Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Fajny materiał podsumowujacy to co zrobiła Argentyna
2
@wojopancer Debil
0
Nawet kot ma dupe :]
https://pobierak.jeja.pl/images/c/1/e/889245_piekno-natury.jpg
0
@DonCarletto No temu tez sie odkleiło.
Martinez Paredes De Paul i Aguero co sie odkleili to ich xD
9
@Kgorecki2500 W czarnej dupie :]
2
@LS Ludzie chca zobaczyc jak broni swojej opini po tym jak Leo zdobył ostatni skalpel.
Po tym jak prowokował ludzi na forum nie ma sie im co dziwic.
3
@masq Przypominam ani Pele ani Maradona nie wygrali Copa,Mundialu i Igrzysk.
Czego ty kur chcesz jeszcze by Leo był Goatem dla ciebie?
2x został MVP Mundiali. W katarze to on ciagnał druzyne do triumfu.
Ty jestes serio ograniczony jesli myslisz ze jestes wysmiewany z powodu odmiennego zdania.
Szkoda ze taki wyszczekany nie jestes jak wtedy gdy prowokowałes ludzi celowo np o synu Neynara itp gówno posty.
Rece opadaja jak sie ciebie czyta
Współczuje choroby żony ale dla mnie jestes strasznie odklejony a wszystko przez ten faks bo od tego sie zaczeła twoja nienawisc do Leo
1
@KIBIC198920 Kto pytał?
0
@AlexDark00 Mimo wszystko klasy mu brakuje
3
@Danny Gaucho Martinez z rozumem nie na za wiele wspólnego. Strasznie brakuje mu pokory
0
@takisobiektos Boli co xD?
4
@Kuba_1 Co to za pasztetowa?
1
No i cyk sledzie gotowe. 1 oczywiscie zawaliłem i wyszły top :)
0
@dAvi_2 Do mbappe który tak celebrował gola
3
Nie da sie lubic repki Francji.
Przegrywac nie potrafia.
Jest moze kilku tam których da sie lubic np Kounde czy Theo
1
@Awtameok_Klana Kolejny na fazie xD
9
@Jakchcesz Maja tupet. A pamietaja skandal z reka Henrego która dała awans na mundial?
Beznadziejny i tchórzliwy naród
20
@barcelonaLM Ci idioci sa nielegalni
4
@Alvarinho Messi nie zdeptał jej celowo. Co do Paredesa Martineza sie zgodze ze buraki a Aguero odklejka
19
Piekny jest zapach złomowania o poranku :]
14
@Danny Gaucho https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_gUsL9I7eeWVpC66AzD2KwxESSF9tNlgg,w400.jpg
Przyniosłem krzesła
1
https://www.meczyki.pl/newsy/skandaliczne-zachowanie-sergio-aguero-argentynczyk-obrazil-eduardo-camavinge-wideo/202530-n
Oo ze Kun cos takiego odwalił? W szoku jestem. Zawze uwazałem go za piłkarza z duza klasa
9
Słychac wycie? Znakomicie :)
Dzien dobry
0
@Rewolucja123 @macio_944 był pierwszy
3
@Kapitan hawk Ale byłaby to ironia losu xD
4
@Encore Podoba ci sie?
0
Warto dodac ze Leo poza Copa America i MS wygrał tez Olimpiade :)
@Danny Gaucho ilu jest takich piłkarzy?
8
@Encore Kounde akurat sie spisał do niego nie mozna miec pretensji.
Co do reszty faktycznie bida z nedza
31
Pomyslec ze Lautaro i Lukaku trzesli Serie A a na mundialu chodzace higuainy xd
1
Piers Morgan juz sie spłakał na twitterku?