavi robi robote typie
1
Skutecznosc dramat
Ogólnie bardzo dobry mecz
10
@Nano22 Ale styl zupełnie inny
1
Kounde albo Christensen swoja postawa zasługuja na gola jakiegos
0
@tristan87 Bez kitu xD
3
@Encore Pierwszy od dawna Francuz którego da sie lubic
9
Ferran 50 mln
Kounde 50 mln
Jules warty kazdego centa wydanego na niego. Niesamowity jest i w rozgrywaniu i bronieniu.
0
@Encore Ale powiedz szczerze czy ten wynik to wina Denzela? Tu z 3-0 powinno byc
1
Kafejka wywalona xD
1
Gil Manzano to retard ale dobrze ze wyrzucił tego 2 retarda z RSSS
4
Transfer Kounde to rozbój w biały dzien xD
0
@QuaReL Legenda czy nie kobiet sie tak nie traktuje. Od bohatera do zera.