Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Toższamosc szpiega fajny serialik. Trzeba se odswiezyc chociazby dla samej Fiony :)
0
Szukam Lura na BO u smerfów.
A i tfu na kowala.
7
@MarcelNJ11 Tylko ze społeczenstwo ma dosc tej władzy im tez na reke byłoby jej obalenie i np dogadanie sie z USA
2
@Hubsao Żydzi jak zwykle mieszaja
0
@Hubsao O co tam chodzi ? Wujek Sam sie wkurzył?
3
Dzieki Sociedad xD
1
@Barca-Messi10 Dlatego go nie uwzgledniam. Kounde i Christensen tez topma w lidze
2
Przyznaje ze Araujo i Militao to obecnie byłby najlepszy duet stoperów w lidze.
Rzadko to mówie ale Militao robi u nich robote jak u nas Araujo
1
@Kamilos84 Niefortunna ta rezydencja xD
0
@GoLem Charyzmatycznych? To debil jest. Jesli ci to imponuje to i dla ciebie ratunku nie ma
2
@The Game 10 Księża to w duzej czesci hipokryci bez serca
Nie dziwne ze co raz mniej ludzi praktykuje
8
Komentarz usunięty
3
Dziwne nicki
@nk.pl,FB,GG,FC Barcelona.KŁ
@FCGruby
@RKSCycy00
@youngsmiec
@YouShouldListenToMe
@OnlyUculele
@BigasDigas
@smartbettingstats
@BADassDRUMMER
@UnOmORREno
2
@sk13 Mógłby Xavi dac mu szanse
2
@Emhyr Jakos mnie to nie dziwi
2
@Comentateiro Cos w tym jest
8
@Comentateiro Tak tak zwalniajny co chwile trenera. Zrozum klub potrzebuje stabilizacji na tym stołku.
Dajmy 2-3 sezony mu popracowac.
8
Nunez to utopione 80 baniek.
1
Jak ktos ma problem ze snem to polecam puscic na noc mruczenie kota. Ja raz dwa przy tym zasypiam.
0
@masq Kogos trzeba zapytac
2
Ciekawostka
Największa erupcja w Yellowstone była erupcja Huckleberry ridge. W wyniku supererupcji o sile VEI-8 wulkan wyrzucił ok 2500km3 materiału. Skutkiem tej eksplozji było powstanie najwiekszej z 3 kalder na terenie parku. Kaldera nosi nazwe Island Park Caldera. Do tej eksplozji która miała kilka faz doszło mniej wiecej 2.1 mln lat temu.
5
@Gaz Kontuzja Osamy to zwyczajny pech. Niestety znowu w kluczowym momencie nam sie wysypuje kluczowy zawodnik
9
@michalgajdek Mam prosbe.
W imieniu LaBamby pytam czy możecie wrzucic obszerny artykuł o sytuacji finansowej klubu,o co chodzi z tymi limitami i z jakiej paki mamy zejsc z 200mln z płac jak wiekszosc chorych pensji sie pozbylismy? I co klub planuje z tym zrobic.
4
Dawic Kubacki to dobry skoczek ale nie na mentalu na KK. Brakuje mu tego co miał Kamil w prime gdzie demolował rywali m.in w Raw Air
15
Czy tylko mnie zaskoczyło jak wszechstronny jest Jules Kounde?
Chłop mimo grania nie na swojej nominalnej pozycji gra na PO lepiej od roberto,semedo i desta razem wzietych. Czesto tez dochodzi do sytuacji strzeleckich a ponadto rozgrywa piłke wysmienicie.
Wydaje sie tez byc sympatycznym gosciem.
Stawiam teze ze to najlepiej wydane 50 mln w ostatnich latach.
1
Dziwne nicki
@myszobranie
@sensei_sztejku
@Stosek4templariusz
@SMRODEK123
@kOnDoN001
@kutasik2114
@KSKierownik
@girlfromipanema
@kokamatka
@anusiak12-1993
0
@Firestone Żeby cos sie skonczyło musi sie najpierw zaczac
7
@DaPidejpi Słaby bait. Jak ktos to łyknie to strace wiare w ludzkosc
0
Niedługo 60 seconds! w realnym zyciu :]
14
@Hubsao Kolejny diament za darmo a my płacimy gruby szmal za Ferrana i Rafe...