0

@macio_944 Niestety to Xavi wpuscił sabotazyste. Alonso po Espanyolu nie powinien wyjsc w tym meczu

0

Zaczynam watpic czy jest ratunek dla tego klubu xD

2

Dembele byłby dobrym piłkarzem gdyby miał mózg i precyzje.

Dramat jak on nie potrafi celnie podac w kluczowych momentach

1

@LewoSkrzydlowy11 Dembele xDDDD

Co post to głupszy

0

Ferran to chociaz zagrozenie robi. Osama i Depay to hanba w tym meczu

2

Bardzo dobry Torre i beznadziejny Osama z Oldboyem

2

@LewoSkrzydlowy11 Juz widze jak Eric taka brame ładuje :]

3

@LewoSkrzydlowy11 Taki najlepszy ze zawalił mecz z Interem razem z Pique. Eric to pchełka przy Araujo a optynalny duet na srodku to Araujo Kounde

3

@Deviler Przypomina mi sie metin i szukanie zony na czacie xD zazwyczaj była nia szamanka smok

2

@VegetaPolska twoje miejsce jest w kuchni a nie sie za lochami uganiasz ;/

0

Lepiej teraz niz przed meczami Marcowymi

2

@ranger3120 Da sie to odzobaczyc?!

0

@arasz1819 Tez :)

0

Życie jest jak ból niektórych cieszy a niektórych smuci :]

1

Dziurkacz widze forma mutant

1

@NeKenI Darowanemu... A zreszta xd

3

@Luciano99 5 pkt
@Jakchcesz 3 pkt
@macio_944 1 pkt

1

@Encore Fakt. Tylko pamietajmy ze Pedri wciaz musi nabrac ogłady. Wiekszy potencjał ma od Norwega

4

https://pobierak.jeja.pl/images/b/5/3/183457_frodo-ma-swoja-wlasna-hobbicia.jpg


Oo panie dajcie mnie to i tego kitku. 2 ulubione rzeczy na kilku obrazkach
@Kgorecki2500

0

@Ostatnikrwawygang Dramat :/

0

@Emhyr Usunieto ale podobno było na instastory zdjecie Czesia i Probierza z dopiskiem były i przyszły

1

@FcPortoFan1999 Na pewno PZPN za Bonka sie dzwignał z otchłani.

Za kuleszy szykuje sie powrót do przeszłosci i wszechobecnego kolesiostwa

0

@Emhyr Cos tam na twitterku wisiało. Oby to plota była

2

Kulesza popełni seppuku jesli wybierze Probierza.

Kur czy oni sa tak durni w tym pzpn? Ile można wałkowac to samo. W Polsce obecnie nikt z polaków nie nadaje sie na selekcjonera.

Ok jest Papszun ale to trener klubowy a Skorża obecnie jest w japonii bodajże. Nikt mi nie wmówi ze kasy nie ma na porzadnego fachowca.

Jesli Kulesza wezmie dziada Probierza to cofniemy sie do burdelu jaki był za Grzegorza Lato.

2

Steve czy Jefferson?

Moim zdaniem Jefferson jako "kolega" @AllBundy jest znacznie lepszy i zabawniejszy :)

0

https://pobierak.jeja.pl/images/e/1/3/186714_league-of-cats.jpg

Cos dla fanów kotów i lola. Rozpoznacie wszystkie postaci?

0

@Kessie Zjadłbym xd

7

Ciekawostki z Ardy

Elfi rozwój prezentuje sie mniej wiecej tak:

Elf w łonie matki przebywa ok 3 lat
Pełnie mowy osiaga w wieku 6 lat
Pełen wzrost w wieku 72 lat
Lata młodosci trwaja ok 6912 lat
Powolne więdniecie gdy fea zaczyna dominowac nad hroa rozpoczynało sie w wieku ok 14 tys lat

@TheNekro94 @Jakchcesz @macio_944 @Szreko @Vitoo @AssisMoreira

3

@Transu96 W sumie pare twoich postow tez tak mozna skwitowac :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?