Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kuba_1 Zostawiłbym. Dajmy mu pracowac. Ciagła zmiana trenera nic nie da
1
Mecz tragiczny ale 3 pkt sa i o to chodzi
0
@DaPidejpi To da sie gorzej jak Fati Ferran Rafa? On chociaz tani w utrzynaniu jest
6
Prawda jest taka ze Abde przy obecnym Fatim to pan piłkarz. Niech on wraca i gra z Dembele na skrzydle
5
@Faro Ty jestes głupi czy udajesz? Fati to gra ale w Gironie. Wszystko odbija sie od niego jak od kłody
0
Nie rozumiem co Rafa chce grac. Ma szanse wejsc w pole karne to stoi jak widły w gnoju i czeka na uj wie vo
0
Swoja droga Fati powinien wedke dostac. Wszystko sie odbija od niego jak od drewna
1
Vardryt w akcji.
4
Suma podstawy równa sie kwadratowi obu ramion.
5
Dobry mecz do rotacji. Byle Eric i Alonso nic nie odwalili
1
@Jakchcesz Skad ten wniosek ? Fajnie skaczo
1
Dziwne nicki
@NaJaworaGo
@RealKrule
@Hulk and Yetti
@wstyd kataloni
@SzafaToJa
@KranczipsDH
@NieJakisBachor
@LewyLewyAnkaraLewy
@Ankarobidobrze
@SuperKacman
2
@Faro Nic złego nie powiedział. Rodrygo moze byc a nie ze bedzie. Wiecej z niego pozytku ostatnio niz z Vjr
5
https://www.meczyki.pl/newsy/na-youtubie-swietny-na-boisku-nie-dojezdza-transferowa-katastrofa-man-united-100-milionow-to-przeklenstwo/204999-n
Swietne podsumowanie Antonego @Encore. Sancho v2
22
Potwór nie potwór byle miał otwór
To jest dewiza Vegety
0
@barcelonaLM Ale oglada sie fajnie pomijajac jej poziom xd
3
Komentarz usunięty
5
Maja strzelczyk top.
0
Za 40 min bedzie mozna poczuc zapach drewna ;)
10
@Kgorecki2500 A jaki sens robic oddzielnie? Lepiej zrobic ogólne mistrzostwa ameryki.
Po pierwsze wiecej meczy. Po 2 nie bedzie tak jednostajnie. Ile mozna te same mecze ogladac
3
Zawaliste info. Chetnie obejrze
2
@Sensible Juz myslałem ze to multipla xD
0
O 18 podwieczorek Miedz vs Radomiak
O 20 na YT Lech ze Stala
Wreszcie wraca ekstraklapa :)
7
Jak kur niby ma klub zejsc z płac o 200 mln jak z tych najdroższych w utrzymaniu został De jong Busi i ew Alba?
Przeciez to jest kompromitacja LaLigi.
I kolejny raz najlepiej wyjdzie na tym Real.
@Redakcja potrzebny na gwałt artykuł co i jak i co klub chce z tym zrobic
5
@szkutnik91 Tebas jest chory na głowe z tymi limitami ffp
3
Dziwne nicki
@stupid.lancer
@UFOludek
@PejaSlumsAttack
@odanatylkobarcelonie
@czarnykrasnal
@Sexylala
@WhatdaFack
@jak braca nie może to sędzia pomoże
@LubieznyPawel
@barcelonatohuje
1
@QQL5 Stopery kup
8
@Pawel13sz Obecnie bez dyskusji zreszta Christensen tez.
0
@NeKenI Pewnie głodni byli
0
@NeKenI Nie znalazłem nigdzie potwierdzenia wiec to jest domysł.