4



Fajny materiał podsumowujacy to co zrobiła Argentyna

2

@wojopancer Debil

0

0

@DonCarletto No temu tez sie odkleiło.

Martinez Paredes De Paul i Aguero co sie odkleili to ich xD

9

@Kgorecki2500 W czarnej dupie :]

2

@LS Ludzie chca zobaczyc jak broni swojej opini po tym jak Leo zdobył ostatni skalpel.

Po tym jak prowokował ludzi na forum nie ma sie im co dziwic.

3

@masq Przypominam ani Pele ani Maradona nie wygrali Copa,Mundialu i Igrzysk.

Czego ty kur chcesz jeszcze by Leo był Goatem dla ciebie?

2x został MVP Mundiali. W katarze to on ciagnał druzyne do triumfu.

Ty jestes serio ograniczony jesli myslisz ze jestes wysmiewany z powodu odmiennego zdania.

Szkoda ze taki wyszczekany nie jestes jak wtedy gdy prowokowałes ludzi celowo np o synu Neynara itp gówno posty.

Rece opadaja jak sie ciebie czyta

Współczuje choroby żony ale dla mnie jestes strasznie odklejony a wszystko przez ten faks bo od tego sie zaczeła twoja nienawisc do Leo

1

@KIBIC198920 Kto pytał?

0

@AlexDark00 Mimo wszystko klasy mu brakuje

3

@Danny Gaucho Martinez z rozumem nie na za wiele wspólnego. Strasznie brakuje mu pokory

0

@takisobiektos Boli co xD?

4

@Kuba_1 Co to za pasztetowa?

1

No i cyk sledzie gotowe. 1 oczywiscie zawaliłem i wyszły top :)

0

@dAvi_2 Do mbappe który tak celebrował gola

3

Nie da sie lubic repki Francji.
Przegrywac nie potrafia.

Jest moze kilku tam których da sie lubic np Kounde czy Theo

1

@Awtameok_Klana Kolejny na fazie xD

9

@Jakchcesz Maja tupet. A pamietaja skandal z reka Henrego która dała awans na mundial?

Beznadziejny i tchórzliwy naród

20

@barcelonaLM Ci idioci sa nielegalni

4

@Alvarinho Messi nie zdeptał jej celowo. Co do Paredesa Martineza sie zgodze ze buraki a Aguero odklejka

19

Piekny jest zapach złomowania o poranku :]

1

https://www.meczyki.pl/newsy/skandaliczne-zachowanie-sergio-aguero-argentynczyk-obrazil-eduardo-camavinge-wideo/202530-n

Oo ze Kun cos takiego odwalił? W szoku jestem. Zawze uwazałem go za piłkarza z duza klasa

9

Słychac wycie? Znakomicie :)

Dzien dobry

0

@Rewolucja123 @macio_944 był pierwszy

3

@Kapitan hawk Ale byłaby to ironia losu xD

4

@Encore Podoba ci sie?

0

Warto dodac ze Leo poza Copa America i MS wygrał tez Olimpiade :)

@Danny Gaucho ilu jest takich piłkarzy?

8

@Encore Kounde akurat sie spisał do niego nie mozna miec pretensji.

Co do reszty faktycznie bida z nedza

31

Pomyslec ze Lautaro i Lukaku trzesli Serie A a na mundialu chodzace higuainy xd

1

Piers Morgan juz sie spłakał na twitterku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?